برگزیده های پرشین تولز

با IPB سایتتان را در اینترنت انگشت نما کنید

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار IPB یه شما این امکان رو میده تا با معرفی سایت و یا وبلاگتون در موتور های جستجو و دایرکتوری ها به صورت خودکار پیج رنک سایت رو بالا میبره. در صورتی که دوست دارین که از این نرم افزار استفاده کنید از این لینک استفاده کنین: حجم حدود 11 مگابایت
http://www.ibusinesspromoter.com/IBP.exe

کرک: حالا میرسیم به کرک که متاسفانه کرک درست حسابی از این نرم افزار وجود نداره و باید به صورت دستی یه سری کد اتفاقی رو بدست بیاری و یه تغییراتی توی سرور www.Axandra.com بدین. در صورتی که دوست داشته باشین این کارو به صورت رفاقتی خودم واستون انجام میدم در عوض شما میتونین لینک (http://mobile.xairas.com ) را با کلمه ی موبایل در سایت یا وبلاگتون قرار بدین (به این شکل : موبایل) . در ضمن افرادی هم که دوست ندارن میتونن از نسخه شماره ی 4.5 این برنامه استفاده کنن که کرک شده! جدیدترین نسخه در حال حاضر 9.7 است که بنده موفق به ، به دست اوردن کرک ان شدم.

مراحل: شما لینکی که بالا گفته شد رو در سایتتون قرار میدین و آدرس سایت + نام کاربری دلخواه خود را به [email protected] میفرستین و بنده از اونجایی که دانشجو هستم امکان داره که جواب شما حداکثر پس از 1 هفته برسه. در ضمن چون این نرم افزار به صورت آنلاین عمل میکند در صورتی که یک کد با دو IP مختلف آنلاین بشه کد سرقت شده به حساب میاد پس این کد را در اختیار هیچکس قرار ندید.

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
نرم افزار IPB یه شما این امکان رو میده تا با معرفی سایت و یا وبلاگتون در موتور های جستجو و دایرکتوری ها به صورت خودکار پیج رنک سایت رو بالا میبره. در صورتی که دوست دارین که از این نرم افزار استفاده کنید از این لینک استفاده کنین: حجم حدود 11 مگابایت
http://www.ibusinesspromoter.com/IBP.exe

کرک: حالا میرسیم به کرک که متاسفانه کرک درست حسابی از این نرم افزار وجود نداره و باید به صورت دستی یه سری کد اتفاقی رو بدست بیاری و یه تغییراتی توی سرور www.Axandra.com بدین. در صورتی که دوست داشته باشین این کارو به صورت رفاقتی خودم واستون انجام میدم در عوض شما میتونین لینک (http://mobile.xairas.com ) را با کلمه ی موبایل در سایت یا وبلاگتون قرار بدین (به این شکل : موبایل) . در ضمن افرادی هم که دوست ندارن میتونن از نسخه شماره ی 4.5 این برنامه استفاده کنن که کرک شده! جدیدترین نسخه در حال حاضر 9.7 است که بنده موفق به ، به دست اوردن کرک ان شدم.

مراحل: شما لینکی که بالا گفته شد رو در سایتتون قرار میدین و آدرس سایت + نام کاربری دلخواه خود را به [email protected] میفرستین و بنده از اونجایی که دانشجو هستم امکان داره که جواب شما حداکثر پس از 1 هفته برسه. در ضمن چون این نرم افزار به صورت آنلاین عمل میکند در صورتی که یک کد با دو IP مختلف آنلاین بشه کد سرقت شده به حساب میاد پس این کد را در اختیار هیچکس قرار ندید.

سلام
نت یعی کردم داونلودش کنم.
ولی پیغام bandwith limited می ده.

