برگزیده های پرشین تولز

برای راه اندازی یک آپلودسنتر چه کاری باید انجام بدم ؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
برای راه اندازی یک اپلود سنتر معمولی (نه از نوع آپلود های یک گیگی و امکانات فوق العاده ) که کاربرا بتونند فایل های مختلف با حجم های حد اکثر ده مگ را آپلود و دانلود کنند و کیفیت نسبتن خوبی هم داشته باشه به چه امکاناتی نیاز دارم و چقدر باید هزینه کنم ؟
سایت های اینچنینی چطور از پس اون حجم دانلود و آپلود و پروسس بر میان ؟ با حد اقل چقدر در ماه میشه یک آپلود سنتر نسبتن مطلوب نیم خصوصی داشت ؟

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
مهمترین چیز اینه که فضای درست و حسابی داشته باشی که خب بستگی داره چقدر بخوای کارتون رو گسترش بدین، فکر کنم بشه از سایت های خارجی فضاهای چند گیگی رو به قیمت حداکثر 10 دلار ماهیانه گرفت، این سرور باید انقدر مطمئن باشه که هر از چند وقتی دستش به دکمه Delete نخوره !!!!
بعد یه اسکریپت میخواین که باید امنیت کامل داشته باشه و باگ نداشته باشه که اینم توی اینترنت راحت گیر میاد
مهمترین چیز اینه که روی تبلیغات هزینه کنید

hmggm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو ست عزیزشما می توانید یک فضا خریداری کرده و باکمک برنامه های کمکی ان را تبدیل به اپلود سنتر نمایید بعد از اینکه فضا خریداری کردید می توانم سورس برنامه را خدمتتان بدهم یا لینک دانلود برایتان بگذارم

topoloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو ست عزیزشما می توانید یک فضا خریداری کرده و باکمک برنامه های کمکی ان را تبدیل به اپلود سنتر نمایید بعد از اینکه فضا خریداری کردید می توانم سورس برنامه را خدمتتان بدهم یا لینک دانلود برایتان بگذارم
برای فضا کجا رو پیشنهاد میکنید؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان ضمن تشکر از راهنمایی شما . ظاهرن روی اسکریپت و قسمت نرم افزاریش مشکل چندانی نیست علاوه بر اسکریپت های آماده خودم هم می تونم یک چیزی براش بنویسم برای شروع اختصاصیش کنم. من درباره قسمت دومش مشکل دارم ... نمی دونم چقدر فضا میخواد و چه جور فضا و پهنای باندی نیاز هست .
مثلن 1 گیگ اطلاعات در ماه چندید و چند برابر دانلود میشه . این حجم دانلود و پهنای باند بالا را از کجا میشه به قیمت مناسب و بصرفه تهیه کرد؟
خیلی از سایت هایی که فضا میدند تاکید میکنند که فقط برای دانلود آهنگ و عکس استفاده نشه ... یا خیلی جا ها خوندم که آپلود و دانلود زیاد پروسس زیادی میبره هر سروری اجازه نمیده. پس آپلود سنتر ها یا سایت های مثل پرشین گیگ چطوری از پس این حجم و این پروسس بر میاند؟
من نمی خوام یک آپلود سنتر خیلی نامحدود و بزرگ راه اندازی کنم چون کیفیت خیلی مهمتر از کمیت هست. برای یک آپلود سنتر متوسط از نظر امکانات ولی خیلی مطمئن (مثلن حفظ اطلاعات از پاک شدن و پشتیبان مناسب) دقیقن چقدر و از کجا میتونم بستر لازمشو تهیه کنم ؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان کسی راهنماییم نمیکنه از کجا و چقدر با چه مشخصاتی فضا بگیرم ؟؟

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوست عزيز ، بهتره بري و به فكر يك سايت ديگه باشي . چون آپلود سنتر خيلي بهتر از اينكه تو بخواي بزني پيدا ميشه اون هم تازه ايرانيش و به صورت كاملا فارسي و رايگان و بدون هيچ تبليغاتي . سايت فارسي آپلود دات كام 1 گيگابايت فضا ميده به صورت لينك مستقيم براي آپلود هر فايل به بدون محدوديت حجمي و يا پهناي باند و فايلها را براي هميشه نگه ميداره !
اگر خواستي سر بزني اين آدرس هستش

