برگزیده های پرشین تولز

مقایسه سرویس دهندگان خط پرسرعت در تهران

بهترین سرویس دهنده خط پرسرعت در تهران

• Total voters
    51

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
بیاین یه مقایسه بین سرویس دهنده های ADSL تو تهران داشته باشیم
موارد :
1-سرعت
2-کم و زیاد نشدن سرعت و ثابت بودن آن حتی در اوج مصرف
3- فیل ترینگ پایین و منطقی
4-قیمت مناسب
5- پشتیبانی حرفه ای
6- پوشش خوب در سطح شهر
7- قطع نشدن زیاد
8- محدودیت دانلود
9-ip valid و ip ثابت
------------------------------------------------------

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من هم داتک داشتم هم سپنتا دارم پس میتونم یه مقایسه داشته باشم:
1-سرعت سپنتا
2-کم و زیاد نشدن سرعت و ثابت بودن آن حتی در اوج مصرف سپنتا
3- فیل ترینگ پایین و منطقی سپنتا
4-قیمت مناسب داتک
5- پشتیبانی حرفه ای داتک
6- پوشش خوب در سطح شهر داتک
7- قطع نشدن زیاد شبیه

کسی wi max استفاده میکنه؟ با وجود قیمت زیادش ولی سرعت خوبی داره و خوشبختانه موانع محیطی براش مشگل درست نمیکنن. اگه کسی کار کرده نظرشو بگه
بقیه دوستان در این 7 مورد نظرشونو عادلانه و بدون تعصب! بیان کنین چون هیچ کدوم این شرکتها مال بابامون نیس! ( یا لا اقل در مورد من که اینطوره)

اگه با قطعی پشتیبانی ضعیف قیمت بالا فیل ترینگ بیخود کم و زیاد شدن سرعت و کم بودن سرعتش مشگل دارین اینجا بگین تا بقیه کاربرها بتونن درست انتخاب کنن:rolleyes:

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
من پارس آنلاین داشتم ولی الان شاتل

پارس آنلاین

1-سرعت (+14 - -6)
2-نوسان بسیار زیاد
3-فیلترینگ خوبی داشت
4-با توجه ه کیفیت گران است
5-پشتیبانی افتضاح
6-خیلی خوب
7-قطعی بسیار زیاد

اصلاً از پارس آنلاین راضی نبودم و و خیلی به من ضرر زد

داستان پس دادن پارس آنلاین از آن جا شروع شد که 2 روز قبل از تمدید قراداد من می خواستم از طریق پرداخت اینترنتی پرداخت کنم که با سایت پارس آنلاین www.pol.ir مشکل dns داشتم پس از برقراری ارتباط با پشتیبانی همان جواب های قدیمی و بیهوده را به من گفتند 2 روز صبر کردم و بالا خره خط من را قطع کردن تا زمان پایان قطعی هنوز مشکل dns را داشتم ، یک روز هم لطف کردن به من دادن ولی بعد از یک روز باز هم مشکل رفع نشده بود و من را قطع کردن و با هزار اصرار و تمنا وصل نکردن صبح شد و با سرپرست بخش فنی صحبت کردن و ایشان با نهایت لطف حرف هایم را قطع کردن و گفتن که کار دارن و باید بروند و جواب نهایی ایشان این بود که درست میشه ، پس از این کار آنقدر اعصابم خورد شد که تا حالا این قدر دیونه نشده بودم . همان لحظه به تمدید قرارداد زنگ زدم و خواستار لغو قرارداد شدم
الان هم شاتل دارم خدا را شکر تا الا ن مشکل جدی نداشتم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من شهراد دارم
1- سرعت خوب (دانلود +13)
2-نوسان خیلی کم حتی در شرایط بد
3-فیلترینگ مناسب
4-مناسب سرویس 128 بدون محدودیت حجمی + مالیات و ... 24200 تومان
5-پشتیبانی خیلی خوب
6-از اونجایی که به طور تخصصی پیش شماره 44 رو کار میکنه خب طبیعتا پوشش خوبی برای کل شهر نداره
7-توی این 1 ماهو نیم شاید 2 بار قطع شده که بیشترین زمان قطعی 5 دقیقه بوده
اون یکی قطعی هم یه دیسکانکت ساده بود که بلافاصله وصل شد
و دیگه دیسکانکت هم نداشتم

