برگزیده های پرشین تولز

cdrooz همان agpshop است!

efshagar_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موضوع: cdrooz.com همان agpshop است.
هدف: اثبات اینکه cdrooz.com همان agpshop کلاه بردار است.
با سلام. امروز می خوام به افشاگری دیگه ای در زمینه «معرفی سایت های متقلب ایرانی» دست بزنم.
اول بگم: مثل اینکه پست قبلیم در زمینه معرفی تبلیغ دهندگان متقلب ایرانی حسابی گرفته
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1188554
و چندین نفر اونو کپی کردن و در چندتا فروم به اسم خودشون تاپیک زدند (بدون اینکه اسمی از ما بیارند)، که جا داره از این افراد تشکر کنم.

خوب بریم سراغ افشاگری:
همانطور که می دونید یکی از بزرگترین سایت های متقلب ایرانی سایت agpshop.com بود که پول صدها وبمستر ایرانی رو به جیب زد و الفرار! خود من تقریباً 90.000 تومان ازش طلب داشتم.
خوب این سایت متقلب ایرانی قبل از اینکه دست به فرار بزنه اومد یک سایت به نام parsifa.com راه انداخت و به کمک وبمسترهای بیچاره، رنک و بازدیدکننده اونو بالا برد. پس تا اینجا مشخص شد که parsifa.com متعلق به agpshop.com است. چند روز بعد از اینکه agpshop بسته شد، در سایت parsifa.com به طور گسترده ای تبلیغات سایتی به نام cdrooz.com شروع شد. از همون جا بود که ما متوجه شدیم ای دل غافل! این cdrooz همان agpshop کلاه بردار است. بنابراین این پست رو زدم که وبمسترهای عزیز ایرانی! بار دیگر گول این کلاه بردار اینترنتی رو نخورند.
بــلــه! اگه من هم پول صدها وبمستر رو بخورم میام یه سایت می زنم و به ازای هر کلیک 30 تومان که چیزی نیست، کلیکی 100 تومان هم می دهم!!

efshagar_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این zarcd.com دست به تقلب جدیدی زده و اون اینه که پول بعضی وبمسترها رو میده و پول بعضی دیگه رو نمیده و بهانه های بی خودی مثل: فقط پول سایت هایی که کد ما رو در حال حاضر گذاشتند واریز کردیم یا پول سایت هایی که تقلب می کردند واریز نشد و... میاره.
هر چی بهش ایمیل می زنی جواب نمیده ولی یه ایمیل بزنید که شما می خواهید به zarcd.com تبلیغ بدهید. باور کنید ظرف 10 دقیقه جواب میده.

«از ماست که برماست». ما خودمون اومدیم این سایته ها رو پرورش دادیم. اگه چهارتا از این بچه تهرونی ها می رفتند و از این شرکت های متقلب شکایت می کردند، کار به اینجاها نمی کشید و شرکتی جرات خوردن پول وبمسترها رو به خودش نمی داد. (ما که شهرستان هستیم و اگه بخواهیم یک سفر یک شبه به تهران داشته باشیم حداقل 200.000 خرج بر می داره)

و در آخر چون دست ما به جایی بند نیست، به خدا میسپارمشون و در اینجا به مدیران شرکت های zarcd.com و agpshop.com اعلام می کنم: اگه به روز آخرت اعتقاد دارید، بدونید که من و وبمسترهای ایرانی که حقشون رو خوردید، هیچ وقت حلالتون نمی کنیم.

sh-amoozesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موضوع: cdrooz.com همان agpshop است.
هدف: اثبات اینکه cdrooz.com همان agpshop کلاه بردار است.
با سلام. امروز می خوام به افشاگری دیگه ای در زمینه «معرفی سایت های متقلب ایرانی» دست بزنم.
اول بگم: مثل اینکه پست قبلیم در زمینه معرفی تبلیغ دهندگان متقلب ایرانی حسابی گرفته
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1188554
و چندین نفر اونو کپی کردن و در چندتا فروم به اسم خودشون تاپیک زدند (بدون اینکه اسمی از ما بیارند)، که جا داره از این افراد تشکر کنم.

خوب بریم سراغ افشاگری:
همانطور که می دونید یکی از بزرگترین سایت های متقلب ایرانی سایت agpshop.com بود که پول صدها وبمستر ایرانی رو به جیب زد و الفرار! خود من تقریباً 90.000 تومان ازش طلب داشتم.
خوب این سایت متقلب ایرانی قبل از اینکه دست به فرار بزنه اومد یک سایت به نام parsifa.com راه انداخت و به کمک وبمسترهای بیچاره، رنک و بازدیدکننده اونو بالا برد. پس تا اینجا مشخص شد که parsifa.com متعلق به agpshop.com است. چند روز بعد از اینکه agpshop بسته شد، در سایت parsifa.com به طور گسترده ای تبلیغات سایتی به نام cdrooz.com شروع شد. از همون جا بود که ما متوجه شدیم ای دل غافل! این cdrooz همان agpshop کلاه بردار است. بنابراین این پست رو زدم که وبمسترهای عزیز ایرانی! بار دیگر گول این کلاه بردار اینترنتی رو نخورند.
بــلــه! اگه من هم پول صدها وبمستر رو بخورم میام یه سایت می زنم و به ازای هر کلیک 30 تومان که چیزی نیست، کلیکی 100 تومان هم می دهم!!

سلام برادر چطوري
آقا من با اين يارو مسئول سيدي روز حرفيدم ببين
چت كردنش عين همين يارو فراهاني هستش
450 هزارتومان از من خوردن كه به خدا هيچوقت نميبخشمش
حالا دوستان يه قروشگاه جديد به اسم bornashop يه تحقيقي چيزي كنيد ببينيد
ميشه اعتماد كرد؟؟
ظهرا كه خيلي مطمئنن به خودشون
چون وقتي از قرارداد باهاش حرف زدم گفت شما كارتو شروع كن من دوروز بعد قرارداد رشمي واست
ايميل ميكنم
ببينم ميشه با اين قرار داد اگه فردا كلاه گذاشتن سرم از راه قانوني اقدام كنم؟

راستي شايد نتونم سر بزنم لطفا يه پي ام هم بديد كافيه
sh_67sh Yahooid

simakaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان سایت قابل اعتمادی وجود داره برای اینکار؟
اگر میشه معرفی کنید.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
Agp 250 تومن از من خورد منم داد میزنم که cdrooz همون agp shop حتی تو تاپیک مسائل فروم هم گفتم تبلیغش رو چرا نشون میدن که جوابی نگرفتم به اونصورت
به این کلاهبردارها cdcoloop.com رو هم اضافه کنید که 65 تومن از من خورد

dltime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Agp 250 تومن از من خورد منم داد میزنم که cdrooz همون agp shop حتی تو تاپیک مسائل فروم هم گفتم تبلیغش رو چرا نشون میدن که جوابی نگرفتم به اونصورت
به این کلاهبردارها cdcoloop.com رو هم اضافه کنید که 65 تومن از من خورد

اولا بگم ای جی پی یک میلیون و ۲۰۰ هزار پوله منو خورده!

ثانیا مگه مدیر سایت حرف من و تو رو گوش می کنه که تبلیغات سی دی روزو نذاره!

اینم بگم هیچ کدام از سیستم هایی که به شاپ وابستن قابل اعتماد نیستن!

:lol:

dltime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ کدوم نه برناشاپ نه کمیاب با این جور سیستما کار نکنید فوقش یک ماه پول میدن!

بالا