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام دوست عزيز ، بهتره بري و به فكر يك سايت ديگه باشي . چون آپلود سنتر خيلي بهتر از اينكه تو بخواي بزني پيدا ميشه اون هم تازه ايرانيش و به صورت كاملا فارسي و رايگان و بدون هيچ تبليغاتي . سايت فارسي آپلود دات كام 1 گيگابايت فضا ميده به صورت لينك مستقيم براي آپلود هر فايل به بدون محدوديت حجمي و يا پهناي باند و فايلها را براي هميشه نگه ميداره !

آقا این صفحه رو که هنوز درست نکردی که ؟:blink:

http://farsiupload.com/file/

:lol:

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4

سلام دوست گرامی آپلود سنتر خیلی بهتر از مال شما هم بود !
و از کجا فکر میکنید سایت تاسیس نشده من شکست میخوره؟! من از اول گفتم کم ولی با کیفیت ! کاربرای چند گیگی مال شما .
من اینجا از دوستان راهنمایی خواستم. فکر نمی کنم جای خوبی باشه برا تبلیغ شما و حالا که تلاش کردید تبلیغ کنید باید عرض کنم ضد تبلیغ کردید . همه میدوند این ادعا ها مثل " آپلود هر فايل به بدون محدوديت حجمي و يا پهناي باند و فايلها را براي هميشه نگه ميداره..." حقیقت نداره پس چطور باقی حرفی شما رو باور کنند ؟
بهتره متواضع تر باشید و ادعا را بزارید برا وقتی دیگه و بیشتر تاپیک هایی که دارن باگ های امنیتی و مشکلات سایتتونو تذکر میدند مطالعه کنید و به فکر آینده آپلودسنترتون باشید که مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید !
در ضمن اگه راهنمایی مفید داشته باشید برام با کمال تشکر گوش میکنم.

navid_milani1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدير سايت فارسي آپلود هستم

درسته كه ما فاضاي چند هزار گيگي نداريم ولي الان هنوز الزامي به اين فضا نيست

ما هميشه در سرور خود ان هستيم و هر وقت نيازي به فضا باشد حتي چند هزار گيگ هم داريم و امكان پذير هست

ما سايت رو نه ساختيم كه الكي باشه و براي دهن پر كني 1( گيگ) شما مي توني براحتي 1 گيگ رو آپلود كني اصلا محدوديتي نيست

اصلا براي ما مشكلي نيست خيلي هم خوشحال ميشم كه مديران سايت ها از ما استقبال كنن در صورت پر شدن فضا كه به اين 1 گيگ ها هم به اين زودي ها اصلا پر نميشه ما به راحتي فضا add ميكنيم

ضمنآ اون 1 باگ خيلي ساده و الكي بود كه ما فراموش كرديم چون 26 روز بود كه سايت on بود

ok

به نظر من شما نسبت به فارسي آپلود نظر ديگري دارين ....:hmm:

ضمنآ استايل جديد سايت بزودي عوض خواهد شد. منتظر ما باشيد:rolleyes:

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوست عزیز

اگه شما می خواهید یه آپلود سنتر متوسط راه اندازی کنید من به شما بلوهاست را معرفی می کنم

یکی از بزرگترین و معروف ترین هاست های جهانی که در حال حاضر از بیش از 395 هزار سایت میزبانی می کنه ...

هیچ مشکلی هم با آپلود سنتر نداره ...

اینم نمونه :

http://www.ultimateuploader.com

یا

http://www.************

البته باید بگم این هاست اصلا جایگزین سرور اختصاصی با قیمت ماهانه 150 تا 300 دلار نیست ... ولی تا مدت زیادی بدون هیچ مشکلی می تونید از این هاست برای آپلودسنترتون استفاده کنید و اگه یه وقت آپلودسنترتون خیلی خیلی بزرگ و معروف شد می تونید به راحتی سایت را به یه سرور اختصاصی منتقل کنید ...

