برگزیده های پرشین تولز

تبدیل وی بی نال شده به وی بی

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
یه سوال داشتم
چجوری میتونم وی بی نال شده رو به لایسنس قانونیش کانورت کنم؟
نیاز به کار خاصی داره؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بسته به نال کننده اون داره .
بعضی ها هستند که توی نسخه نال شده بک دور می زارن واسه خراب کاری های بعدی.

ولی اگر نسخه درست نال شده باشه و پاک باشه کاری واسه قانونی کردنش نمی تونی انجام بدی باید زحمت بکشی و نسخه اصلی رو بخری تا لایسنس هم بهت بدن واسه خدمات بعدی.

پ ن :
واسه یکی از نسخه های نال شده یه اسکریپتی ساخته بودن که کل وی بالتین رو تغییر می داد و کلیه مسیر ها و کدهای ردیابی را از بین می برد و دیگه امکان مسدود کردن فروم نبود نبود و قابل رد یابی نبود . شاید هنوز لینک دنلودش تو رپید شیر باشه .

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
بسته به نال کننده اون داره .
بعضی ها هستند که توی نسخه نال شده بک دور می زارن واسه خراب کاری های بعدی.

ولی اگر نسخه درست نال شده باشه و پاک باشه کاری واسه قانونی کردنش نمی تونی انجام بدی باید زحمت بکشی و نسخه اصلی رو بخری تا لایسنس هم بهت بدن واسه خدمات بعدی.

پ ن :
واسه یکی از نسخه های نال شده یه اسکریپتی ساخته بودن که کل وی بالتین رو تغییر می داد و کلیه مسیر ها و کدهای ردیابی را از بین می برد و دیگه امکان مسدود کردن فروم نبود نبود و قابل رد یابی نبود . شاید هنوز لینک دنلودش تو رپید شیر باشه .

دوست عزيز، اونا بيكار نيستند كه چك كنند، اونا سايت شما رو با چيزي كه تو ديتابيشون ثبت كردند چك مي كنند، اگر تو ليستشون بوديد كه به معني ليسانس داره، ولي اگر نبود به هاست شما اطلاع ميدند و به راحتي و به علت قانون كپي رايت سايتتون بسته ميشه:happy:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
چجوری میتونم وی بی نال شده رو به لایسنس قانونیش کانورت کنم؟
فایل کانفیگ رو نگه دار به دیتابیس هم دست نزن. ... کل محتویات وی بی رو پاک کن نسخه لایسنس دار رو بریز جاش و فایل کانفیگ رو هم بزار سر جاش.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
فایل کانفیگ رو نگه دار به دیتابیس هم دست نزن. ... کل محتویات وی بی رو پاک کن نسخه لایسنس دار رو بریز جاش و فایل کانفیگ رو هم بزار سر جاش.

شاهد فكر نكنم لازم باشه پاكش كنه ها، رو همونم بريزه دست ميشه، فايل كانفيگم كه دست نمي خوره، يه نسخه از سايتش دانلود كنه بريزه سرش، بعد upgrade رو بره:happy: ، من كه خودم معمولا از همين روش ميرم چك هم كه كردند مشكلي نداشتم.:rolleyes:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد فكر نكنم لازم باشه پاكش كنه ها، رو همونم بريزه دست ميشه، فايل كانفيگم كه دست نمي خوره، يه نسخه از سايتش دانلود كنه بريزه سرش، بعد upgrade رو بره:happy: ، من كه خودم معمولا از همين روش ميرم چك هم كه كردند مشكلي نداشتم.:rolleyes:
نه. بخاطر اینکه ممکنه لای اون وی بی نال شده هه شل ای چیزی باشه عقل حکم میکنه که همشو پاک کنه. نسخه اصلی رو بریزه جاش. در ضمن احتیاح به اجرای upgrade هم نیست ! چون عملا دست به دیتابیس نزدیم که !

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ممنون از همه دوستان مخصوصا شاهد خان:)

بالا