برگزیده های پرشین تولز

گروه آريان .ft كريست دي برگ

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
کريس دي برگ آهنگساز و خواننده سرشناس انگليسي قطعه يي مشترک با گروه آريان اجرا کرده است.
«آهنگي براي صلح» يکي از قطعه هاي آلبوم چهارم گروه آريان است که در داخل ايران توسط شرکت ترانه شرقي و در ديگر نقاط جهان توسط کمپاني «فريمن پروداکشنز» توزيع خواهد شد.
قطعه «آهنگي براي صلح» توسط کريس دي برگ ساخته شده اما گروه آريان نيز ايده هاي خود را پيشنهاد داده که از آن جمله صداي ويولن به پيشنهاد اين گروه و در فضايي ايراني وارد اين قطعه شده است. ترانه بخش فارسي اين آهنگ توسط «نينف اميرخاص» و بخش انگليسي توسط خود «کريس دي برگ» گفته شده است.
اين قطعه در استوديويي در لندن ضبط شده و در حال حاضر مراحل فني و پاياني آن در حال انجام است. هرچند در اين آهنگ علي پهلوان و پيام صالحي به عنوان خوانندگان آريان حضور دارند اما صداي همخوانان اين گروه نيز به عنوان ايده هاي گروه ايراني وارد اين قطعه شده است. گفتني است سه دقيقه از اين قطعه در نشست خبري ديروز براي خبرنگاران پخش شد.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
منبعتو اعلام میکنی؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
oh my shit
فتوشاپه؟ :D
ایول هر دوتا جزو اینکاره های ( هرچی فک کردم چطور خواننده و گروهو کنار هم بذارم نشد ) مورد علاقمن :D

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ما هم که در کار عکس و فیلم ید طولایی داریم و به قول عوام گفتنی بسی در این زمینه Professional هستیم میگوییم آن عکس اول بسی الککی بوده و این منبع خبری ایرانکی کمی از خودش شیطنیته خبری در کرده ولی خود خبر گویا صحت دارد

Kenpachi

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اين خبر هم در سايت رسمي كريس دبرگ آمده.صفحه اول سايت رو چك كنيد.
www.cdeb.com

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
چقدر فوتوشاپ کار خورد تو ذوقشون ...

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
بابا من كه اولشم گفتم اين تاپيك خالي بندي نيست!!!
مگه بي كارم
از دوستاني كه لينك هاي تكميلي دادن ممنونم:cool:

بالا