امکانات بلوهاست :

300 گیگابایت فضا
3000 گیگابایت پهنای باند در ماه

اگه دوست داشته باشید ما می تونیم براتون خرید کنیم :

www.skyhost.ir

قیمت هامون هم دقیقا بر اساس سایت اصلی هست ;)

توی این صفحه و صفحات بعد هم می تونید نظر برخی از کاربران این جا که از ما خرید کردند را بخونید :

http://forum.persiantools.com/t84204-page5.html

اطلاعات بیشتر هم توی امضام هست

اگه بازم هر سوال یا ابهامی بود من در خدمتم

موفق باشید

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز

اگه شما می خواهید یه آپلود سنتر متوسط راه اندازی کنید من به شما بلوهاست را معرفی می کنم

یکی از بزرگترین و معروف ترین هاست های جهانی که در حال حاضر از بیش از 395 هزار سایت میزبانی می کنه ...

هیچ مشکلی هم با آپلود سنتر نداره ...

اینم نمونه :

http://www.ultimateuploader.com

یا

http://www.************

البته باید بگم این هاست اصلا جایگزین سرور اختصاصی با قیمت ماهانه 150 تا 300 دلار نیست ... ولی تا مدت زیادی بدون هیچ مشکلی می تونید از این هاست برای آپلودسنترتون استفاده کنید و اگه یه وقت آپلودسنترتون خیلی خیلی بزرگ و معروف شد می تونید به راحتی سایت را به یه سرور اختصاصی منتقل کنید ...

امکانات بلوهاست :

300 گیگابایت فضا
3000 گیگابایت پهنای باند در ماه

اگه دوست داشته باشید ما می تونیم براتون خرید کنیم :

www.skyhost.ir

قیمت هامون هم دقیقا بر اساس سایت اصلی هست ;)

توی این صفحه و صفحات بعد هم می تونید نظر برخی از کاربران این جا که از ما خرید کردند را بخونید :

http://forum.persiantools.com/t84204-page5.html

اطلاعات بیشتر هم توی امضام هست

اگه بازم هر سوال یا ابهامی بود من در خدمتم

موفق باشید
من با ساپرت آنلاین صحبت کردم . البته خیلی سایت عالی هست ولی من با اور لود سرور مشکل دارم . چون میگن باید مواظب محدودیت استفاده از سی پی یو باشیم . مثلن هم زمان نمیشه بیش از 20 یوزر در حال پروسس باشند اینو ساپورت می گفت

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
خوب منم که گفتم این هاست به هیچ وجه جایگزین سرور اختصاصی نسیت و از لحاظ منابع سرور محدودیت داره ( مثل همه هاست های اشتراکی! )

محدودیت cpu بلوهاست به این صورت هست : سایت شما در هر 60 ثانیه می تونه 40 ثانیه از cpu استفاده کنه که بالاترین مقدار در هاست های اشتراکی هست

همون طور که گفتم شما می تونید با این هاست شروع کنید و در صورت نیاز به سرور اختصاصی سایت را منتقل کنید
( البته اگه هزینه سرور اختصاصی که ماهانه بین 150 تا 300 دلار هست براتون مشکلی نیست می تونید از همین اول با سرور اختصاصی شروع کنید! )

مطمئن باشید به این زودی ها لازم به جابه جایی ندارید مثلا همین ************ در روز در حدود 4000 visit و 7000 page view داره و از بیش از 10 هزار عکس تا این لحظه میزبانی می کنه پهنای باند مصرفی روزانش هم معمولا بیش از 6 گیگابایت هست و تا این لحظه داره بدون مشکل کار می کنه ... تازه این در حالی هست که من روی یه هاست غیر از این سایت 3 تا سایت دیگه هم دارم که اون ها هم ترافیک کمی ندارند !!

با این حال انتخاب با خودتون هست :)

خوشحال می شم اگه بتونم کمکی انجام بدم

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان کسی راهنماییم نمیکنه از کجا و چقدر با چه مشخصاتی فضا بگیرم ؟؟
سلام
شما میتونید از وی پی اس های ما استفاده کنید که هزینه های مناسبی هم دارن:
کد:
http://cheapvps.ir

بالا