برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد ( بخش موبایل )

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
رو جعبه گوشی من زده بود " دور از دسترس کودکان "

موافقم !
تنهایی به این نتیجه رسیدی ؟

دارم واسه دوتاتون !;)
( این پست تا 24 ساعت دیگه غیب مشیه ) ( گفتگوی آزاد ) !!!
بچه خودتی عزیزم:D:lol:.
نه عمو با همزادم به این نتیجه رسیدم:D.
مثلا میخوای چیکار کنی که میگی دارم واستون:D:lol:.

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
دیروز رفته بودم اسواق الحلی ، توی بحرین ، سونی اریکسون چندش قیمتش 135 دینار بود ، حالا حدس بزنید این سونی اریکسون چندش مدلش چی بود !!!

جون من بیا بیخیال شو ! الآن دعوا میشه دوباره ! :(

-------------------------------------------------------------------------------

دوستان کسی میدونه چطوری میشه برای بلوتوث آیکن قرار داد ؟!

من تو پایتخت یا مکان های عمومی که میرم وقتی بلوتوث رو سرچ میکنم کنار اسم هایی که پیدا میکنه

یه سری شکل های عجیب غریب میکشه که خیلی برام جالبه که بدونم ملت چطوری اینکار رو میکنند !

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
ببينم چرا توی این تاپیک با احتیاط پست میدید ؟؟؟ نکنه کسی تهدیدتون کرده !!(لوووووووول)

الان اگه یه سونی اریکسون معمولی وتکراری بود به صفحه رسیده بود !!!!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

جون من بیا بیخیال شو ! الآن دعوا میشه دوباره ! :(

-------------------------------------------------------------------------------

دوستان کسی میدونه چطوری میشه برای بلوتوث آیکن قرار داد ؟!

من تو پایتخت یا مکان های عمومی که میرم وقتی بلوتوث رو سرچ میکنم کنار اسم هایی که پیدا میکنه

یه سری شکل های عجیب غریب میکشه که خیلی برام جالبه که بدونم ملت چطوری اینکار رو میکنند !

اون ایکونهایی که اون کنار میان مربوط میشه به نوع دستگاه
مثلا بلوتث لبتاب, pocket pc, گوشی مبایل, ازین bluetooth adapter ها......

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
آهان اینطوری عیب نداره...شما فتوا میدین که عیبی نداره...خوبه!!!

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
اره ديكَه از شما ياد كَرفتيم ، يادمه وقتي كا 530 اعلام شده بود ، يكي از كاربران سوال كرده بود كه اتوفكس داره يا نه ، شما كَفتيد در جواب ، كه نه نداره توي اين رنج اتوفوكس لازم نيست !!!!

(لووووووووووول)

راستي يادم رفت بكَم ، فلاش زنون هم داره كه ان 95 نداره .

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
باز چیه دعوا راه انداختین؟؟؟

باز نوکیا جربزه این رو داره 2 تا گوشی با این امکانات بده بیرون ولی سونی اریکسون چی؟؟

یه روز 2 مگاپیکسل میذاره بدون اتوفوکوس فردا یه مدل دیگه میده بیرون با اتوفوکوس و بدون فلش دو تا دکمه رد و قبول میذاره میگه گوشی جدید بیرون دادم :دی

کیفیت صفحه نمایش هاش هم که عمرا" به پپای گوشیهای جدید نوکیا برسه انگار تا به امروز صاحب تکنولوژی 16میلیون رنگ نشده

شما که کاربر فعال هستید دیگه از شما انتظار نمی رفت تعصب بیجا روی برند خاص داشته باشید

طرز دیدن یوزرهایی که تازه این انجمن رو می بینند چی هست به نظرتون؟وقتی کاربر فعال یه انجمن روی یه برند خاصی تعصب به خرج بده و به یه برند دیگه توهین کنه .. به نظرتون مورد جالبی هست؟؟

اينطوري عيبي نداره ، دو كَوشي شبيه به هم در سطح بالا ، و فرق اساسي در طراحي .

اما اون سوني اريكسونهايي كه كَفتم جي ؟ شبيه هم از نظر قيافه و امكانات .

یه خورده اطلاعتتون رو زیاد کنید و تو ویکی پدیا دنبال این بگردید که شرکت مخابراتی اریکسون و شرکت سونی چه تاریخچه ای دارن و نوکیا چه تاریخچه ای داره...یه خورده معلومات که بالاتر باشه این مسائل پیش و پا افتاده هم به وجود نمی یاد :D

از مازی عزیز هم درخواست دارم که این بحث رو کش ندن....حداقل به حرمت افرادی که سال بعد این گوشی رو می خوان بخرن و درموردش حرف بزن (بعد از کریسمس)

الان یه نگاه به سایت GSMArena خوندم چند تا از نظرات یوزرها برام جالب بود اینجا می زارم !

