برگزیده های پرشین تولز

حواله اینترنتی و دیگر خدمات اینترنتی بانکها

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت همه دوستان

من به تازگی تونستم از خدمات اینترنی ملت استفاده کنم ولی نمیدونم این حواله اینترنی چیه و دیگر خدماتی که من میتونم ازشون با استفاده از اینترنت و سایت بانک ملت استفاده چه چیزهای هستن.خودشون هم واضح نگفتن .
و در مقایسه با سایر بانکها ملت خوبه؟کدوم بهتره؟
از دوستان در این مرود اگه میشه راهنمایی کنند ممنون میشم.

با تشکر

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
توی دولتی ها به نظرم صادرات و ملی بهتر از بقیه هستن.........البته ملت داره خودش رو میرسونه
بین خصوصی ها هم سامان خوبه!!!!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
با سلام به خدمت همه دوستان

من به تازگی تونستم از خدمات اینترنی ملت استفاده کنم ولی نمیدونم این حواله اینترنی چیه و دیگر خدماتی که من میتونم ازشون با استفاده از اینترنت و سایت بانک ملت استفاده چه چیزهای هستن.خودشون هم واضح نگفتن .
از دوستان در این مرود اگه میشه راهنمایی کنند ممنون میشم.

با تشکر

سلام
چیز بسیار ساده ای هست داخل شعبه هم که برید کاتالوگاش هست. من برای کار اینترنتی از سامان استفاده میکنم و در کل حساب سپهرم رو خالی کردم و تنها اشکال سامان اینه که بسیار کم شعبه داره توی کل ایران 53 شعبه که این نقطه ضعفشه و اگر نه از هر نظر بانک خوبیه.
در ضمن ملت هم بانک خوبیه و در کل کجاش مشکل دارید؟ توی سامان وارد کنترل پنل که میشی لیست دریافت و پرداخت مشخصه برای ارسال پول هم روی بخش ارسال پول کلیک میکنی میتونی تاریخ تایین کنی برای ارسال پول مثلا بگی به شماره حساب xxxxxxxx فلان زمان انقدر پول واریز بشه یا همون موقع دستور واریز بدی. پول میره. خرید از روی اینترنت هم مشابه همه کارت های بین المللی هست. یه کد سه رقمی روی کارته یه تاریخ انقضا و شماره کارت به علاوه پسورد کارت (اون پسی که باهاش از عابر بانک پول میگیرین) وارد میکنید.
از نظر امنیتی هم فقط توی آدرس سایت بانکتون یا یکی از بانک های معتبر مثل پارسیان این مشخصات رو وارد کنید تا کارتتون سرقت نشه. و خالی بشه حساب.
با خوندن کاتالوگ همه مشکلات حل میشه.

بالا