برگزیده های پرشین تولز

Crysis

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بلاخره دمويی از اين بازی ريليز شد.
از سايت رسمی crysis با حجم حدود 1.7 گيگ اونايی که خطوط پر سرعت دارن دانلود کنن.

http://www.crysisdemo.com/download.htm
ولی مشکلات اين بازی که power pc هام از اين بازی ناليدن

e6400
albatron 8800gts 320mb
2x1gb crucial pc2-6400
unfortunately its not really playable for me @ 1280x1024 everything high.i have to either drop to 1024x768 and keep the high settings or keep the 1280x1024 res and drop most settings to medium.

------------

I played 1680x1050, Only thing Medium was texture and shader (i know thats majority of the eye candy). Everything else was high and I was getting 22-25FPS on stock 7900GTX and it was VERY playable.

-------------

I just played around with it for a little bit with my outdated videocard (X1800 XL). @ 1600 x 1200 w/ 4AA, all med settings w/ exception to shaders being set to high... i got a whole 2-3 fps lol

leaving everything the same, and changing shaders from high to med gave me a min fps of 15 and in some areas went up to

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
برای ديدن عکس هايی از ابر گرافيک بازيهای کامپيوتری بريد اينجا

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه دمو را از دو لینک زیر میتوانید دانلود کنید ... :

کد:
http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

و یا :

کد:
http://www.fileshack.com/file.x/11333/Crysis+SP+Demo

nvidia هم یه درایور بتا برای این بازی بیرون داده :

کد:
http://us.download.nvidia.com/Windows/169.01/169.01_forceware_winxp_32bit_english_beta.exe

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
البته پیش بینی میشد این بازی رو این سیستمهای ما اجرا نشه.

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
تو نسخه دموی این بازی فقط با Dx10 میشه very high تو قسمت گرافیک داشت ولی با یک ترفند بعضی ها موفق شدن این قسمت رو تو ویندوز XP فعال کنن و طبق گفته این افراد در این حالت این بازی توی XP بهتر از Vista اجرا میشه! حتی گفته میشه این بازی توی XP تا 10fps بیشتر از Vista داره.

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
روی سیستم من که عمرا کم نیاره ! (پز :lol: )
E6700
8800 Ultra
4 GB Ram @ 800 Mhz

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رو سیستم من چی؟
23emu.gif

E4300
8600 GTS
1 GB

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب الان Crysis و Cod4 و Gears Of War دستم رسیده و Crysis رو نصب کردم آخرای مرحله 2 هستم عجب چیز خوفی هست .:eek:.. الان من تو xp هستم و همه چی روی High هست واقعا صحنه های خیره کننده ای داره ... فقط یه سوال ... کسی می دونه چجوری می شه Very High روی xp باز کرد چون سایت Gamespot برای مقایسه دایرکت ایکس این کار رو کرده ...
slipknot عزیز سیستم شما برای این بازی مناسبه ...:happy:

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
بازیای جدید انقدر گرافیک خوفی دارن که من باید یک آپگرید اساسی برای این بازیای جدید داشته باشم، پس فعلا شما تعریف کنید بلکه ما هم بودجه رسید تونستیم بازی کنیم. :rolleyes: :happy:
ولی این بازی تو xp و Dx9 بهتر از Vista و Dx10 اجرا میشه.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
تعجب نداره. قبل از این که بازی عرضه هم بشه انتظار میرفت که crysis چنین امتیازی بگیره.
bd9.gif

نه:eek: خیلی بازیا بودن که most anticipated بودن ولی وقتی عرضه شدن انتظارات رو برآورده نکردن
همین اخری hellgate :london که عنوان یکی از بهترین RPG های سال رو براش پیش بینی میکردن

پس تعجب داره که یه بازی بدون کمترین تبلیغات و جار زدنی(حداقل در مقایسه با HALO3) عنوان یکی از بهترین FPS های تاریخو بهش بدن;)

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
بسیار بازیه سنگینیه . اولین بازیه که میبینم حداقل کارتی در حد X800 یا 6800GT میخواد .

