برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد خرید کردیت/دبیت کارت

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
چند تا سوال داشتم و از اونجایی که چندبار اینجا پرسیدم و جوابی نگرفتم تصمیم گرفتم اینجا بپرسم...

1--دنبال راهی میگردم که دلار مانی بوکرز رو به ریال تبدیل کنم و میخوام این وسط به کسی هم محتاج نباشم!! چون یکی دوبار نیست و همیشگیه...
2--وریفای کردن حساب پی پل آلمان با کارت صادر شده از المان
خودم یه راه حل پیدا کردم میخواستم ببینم نظر بقیه دوستان چیه...
این مستر کارتهای فیزیکی که به همراه حساب بانکی میدن (که به گفته خودشون امكان دريافت موجودي کارت در صرافي هاي ايران هم دارن) تا چه حد قابل اطمینانه؟! میدونم که به محض مشخص شدن هویت ما ممکنه حساب رو ببندن اما نمیشه مثلا پول رو از مانی بوکرز بریزیم به اون حساب و اینجا بلافاصله با ارائه کارت به صرافیها , معادل ریالیش رو بگیریم؟!
در ضمن من با *** و آی پی اختصاصی آلمان حساب مانی بوکرز (و همچنین پی پل) باز کردم, آدرس هم در آلمان وریفای کردم و میخواستم در صورت امکان با کردیت کارت هم وریفای کنم , پس کشور صادر کننده باید آلمان باشه.

ممنون از توجهتون

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
چند تا سوال داشتم و از اونجایی که چندبار اینجا پرسیدم و جوابی نگرفتم تصمیم گرفتم اینجا بپرسم...

1--دنبال راهی میگردم که دلار مانی بوکرز رو به ریال تبدیل کنم و میخوام این وسط به کسی هم محتاج نباشم!! چون یکی دوبار نیست و همیشگیه...
2--وریفای کردن حساب پی پل آلمان با کارت صادر شده از المان
خودم یه راه حل پیدا کردم میخواستم ببینم نظر بقیه دوستان چیه...
این مستر کارتهای فیزیکی که به همراه حساب بانکی میدن (که به گفته خودشون امكان دريافت موجودي کارت در صرافي هاي ايران هم دارن) تا چه حد قابل اطمینانه؟! میدونم که به محض مشخص شدن هویت ما ممکنه حساب رو ببندن اما نمیشه مثلا پول رو از مانی بوکرز بریزیم به اون حساب و اینجا بلافاصله با ارائه کارت به صرافیها , معادل ریالیش رو بگیریم؟!
در ضمن من با *** و آی پی اختصاصی آلمان حساب مانی بوکرز (و همچنین پی پل) باز کردم, آدرس هم در آلمان وریفای کردم و میخواستم در صورت امکان با کردیت کارت هم وریفای کنم , پس کشور صادر کننده باید آلمان باشه.

ممنون از توجهتون

سلام،
دلار مانی بوکرز رو دوستان میخرن... ماهیانه چقدره؟
میتونید حساب رو با VCC وریفای کنید.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام،
دلار مانی بوکرز رو دوستان میخرن... ماهیانه چقدره؟
میتونید حساب رو با VCC وریفای کنید.

سلام دوست عزیز
منون از توجهتون اما گفتم که ,

دنبال راهی میگردم که دلار مانی بوکرز رو به ریال تبدیل کنم و میخوام این وسط به کسی هم محتاج نباشم!!

حالا اگه اون امکانش نیست میشه لطفا یه فروشنده معتبر که خودتون تایید میکنید معرفی کنید برای خرید ویزا کارت جهت وریفای پی پل و مانی بوکرز ؟!
بازم ممنون

بالا