Well, SE have no Nokia-desighned phone,but Nokia already have SE-desighned phone :D:D COOL! for 450euro I ger Imate 8205 and have fun with the much much better device :D

LOL less battery life than the n95.. what a joke :|

It's great but I am just not to happy about keyboard

This is improvement of N73, with TV out, 5MP, GPS and better flash. I will get one.

mini version of N95?
let's hope the battery performs better than N95.

البته نکته جالب تر اینه که امروز من این گوشی رو سر کلاس زبانم هم معرفی کردم و نظر استادم هم دقیقا همین حرف های بالا بود و متاسفانه از دیزاینش خوشش نیومد !! حالا نظر نماینده مجازی نوکیا استاد "بحرینی" چی باشه !! شاید ایشون که نماینده مجازی نوکیا هستند حرفی برای گفتن داشته باشند و بخوان حرف کل دنیا رو رد کنند و مثه همیشه به صورت یه نماینده مجازی از نوکیا طرفداری کنند و بگن دنیا اشتباه می کنند و نوکیا همه گوشی هاش خدا هستند !!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
شما که کاربر فعال هستید دیگه از شما انتظار نمی رفت تعصب بیجا روی برند خاص داشته باشید

طرز دیدن یوزرهایی که تازه این انجمن رو می بینند چی هست به نظرتون؟وقتی کاربر فعال یه انجمن روی یه برند خاصی تعصب به خرج بده و به یه برند دیگه توهین کنه .. به نظرتون مورد جالبی هست؟؟

یه خورده اطلاعتتون رو زیاد کنید و تو ویکی پدیا دنبال این بگردید که شرکت مخابراتی اریکسون و شرکت سونی چه تاریخچه ای دارن و نوکیا چه تاریخچه ای داره...یه خورده معلومات که بالاتر باشه این مسائل پیش و پا افتاده هم به وجود نمی یاد :D

از مازی عزیز هم درخواست دارم که این بحث رو کش ندن....حداقل به حرمت افرادی که سال بعد این گوشی رو می خوان بخرن و درموردش حرف بزن (بعد از کریسمس)
والا من اگه رو یه برندی تعصب شدید داشتم ( :دی) همون سونی اریکسون بود ( هنوز هم دارم) ولی دیگه انصافا" داره جلوی نوکیا شدیدا" کم میاره

باور کنید معرفی یه گوشی از طرف سونی اریکسون با این همه امکاناتی که این داره با این سیاستی که سونی ارکسون داره غیر ممکنه

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
والا من اگه رو یه برندی تعصب شدید داشتم ( :دی) همون سونی اریکسون بود ( هنوز هم دارم) ولی دیگه انصافا" داره جلوی نوکیا شدیدا" کم میاره

باور کنید معرفی یه گوشی از طرف سونی اریکسون با این همه امکاناتی که این داره با این سیاستی که سونی ارکسون داره غیر ممکنه
منم قبول دارم نمیدونم چرا سونی اریکسون صفحه ی 16 میلیون رنگ نمیزنه ولی انصافا گوشی هاش خیلی قشنگتر و بهتر و مقاومتره نوکیا هستش.
مثلا سره همون دبیلیو 960 چرا السیدیه 16 میلیون رنگ ننداخته:(.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بفرما حال کنید دیگه....این آواتارم هم به موبایل ربط داره هم به آندرتیکر...لول...البته هنوز اصلیه نیستا!!!...عوض خواهد شد!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شنيدم ميخواهد 15 نوامبر كَوشي جديد اسمارت فون سوني اريكسون معرفي بشه ، حقيقت داره ؟؟؟

جالبه...شما که اینهمه بدتون میاد چرا اینهمه پیگیر یک مشت گوشی به قول خودتون تقلبی هستین؟!!!...لول

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
پویا جان چرا پستت رو ادیت کردی ؟؟؟ ، حرف خوبی زده بودی که .....

البته نکته جالب تر اینه که امروز من این گوشی رو سر کلاس زبانم هم معرفی کردم و نظر استادم هم دقیقا همین حرف های بالا بود و متاسفانه از دیزاینش خوشش نیومد !! حالا نظر نماینده مجازی نوکیا استاد "بحرینی" چی باشه !! شاید ایشون که نماینده مجازی نوکیا هستند حرفی برای گفتن داشته باشند و بخوان حرف کل دنیا رو رد کنند و مثه همیشه به صورت یه نماینده مجازی از نوکیا طرفداری کنند و بگن دنیا اشتباه می کنند و نوکیا همه گوشی هاش خدا هستند !!

لابد استاد زبان شما هم سونی اریکسون پرست هستند !!!!