Minimum System Requirements

System: Intel P4 2.8 GHz / AMD Athlon 2800+ / Intel Core 2.0 GHz or equivalent
RAM: 1024 MB
Hard Drive Space: 6000 MB
Other: • Video: NVIDIA 6800 GT 256 MB / ATI X800 Pro 256 MB or better

Recommended System Requirements

System: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D) or equivalent
RAM: 2048 MB
Hard Drive Space: 6000 MB
Other: Graphics: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent

اینم Torrent بازی با ک ر ک (حجم 6 گیگ) .

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
بازی واقعا یکی از عنوانهایی هست که از قابلیتهای نمایشی dierctx10 فراوان بهره گرفته و بخاطر همین تکنولوژی سخت افزارهای گرافیکی کنونی رو واقعا به چالش میکشه!
اگه به تست عملکردی gamespot که جزو تستهای اولیه از این بازی هست دقت کرده باشین کارتی مسه geforce 8800gtx با 128 موتور پردازنده جریان و پشتیبانی از 768 مگ حافظه محلی با ساپورت اینترفیس حافظه 320 بیتی در تنظیمات very high بازی به زیر 20 فریم نزول پیدا کرده!
واین نشون میده تیم ساخت Crytek که 3 سال بی وقفه رو موتور پایه CryEngine2 کار میکردن چه چیزی رو برای نمایش به صورت real time قصد داشتن:به حداقل رسوندن فاصله گرافیک نمایشی بازی با واقعیت

CryEngine2 از قابلیتهایی مسه motion blur, depth of field, full dynamic soft shadows, soft particles, HDR lighting, destructible vegetation, detailed physics, realistic animations,excellent artificial intelligence وچندینو چند ویژگی نمایشی دیگه بهره برده
خیلی جاها که من نقدشونو در مورد بازی خوندم در این مورد هم عقیده بودن که جهانی که در Crysis وجود داره و ما داخلش میشیم احساس یک محیط زنده رو داره یک محیطی که انگار میشه درش نفس کشید و این کلمه ها اغراق نیست

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
ولی تو این چند وقت اخیر انقدر بازیهای خوب با هم اومدن که ادم نمیدونه کدوم رو بازی کنه . Call Of Duty 4 , Gears Of War , Half-Life Episode 2 , Crysis , The Witcher , World Conflict تازه شانس اوردیم این Assassin's Creed هم نسخه PS3 مثل اینکه اومده PC هم مثل اینکه زمان عرضش یکمی عقب افتاده .

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه:eek: خیلی بازیا بودن که most anticipated بودن ولی وقتی عرضه شدن انتظارات رو برآورده نکردن
همین اخری hellgate :london که عنوان یکی از بهترین RPG های سال رو براش پیش بینی میکردن

پس تعجب داره که یه بازی بدون کمترین تبلیغات و جار زدنی(حداقل در مقایسه با HALO3) عنوان یکی از بهترین FPS های تاریخو بهش بدن;)

من اصلا Gamespot رو قبول ندارم.
چرا به همه ی بازی هایی که مایکروسافت عرضه میکنه نمره خوبی میده؟
همین Halo3 . به نظر من این بازی حداکثر باید نمره 7 میگرفت.
مایکروسافت همه چیز رو با پول میخره.

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ولی تو این چند وقت اخیر انقدر بازیهای خوب با هم اومدن که ادم نمیدونه کدوم رو بازی کنه . Call Of Duty 4 , Gears Of War , Half-Life Episode 2 , Crysis , The Witcher , World Conflict تازه شانس اوردیم این Assassin's Creed هم نسخه PS3 مثل اینکه اومده PC هم مثل اینکه زمان عرضش یکمی عقب افتاده .

COD4 , Gears Of War ,Half-life2 Episode2,Crysis رو حتما بازی کن.
بیخیاله بقیه .

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
halo بیشتر به خاطر multiplayer معروفه وگر نه حتی خود gamespot هم گفته single player اش جالب نیست.

بالا