لطفا اگه میشه یه جای دیگه هم آپلود نمائید.
با تشکر:D

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
هر کس استفاده کرده لطفا در مورد کار و روشش یه توضیحی بده
ممنون

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کس استفاده کرده لطفا در مورد کار و روشش یه توضیحی بده
ممنون

دوستان اگه سوالی دارین از خودم بپرسین، در مورد چیش میخواین بدونین تا توضییح بدم؟

توضییحات کلی:
این نرم افزار یک Opitimzer است که با گرفتن آدرس وب سایت شما اطلاعات مختلفی از اون برای شما نمایش میده، به عنوان مثال که آیا کدهای HTML ولید بکار بردین یا نه و یا براساس یک کلمه ی کلیدی خاص سایت شما چندم است و همچنین قسمتی داره برای اینکه در دایرکتوری ها و سایت های مختلف سایت شما رو ثبت کنه . سه تا عکس هم واستون میزارم که بهتر متوجه شین:

2000405711199643229_rs.jpg

2000499726128254988_rs.jpg

2000436271844498794_rs.jpg

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من لينكت رو تو قسمت لينك ها ميگذارم
www.tafrihi.ir

1هفته صبر كنم خيليه

راستي شما مطمئني تو دايركتوري ها ثبت ميكنه يعني راحت يا بايد تك تك رفت ثبت كرد؟ چجور دايركتوري هايي اخه يه سري كه پوليه هيچ يه سري هم حتما بايد لينكشون رو بگذاري تا لينكت ثبت بشه ويه سري كه اين خوبه همينطوري مفت ثبت ميكنه ولينكي هم ازشون نبايد بگذاريم جزو كدام دسته است؟

611

Registered User
لایک‌ها
0
من لينكت رو تو قسمت لينك ها ميگذارم
www.tafrihi.ir

1هفته صبر كنم خيليه

راستي شما مطمئني تو دايركتوري ها ثبت ميكنه يعني راحت يا بايد تك تك رفت ثبت كرد؟ چجور دايركتوري هايي اخه يه سري كه پوليه هيچ يه سري هم حتما بايد لينكشون رو بگذاري تا لينكت ثبت بشه ويه سري كه اين خوبه همينطوري مفت ثبت ميكنه ولينكي هم ازشون نبايد بگذاريم جزو كدام دسته است؟

در واقع نیمه اتوماتیک هست ، مثل submitter ها

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
امکان نداره بتونه کاملا اتوماتیک ثبت کنه
حرف 611 درست تره نیمه اوتاماتیک هست برا راحت شدن کارها

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امکان نداره بتونه کاملا اتوماتیک ثبت کنه
حرف 611 درست تره نیمه اوتاماتیک هست برا راحت شدن کارها

بله حق با شماست. این نرم افزار با گرفتن نام سایت شما و آدرس ایمیل شما کار ثبت کردن در دایرکتوری ها رو آسون میکنه (نیمه اتومات) ولی ثبت کردن در موتورهای جستجو (حدود 150 موتور جستجو) به صورت کاملا اتومات است.

در ضمن سعی میکنم تا سه شنبه کد رو واستون بفرستم ولی شما که به من ایمیلی ندادین. خواهشا دوستان درخواستشون رو ایمیل کنن. ممنون

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفانه فعلا سایتی در این مرحله ندارم منتها شما کار خودتو بکن و مطمئن باش مفیده
خیلیها نیاز دارند و مطمئنا به مرور زیاد خواهد شد
من هم به موقع مزاحم میشم
موفق باشی

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من ورژن 9 اش رو دارم اما دنبال کرکش می گردم.
فعلا کرکش موجود نیست.
اگه کرک دار بشه در تمام موتورهای جستجوگر میشه رتبه ی سایت رو تا حد غیر قابل تصوری بالا برد.

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
مشابه این نرم افزار هم وجود داره؟
این بهترین نرمافزار در این زمینه هست؟
کسی نتییجه گرفته از این؟

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ورژن 9 اش رو دارم اما دنبال کرکش می گردم.
فعلا کرکش موجود نیست.
اگه کرک دار بشه در تمام موتورهای جستجوگر میشه رتبه ی سایت رو تا حد غیر قابل تصوری بالا برد.

مشابه این نرم افزار هم وجود داره؟
این بهترین نرمافزار در این زمینه هست؟
کسی نتییجه گرفته از این؟

من کد فعال سازیش رو دارم. نه کرک رو که کار هم میکنه. این نرم افزار تا اونجایی که میدونم تنها نرم افزار موجود برای این کار است. در ضمن در مورد نتیجه گرفتن هم باید بگم که این نرم افزار موجزه نمیکنه.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
لينكتون رو گذاشتم
www.tafrihi.ir
ايميل كردم;)

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لينكتون رو گذاشتم
www.tafrihi.ir
ايميل كردم;)

کد ارسال شد.

