برگزیده های پرشین تولز

آنتی ویروس و فایروال برای شبکه با قابلیت کنترل مرکزی

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی Antivirus + Firewall ای سراغ داره که به صورت مرکزی update بشه (منظورم اینه که بشه local updare server براش ساخت) و بشه اونو به صورت مرکزی کنترل کرد؟ قابلیت دوم مهمتره برام.
خودم AVG رو میشناسم، ولی مجانی نیست و ندیدم که در ایران بفروشنش.
Symantec هم یه نسخه مجانی داره ولی قوی نیست و برای من کافی نیست.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
کسی Antivirus + Firewall ای سراغ داره که به صورت مرکزی update بشه (منظورم اینه که بشه local updare server براش ساخت) و بشه اونو به صورت مرکزی کنترل کرد؟ قابلیت دوم مهمتره برام.
خودم AVG رو میشناسم، ولی مجانی نیست و ندیدم که در ایران بفروشنش.
Symantec هم یه نسخه مجانی داره ولی قوی نیست و برای من کافی نیست.
من از symantec corporate استفاده میکنم .
تا جایی که من میدونم ، آنتی ویروس های تحت شبکه که کرک شدند ، همین هست با mcafee
از mcafee خوشم نیومد! و فعلا همین symantec خوبه که تو بازار میشه 6 7 تومن خریدش.
بقیه انتی ویروس ها نیاز به خرید سریال و لایسنس داره ..
مثلا نسخه تحت شبکه nod32 برای یک سرور و 10 کلاینت، حدود 480 هزار تومن میشه در سال

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم در حال حاضر دارم از همون Symantec Corporate استفاده میکنم. ولی به نظرم میاد که خیلی سیستم رو کند میکنه. در ضمن از قدرتش هم زیاد راضی نیستم. خیلی از Spyware ها و ویروس ها رو پیدا نکرده، شده که روی یک سیستم login کنم و همینطوری توش worm و ویروس باشه!
یکی امروز بهم گفت که Kaspersky نمایندگی داره و قیمتش هم خیلی زیاد نیست.
درباره سرعت آنتی ویروس ها زیاد نمیدونم، یه جایی خوندم که Quick heal اول بود، بعدش یه آنتی ویروسه دیگه بود که اسمش یادم نیست و سوم NOD32 بود. به هر حال Kaspersky جزو اول ها نبود. در مورد آنتی ویروس سرعت و اینکه برای آپدیت مشکل نداشته باشه و برای فایروال اینکه بشه به صورت مرکزی کنترلش کرد برام مهمه. حالا گزارش گیری ها که جای خودشون!

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
من هم در حال حاضر دارم از همون Symantec Corporate استفاده میکنم. ولی به نظرم میاد که خیلی سیستم رو کند میکنه. در ضمن از قدرتش هم زیاد راضی نیستم. خیلی از Spyware ها و ویروس ها رو پیدا نکرده، شده که روی یک سیستم login کنم و همینطوری توش worm و ویروس باشه!
یکی امروز بهم گفت که Kaspersky نمایندگی داره و قیمتش هم خیلی زیاد نیست.
درباره سرعت آنتی ویروس ها زیاد نمیدونم، یه جایی خوندم که Quick heal اول بود، بعدش یه آنتی ویروسه دیگه بود که اسمش یادم نیست و سوم NOD32 بود. به هر حال Kaspersky جزو اول ها نبود. در مورد آنتی ویروس سرعت و اینکه برای آپدیت مشکل نداشته باشه و برای فایروال اینکه بشه به صورت مرکزی کنترلش کرد برام مهمه. حالا گزارش گیری ها که جای خودشون!
symantec corporate اصلا anti spyware نیست و نمیتونه در مورد اونها کاری کنه.
ورژن جدیدی رو symantec داده به اسم Endpoint Protection که گویا spyware scanner هم داره.
من دانلود کردم اما رو سیستم من نصب نشد و سرچ که زدم، دیدم خیلی ها ازش مینالند، مثل اینکه باید منتظر ورژن بعدیش بود تا مشکلاتش حل شده باشه ..

اما در مورد کند شدن .. من چنین احساسی نداشتم نسبت بهش و فکر میکنم از ورژن های Desktop اون مثل Norton security و این ها، خیلی سبک تره..

آنتی ویروس های دیگه همونجور که گفتم پولی هست و شما به ازای هر client باید پول بیشتری بدی
من اگه بخوام پول بدم ، Nod32 رو انتخاب میکنم، چون از این ورژن desktop که خیلی راضیم.
البته kapser هم تحت شبکه خوب جواب میده اینجور که شنیدم اما زیاد ارزون هم نمیشه ..

میتونین ازشون قیمت بگیرید.
Nod32 به من قیمت داد 480 تومن در سال ، برای 1 سرور و 10 کلاینت

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون! :)

بالا