برگزیده های پرشین تولز

upload from site

saman_saman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یک نمونه کد کوچک و ساده ای به زبان asp.net و یا php میخواهم(asp.net باشه بهتره).که یک آدرس اینترنتی را بگیره و اونو روی یک ftp یا سایت دیگر و یا همون سایتی که وب سایتمون روی اون قرار داره،آپلود کنه

یک نمونه سورس به زبان php داشتم که از fsockopen استفاده میکرد،ولی موقع آپلود این فایل باید کجا ذخیره بشه.من از یک هاست مجانی استفاده میکنم و نمیتونم ادرسی بصورت c:\www\save را به اون بدهم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بعيد ميدونم روي هاست مجاني بتوني فايل بزرگي رو دانلود كني قبل از اينكه تايم اوت بگيري ! حتي بعيد ميدونم webclient روش باز باشه ! به حرحال ميتوني از webclient استفاده كني .

saman_saman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهر حال یکی اومو جواب بده.
اندازش مهم نیست(مثلا 10 مگابایت)
زیاد از تایم اوت و باز بودم وب کلایتن چیزی سر درنیاوردم.من تاحالا فقط روی ویندوز برنامه نویسی کار کردم.

یک آپلود سنتر میخواهم بنویسم(که سورسش همه جا هست)ولی بجای گرفتن فایل از روی هارد،اونو از روی اینترنت دانلود کنه
احتمالا از fsockopen استفاده میکند ولی چطوری و کجا ذخیرش کنم؟

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یک نمونه کد کوچک و ساده ای به زبان asp.net و یا php میخواهم(asp.net باشه بهتره).که یک آدرس اینترنتی را بگیره و اونو روی یک ftp یا سایت دیگر و یا همون سایتی که وب سایتمون روی اون قرار داره،آپلود کنه

یک نمونه سورس به زبان php داشتم که از fsockopen استفاده میکرد،ولی موقع آپلود این فایل باید کجا ذخیره بشه.من از یک هاست مجانی استفاده میکنم و نمیتونم ادرسی بصورت c:\www\save را به اون بدهم

توی php که نهایتا کل فایل رو توی یک متغیر داری و تا اونجا که میدونم برای Save مجبور نیستی آدرس کامل(Absolute) بهش بدی و توی دات نت هم Server.MapPath هست و ازین لحاظ نباید مشکلی داشته باشی.

بالا