نحوه کار با این نرم افزار بسیار آسان است. به هر حال در صورتی که مشکلی داشتین بگین تا براتون توضییح بدم. ممنون

xenon2021
سینا حسین زاده

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
خوب الان چي بايد كرد
كجا اين سريال رو بايد گذاشت جايي به نام ريجستر يا تواين سبك نداره؟
يه قسمت هست unlock كه اون سريال اول زدم توش

ميشه بگيد الان چطوري بايد سايت رو ثبت كرد؟:blink:

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
نمونه ي ديگر هم كلي دارد اما 99 درصد ريسك داره.
اسم اين مجموعه IPB and Arelis هست.
نمونه هاي آي پي بي در اينترنت زياده.
اين نرم افزار IPB & Arelis بي خطر است.
درضمن دوست عزيز، شما گفتيد اگه لينك شما رو در سايت بزاريم شما مي تونيد نرم افزار فعال شده رو در اختيار بگذاريد.
سوالات:
اگر بجاي كلمه ي فارسي موبايل از Mobile استفاده كنم كه ايرادي نداره؟ چون سايتم انگليسي زبان هست.
دوم اينكه اگه راست ميگيد و مي تونيد آيا شما مي تونيد سايت من را در صفحه ي اول گوگل بگذاريد؟ چون آي پي بي تنها كارش همين است و فقط مي تونه در صفحه ي اول جستجوگر قرار بده. من كدش رو نمي خوام. تنها مي خوام سايتم در صفحه ي اول قرار بگيره. فرق نمي كنه گوگل باشه يا ياهو!
اگه هر دو سوال من جواب مثبت دارند اعلام كنيد تا من لينكتون رو بزارم و شما هم شروع كنيد.

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب الان چي بايد كرد
كجا اين سريال رو بايد گذاشت جايي به نام ريجستر يا تواين سبك نداره؟
يه قسمت هست unlock كه اون سريال اول زدم توش

ميشه بگيد الان چطوري بايد سايت رو ثبت كرد؟:blink:

ببیند من به شما دوتا کد دادم. یکی کد IBP یکی دیگه هم ARELIS درسته؟ در قسمت سمت راست 4 تا گزینه وجود داره: General, IBP , ARleis, News.
اونی که نوشتم IBP Code را باید در منوی سمت راست روی unlock بزنین و اونجا وارد کنین. در زبانه ی سوم هم که ARELIS است هم روی unlock کلیک و کد دوم رو بزنین.

برای ثبت کردن هم از زبانه ی IBP روی Search Engine Sumbiter برای ثبت در موتور های جستجو و بقیه گزینه ها برای کارهای دیگه کلیک کنید.

xenon2021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمونه ي ديگر هم كلي دارد اما 99 درصد ريسك داره.
اسم اين مجموعه IPB and Arelis هست.
نمونه هاي آي پي بي در اينترنت زياده.
اين نرم افزار IPB & Arelis بي خطر است.
درضمن دوست عزيز، شما گفتيد اگه لينك شما رو در سايت بزاريم شما مي تونيد نرم افزار فعال شده رو در اختيار بگذاريد.
سوالات:
اگر بجاي كلمه ي فارسي موبايل از Mobile استفاده كنم كه ايرادي نداره؟ چون سايتم انگليسي زبان هست.
دوم اينكه اگه راست ميگيد و مي تونيد آيا شما مي تونيد سايت من را در صفحه ي اول گوگل بگذاريد؟ چون آي پي بي تنها كارش همين است و فقط مي تونه در صفحه ي اول جستجوگر قرار بده. من كدش رو نمي خوام. تنها مي خوام سايتم در صفحه ي اول قرار بگيره. فرق نمي كنه گوگل باشه يا ياهو!
اگه هر دو سوال من جواب مثبت دارند اعلام كنيد تا من لينكتون رو بزارم و شما هم شروع كنيد.

جواب سوال شما:
1. اشکالی نداره.
2. نه بنده دروغ میگم! ببینید چیزی که توی سایت IBP نوشته اینه که سایتتون رو جزو top10 میکنه ولی این موضوع رو از اونجایی که خیلی بهش اعتقاد نداشتم ننوشتم. در ضمن این نرم افزار معجزه نمیکنه، این صد بار. فقط در بین موتور های جستجو مشهور میکنه. رتبه اول داشتن به کیفیت پست ها و تعداد پست ها در روز و پیج رنک سایت بستگی داره.

بالا