همونطور که دوستمون اشاره کردند نظر 4 تا یوزر توی جی اس ام ارینا نمیشه نظر کل دنیا !!!!
شما از Total user opinions: 160 فقط 6 تا نظر رو که به طبق میل خودشون هست اورده ، بد نبود اینها رو هم میدیدد ، ما که جرات نداریم اینجا اینطوری حرف بزنیم ولی خداییش دمشون گرم :

this seems like a very powerful fone. but the design seems to lose out to SE.

woooow.. is the best cellphone in the life!! dude?? woo wtf

Best features phones available on the market! SE is dead!

this fon is surely the best in the 5 mega pixel arena for now. bye bye K850i

I have no words to describe this phone but fantastic!!!! It has everything to be the best of the best.
SE people are so jealousss and for that reason this N82 has low voting results. They need to wait until this phone come out to see what great it is!!

من هیچوقت بیخودی از نوکیا طرفداری نکردم ، این گوشی واقعا خوبه نه تنها سونی اریکسون بلکه هیچ برند دیگه هنوز نتونسته مثل این یا مثل ان 95 یه گوشی کامل بده بیرون .

چرا کفر میگی مرد مومن ؟؟ کجا من گفتم گوشی خداست !!! استغفر الله .

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
جالبه...شما که اینهمه بدتون میاد چرا اینهمه پیگیر یک مشت گوشی به قول خودتون تقلبی هستین؟!!!...لول

کلا من پیگیر اخبار گوشیهای جدید هستم حالا میخواهد نوکیا باشه / سونی اریکسون / سامسونگ / برند محبوب خودم HTC / و هر گوشی دیگه .... از سونی اریکسون امسال از دبلیو 960 نسبتا خوشم اومده ، درسته انتقادهایی بهش وارده اما در کل دیزاین و امکاناتش خوبه ... من مثل شما نیستم که لجباز باشم وقتی ان 82 با این همه امکانات معرفی شده میاین مثل بچه ازش انتقاد میکنید ، میگین مثل ان 95 هست . خوب هست که هست ، سونی اریکسون هنوز نتونسته یه گوشی مثل ان 95 بزنه ، در حالی که یکسال پیش تقریبا این گوشی معرفی شده ولی هنوز گوشی ای نیست رو دستش بزنه از هیچ برندی ! بگذریم

گفتم که شاید قرار باشه نقصهای دبلیو 960 در گوشی جدید حل بشه هرچند بعیده .

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
کلا من پیگیر اخبار گوشیهای جدید هستم حالا میخواهد نوکیا باشه / سونی اریکسون / سامسونگ / برند محبوب خودم HTC / و هر گوشی دیگه .... از سونی اریکسون امسال از دبلیو 960 نسبتا خوشم اومده ، درسته انتقادهایی بهش وارده اما در کل دیزاین و امکاناتش خوبه ... من مثل شما نیستم که لجباز باشم وقتی ان 82 با این همه امکانات معرفی شده میاین مثل بچه ازش انتقاد میکنید ، میگین مثل ان 95 هست . خوب هست که هست ، سونی اریکسون هنوز نتونسته یه گوشی مثل ان 95 بزنه ، در حالی که یکسال پیش تقریبا این گوشی معرفی شده ولی هنوز گوشی ای نیست رو دستش بزنه از هیچ برندی ! بگذریم

گفتم که شاید قرار باشه نقصهای دبلیو 960 در گوشی جدید حل بشه هرچند بعیده .
پویا جان چرا پستت رو ادیت کردی ؟؟؟ ، حرف خوبی زده بودی که .....

والا محمد جان من خودم هم تعجب کردم
24.gif
اون حرفی که گفتم هنوز تو کلوپ N82 مونده ! فقط علیرضا نمیدونم چرا این پست رو (Ok

پست رو ادیت کردم....)
اینجا منتقل کرده!!! چون نه به پست بالایی ربط داره نه پایینی
من خودم پاکش میکنم

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
کلا علیرضا اینجوریه خیلی سخت میگیره خودشم سونی اریکسونیه دقت میکنه کسی یه دفع تیکه ای به سونی اریکسون نندازه .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
کلا علیرضا اینجوریه خیلی سخت میگیره خودشم سونی اریکسونیه دقت میکنه کسی یه دفع تیکه ای به سونی اریکسون نندازه .

m195.png

شما يک تنه برای نابود کردن يه Forum کافی هستی ..
مشکل اینجاست يک سری میگن نوکيايی / يک سری میگن سونی اريکسونيه / خود'ش میگه VK يی
راستی من فقط پست های شما رو اديت / پاک میکنم وگرنه تا الان در گرفتن کارت قرمز 2 رقمی شده بودين
این مورد زير رو ببينيد / خدا رو شکر اون موقع مدير بخش هم نبودم

http://forum.persiantools.com/t60945.html

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بابا قضیه اون پستی که ادیت کرده بودم فرق میکرد

همون پستی بود که تو گفته بودی کجای Gsmarena نوشته dual slide design که من هم گفته بودم تو پستی که از gsm کپی کردی هست

بعد تو پست رو ادیت کردی و گفتی gsmarena اشتباه نوشته نوشته بود، من هم واسه همین پستم رو ادیت کردم

بالا