برگزیده های پرشین تولز

مدارک و کارنامه ی پیش دانشگاهیم و دیپلمم دست دانشگاهه. اما الان لازمشون دارم!

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من مدارکم دست دانشگاهه . و یکی از دوستام گفت که تا فارق التحصیل نشم به هیچ عنوان بهم نمیدن!
به نظر شما چه کار کنم ؟ راهی سراغ دارید ؟

ممنون:(:(:(

mehdi66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها کسی نمیتونه کمکم کنه :( ؟

مدارک رو به هیج عنوان بهت نمی دن
البته اگه پارتی داشته باشی میتونی موقتاً بگیری
شما باید هنگام ثبت نام در دانشگاه فتوکوپی برابر اصل اوون رو به دانشگاه می دادین

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدارک رو به هیج عنوان بهت نمی دن
البته اگه پارتی داشته باشی میتونی موقتاً بگیری
شما باید هنگام ثبت نام در دانشگاه فتوکوپی برابر اصل اوون رو به دانشگاه می دادین
من میخوام یه کپی ازشون بگیرم :(
بعد بهشون پس میدم :(

متاسفانه کپی ازشون ندارم :(

harry_4553

Registered User
لایک‌ها
66
من چند وقت پیش گواهی پایان دوره متوسطه که دست دانشگاه هست رو میخواستم که بهم دادن (یه امضا ازت میگیرن که این مدرک رو بهت دادن و باید پس بیاری)
ماله من که اینطوری بود:f34r:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چند نکته هست،
دوره کارشناسی من مدرکم که گواهی پیش دانشگاهی بود رو گرفتم و تعهد دادم که ظرف یک هفته برگردونم؛اما برنگردوندم و اتفاقی نیفتاد؛البته دوسال بعد اصل مدرکم رو بردم و چایگزین کردم؛
ضمن اینکه اگر مدرکتون گواهی پایان تحصیلات هست و اگر یکی دو سال از دیپلم گرفتن و یا پیش دانشگاهی گرفتن می گذره؛می تونید برید و اصل مدرکتون رو از پیش دانشگاهی و یا دبیرستانی که مدرک گرفتید؛بگیرید؛کاری که من انجام دادم؛در دو دانشگاه ثبت نام کردم(سراسری و آزاد)و بعدش هم برای کار از این روشها استفاده کردم؛

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند نکته هست،
دوره کارشناسی من مدرکم که گواهی پیش دانشگاهی بود رو گرفتم و تعهد دادم که ظرف یک هفته برگردونم؛اما برنگردوندم و اتفاقی نیفتاد؛البته دوسال بعد اصل مدرکم رو بردم و چایگزین کردم؛
ضمن اینکه اگر مدرکتون گواهی پایان تحصیلات هست و اگر یکی دو سال از دیپلم گرفتن و یا پیش دانشگاهی گرفتن می گذره؛می تونید برید و اصل مدرکتون رو از پیش دانشگاهی و یا دبیرستانی که مدرک گرفتید؛بگیرید؛کاری که من انجام دادم؛در دو دانشگاه ثبت نام کردم(سراسری و آزاد)و بعدش هم برای کار از این روشها استفاده کردم؛
ممنون
فردا یه سر میرم مدرسه ببینم چه کار میتونم بکنم :)

امروز رفتم دانشگاه , مدیر کل با کمال وقاحت گفت که : "یه هیچ عنوان بهتون نمیدیمش!"

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند نکته هست،
رفتم مدرسه ! متاسفانه فقط گوهی پایان دوره متوسطه رو داشت :(
من ریز نمرات رو میخوام

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
رفتم مدرسه ! متاسفانه فقط گوهی پایان دوره متوسطه رو داشت :(
من ریز نمرات رو میخوام
این دیگه از بدشانسی شماست؛
اما یه نکته برای من تجربه شده و اینجا هم برای شما تجربه شده و اون اینه که تا حد امکان مدارک کمتری رو دست سازمانها و دانشگاهها بدید،
موفق باشید.

بالا