برگزیده های پرشین تولز

دانلود از تورنت هر گیگ 1200 تومان ...!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
خوب.. این چند وقته برای دانلود کردن فایلهای تورنت اینجا بل بشو به پا بود.. من قبلا در گذشته خیلی دور حدود 300-400 گیگ کار برای بچه ها انجام داده بودم ولی با اضافه شدن دانلودر های جدید و وضعیت خودم بی خیال شدم..

نکته خیلی مهم: این تاپیک فقط و فقط برای سفارش های تورنت در نظر گرفته شده و قیمتعش متعادل با این نوع سفارش ها هستش.. برای رپیدشیر و غیره حتی اگه بنده کار رو انجام بدم
قیمت تغییری نمیکنه پس با دوستان متعادلتر تو قیمت مثله abitala-radian-pishrohost و غیره تماس بگیرید.. MegaUpoad و Rapidshare و امثالهم شامل این قضایا میشن..

الان قیمت متوسط سایر دوستان رو شکستم تا شاید بعدا کسی پیدا بشه لطف کنه زیر این قیمتا دانلود کنه...

نحوه سفارش و سایر مشگلاتم این نکته ها رو در بر داره:

1. برای سفارش شما اول لینک تورنت رو به من میدید( راهنمایی کلیک کنید) .. من یه چک کوچولو کنم و بر اورد زمانی بدم.. اگه موافق بودید مبلغ و شماره حساب میدم برای واریز پول...

2. زمان تحویل کار به 2 چیز فقط بستگی داره : -اول حجم کار که من فعلا ماهی 200 گیگ برای اینکار در نظر گرفتم ( یعنی شما وقتی میگی 200 گیگ دانلود داری حداقل زمان 1 ماهه تقریبا برای تحویل و این حداقل و ممکنه تغییر هم بکنه با توجه به بند 2)
-دوم میزان سرعت تورنتی که شما میخواید که اینم میتونه بصورت 1 ضریب مدت زمان رو افزایش بده..
پس برای مثال شما 1 تورنت 50 گیگی با سرعت متوسط به من بدید حدودا 2 الی 3 هفته بعد براتون ارسال میشه.. اگه سرعت ایده ال باشه زیر 2 هفته و اگه سرعت پایین باشه حداکثر 1 ماه...

تبصره: دانلود تورنت مطمئنا 2 قسمتیه.. اول باید لینک تورنت تبدیل به لینک مستقیم بشه و بعد بسته به حجم خودم یا دانلودر با سرعت بالاتر دانلود کنه.. پس شما میتونید تقریبا زمان تحویل رو 2 برابر زمان تحویل لینک مستقیم سایر دانلود کننده ها در نظر بگیرید..
تبصره2: حجم نهایی دانلود من و دوستانی که بهشون سفارش لینک مستقیم رو میدم بالای 500 گیگ در ماه نخواهد بود.. پس برای فایلهای حجیم حتما استعلام کنید که اون لحظه چقدر سفارش دارم..

3. هزینه دیسک خام هم 200 تومنه برای هر 4.3 گیگ ولی اگه دوستان حضوری و با هارد بخوان هم میشه تحویل داد بریا دوستان تهرانی.. شهرستانیها هم دوست داشتن میتونن هاردشون رو پست کنن من براشون پر کنم بر گردونم..

4. هزینه پست هم برای همه سفارش ها روی دیسک اگه باشه 1000 تومنه...

5. چیز هایی که از دانلودش شرمنده هستم و نمیتونم انجام بدم هم مشخصه: هر نوع دیتا غیر شرعی -- فایلهای شبکه های p2p اعم از bearshare/emule/usenext و غیره...

6. حداقل سفارش هم میدونید دیگه خودتون 1 دی وی دی ( یعنی معادل 4.3 گیگ ) هستش..:)

اینم شماره حساب برای دوستانی که میخوان واریز کنند:

سپهر صادارات به نام وحید خدابنده لو:
0304527648009

شماره کارت سپهر:
6037691020358263

هر نوع سوالی در مورد شرایط دارید و یا میخواید چونه بزنید هم همینجا بپرسید جواب میدم و پی ام نزینید بهتره از بعد زمانی ولی اگه مسئله خصوصیه مشگلی نداره..;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
فعلا 30 گیگ پر شد.. کم کنید از ظرفیت 1 ماه..

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام وحید جان و ممنون از تمام زحمتاتون توی بخش مشارکت .

حاجی ترکوندی که .

فقط من یه سوال دارم اگه بی ربط هست شرمنده
تبصره: دانلود تورنت مطمئنا 2 قسمتیه.. اول باید لینک تورنت تبدیل به لینک مستقیم بشه و بعد بسته به حجم خودم یا دانلودر با سرعت بالاتر دانلود کنه.. پس شما میتونید تقریبا زمان تحویل رو 2 برابر زمان تحویل لینک مستقیم سایر دانلود کننده ها در نظر بگیرید..

یعنی چی که باید تبدیل به لینک مستقیم بشه !؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام وحید جان و ممنون از تمام زحمتاتون توی بخش مشارکت .

حاجی ترکوندی که .

فقط من یه سوال دارم اگه بی ربط هست شرمنده

یعنی چی که باید تبدیل به لینک مستقیم بشه !؟

چاکریم..:blush:

والا شما سرورت رو 1 کلاینت فوق العاده سریع فرض کن و باهاش تورنت رو دانلود کن.. بعدش میشه لینک معمولی مستقیم و میتونی بگیری لینک رو..;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام وحید !
آقا کارت درسته . رو حجم بالا تخفیف می دی ؟
راستی اون pm کوفتی رو هم چک کن پلیز :d
مزاحم میشم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام وحید !
آقا کارت درسته . رو حجم بالا تخفیف می دی ؟
راستی اون pm کوفتی رو هم چک کن پلیز :d
مزاحم میشم

سلام.. پی ام پی تی رو دیدم ولی بیمس رو ندیدم.. :D 1 بار دیگه ریپلیش کن..

اینجا هم تخفیف میخوام بدم ولی همش 20 درصد قضیه مربوط به منه.. اکثر کار از نظر قیمت مربوط به جای دیگشت.. حالا تو بگو چی میخوای تخفیف هم میگیریم..:happy:

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسيار عالي!!

pm اتون رو چك كنين لطفا!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
دوستان جدید پی ام میدن توجه کنند حداقل 4 گیگ بشه سفارش که ارزش ارسال داشته باشه..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
دوستان ادرس یادشون نره.. الان 2 تا بسته حاضره من ادرس ندارم.. ( اقای لاور گاد با شما هستم برادر..
wink.gif
)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
بسیار برام عجیبه که وحید RAX تک تک داره به پستا جواب میده :blink:

:f34r:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
پی ام 1 دقیقه بود سالی 1 بار جواب میدادم دیگه الان شده 5 دقیقه کلش باید فاتحشو بخونم:دی

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
پی ام 1 دقیقه بود سالی 1 بار جواب میدادم دیگه الان شده 5 دقیقه کلش باید فاتحشو بخونم:دی
حالا يکی پيدا ميشه همين چند روزه مياد دوباره امضاء رو هم اديت ميکنه، ميشه 2 تا فاتحه!
:lol:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
بالا