برگزیده های پرشین تولز

چرا الکسا Thumbnail سایت رو نشون نمیده؟؟؟

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

علتش چیه؟ من الان بیشتر از 2 هفته هستش که Thumbnail رو آپدیت کردم و بعدش یه پیغام اومد که تا 48 ساعت آینده Thumbnail اضافه میشه.
اما الان بیشتر از 2 هفته هستش که داخل اون کادر تصویر نوشته Picture Cooming Soon .

مشکل از کجاست؟

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از img.majidonline.com استفاده کن...راحت و با زبان فارسی ...thumnail هم داره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

علتش چیه؟ من الان بیشتر از 2 هفته هستش که Thumbnail رو آپدیت کردم و بعدش یه پیغام اومد که تا 48 ساعت آینده Thumbnail اضافه میشه.
اما الان بیشتر از 2 هفته هستش که داخل اون کادر تصویر نوشته Picture Cooming Soon .

مشکل از کجاست؟

سلام
فکر میکنم اگر صبر کنی درست میشه ولی معمولا باید سریع تر از این صحبتا آپ بشه. ولی به نظر من راهی جز صبر نمیرسه.

البته من انقدر به پشتیبانی شرکت های مختلف(یاهو و گوگل بگیر بیا پایین) تلفن و ایمیل زدم که دیگه پیش بسیاری از دوستان از این نظر زبان زد هستم. یه ایمیل به پشتیبانی الکسا دات کام بزن مشکل رو بگو! :)

پس نوشت: بخش های بولد مهم هستند. و بقیه بخش ها اهمیت چندانی ندارند.

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام
فکر میکنم اگر صبر کنی درست میشه ولی معمولا باید سریع تر از این صحبتا آپ بشه. ولی به نظر من راهی جز صبر نمیرسه.

البته من انقدر به پشتیبانی شرکت های مختلف(یاهو و گوگل بگیر بیا پایین) تلفن و ایمیل زدم که دیگه پیش بسیاری از دوستان از این نظر زبان زد هستم. یه ایمیل به پشتیبانی الکسا دات کام بزن مشکل رو بگو! :)

ممنون.

فکر کنم همون راه حل شما رو بایستی در پیش گرفت.

+++

قضیه مشکوک میزنه ، آخه دلیلشون چیه که یه تابنیل رو این همه وقته که اوکی نکردن
انگاری میخوان سایت رو توی دموز ثبت کنند
33.gif

.

tablighbashi

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

ممكنه ايميل پشتيباني الكسا رو بفرمائيد؟؟

بالا