سرعت ارائه سرویسشونم خوب بود
1 روزه رسیدگی کردن 2 روز هم مخابرات جمعا 3 روز شد
پشتیبانب خوبی هم دارن تماس میگرفتن چک میکردن که مشکلی نباشه البته روزای اول چون تازه گرفته بودم وگرنه همش که زنگ نمیزنن
یک بار هم که به ساپورتش زنگ زدمواقعا محترمانه برخورد کردن و به مشکل من سیدگی کردن (که البته مشکلی وجود نداشت , چون تاحالا از P2P دانلود نکرده بودم نمیدونستم سرعتش پایین تر از دانلود معمولیه فکر کردم اشکال از اوناس زنگ زدم بعد از کلی چک کردن و ... دید نمودار آپلودم بیشتر از دانلودم هست گفت از پی تو پی استفاده میکنی؟ گفتم بله گفت مشکل همینه که هم آپلود پهنای باند میگیره هم اینکه پی تو پی معمولا سرعتش متناسب با شرایط پایین تر از دانلود معمولی هست)

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
بیاین یه مقایسه بین سرویس دهنده های ADSL تو تهران داشته باشیم
موارد :
1-سرعت
2-کم و زیاد نشدن سرعت و ثابت بودن آن حتی در اوج مصرف
3- فیل ترینگ پایین و منطقی
4-قیمت مناسب
5- پشتیبانی حرفه ای
6- پوشش خوب در سطح شهر
7- قطع نشدن زیاد
------------------------------------------------------
من صبانت دارم.
1- سرعت در حد عالی است. سرعت بیت ریت دانلود حداقل35 و حداکثر 60 است.
2- در پیک مصرف هم کیفیت افت ندارد. ولی بعضی وقتها نوسان سرعت وجود دارد.اما پایینتر از 35 نمیاد.
3- فیلترینگ اصلا برام مهم نیست
4- پایینترین قیمت را دارد.
5- من هنوز موردی برای پشتیبانی برام پیش نیومده
6- نمیدونم
7- برام پیش نیومده

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
من WiMax 256 Kb لايزر داشتم الانم صبانت
Wimax واقعا عاليه! سرعتش دقيقا معادل 256Kb بود و اصلا نوسان نداشت البته IP Valid داشتم شايد واسه اين بود
قيمتش خيلي زياد بود 150000..........محدوديت هم كه مسلما نداشت......فيلترينگ هم مثل اكثر جاهاي ديگه....
به پشتيباني هم تو اون مدت احتياج پيدا نكردم.....

صبانت خيلي نوسان داره سرعتش.....بعضي موقع ها خوبه بعضي موقع ها بد! ولي موقعي كه خوب باشه با اينكه سرويس 128Kb دارم اندازه 512Kb سرعت دارم يعني سرعت دانلودم تا 60KB هم ميره!!!
پشتيبانيش هم بد نيست.......محدوديت داره......13600 2GB.........البته plan هاي ديگه هم داره

ببخشيد شماره بندي نكردم :D

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من شهراد دارم
1- سرعت خوب (دانلود +13)
2-نوسان خیلی کم حتی در شرایط بد
3-فیلترینگ مناسب
4-مناسب سرویس 128 بدون محدودیت حجمی + مالیات و ... 24200 تومان
5-پشتیبانی خیلی خوب
6-از اونجایی که به طور تخصصی پیش شماره 44 رو کار میکنه خب طبیعتا پوشش خوبی برای کل شهر نداره
7-توی این 1 ماهو نیم شاید 2 بار قطع شده که بیشترین زمان قطعی 5 دقیقه بوده
اون یکی قطعی هم یه دیسکانکت ساده بود که بلافاصله وصل شد
و دیگه دیسکانکت هم نداشتم

سرعت ارائه سرویسشونم خوب بود
1 روزه رسیدگی کردن 2 روز هم مخابرات جمعا 3 روز شد
پشتیبانب خوبی هم دارن تماس میگرفتن چک میکردن که مشکلی نباشه البته روزای اول چون تازه گرفته بودم وگرنه همش که زنگ نمیزنن
یک بار هم که به ساپورتش زنگ زدمواقعا محترمانه برخورد کردن و به مشکل من سیدگی کردن (که البته مشکلی وجود نداشت , چون تاحالا از P2P دانلود نکرده بودم نمیدونستم سرعتش پایین تر از دانلود معمولیه فکر کردم اشکال از اوناس زنگ زدم بعد از کلی چک کردن و ... دید نمودار آپلودم بیشتر از دانلودم هست گفت از پی تو پی استفاده میکنی؟ گفتم بله گفت مشکل همینه که هم آپلود پهنای باند میگیره هم اینکه پی تو پی معمولا سرعتش متناسب با شرایط پایین تر از دانلود معمولی هست)

نههههه؟ با دانلود ساده بدون نرم افزار چند سرعت داره؟
البته شهراد جدیده و الان خیلی داره همه جا تو مترو و بیرون تبلیغ میکنه .باید ببینی بعدا همینطور میمونه یا نه

به اون موارد بالا 2 تا گزینه اضافه میکنم
ip valid و ip static

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من پارس آنلاین داشتم ولی الان شاتل

پارس آنلاین

1-سرعت (+14 - -6)
2-نوسان بسیار زیاد
3-فیلترینگ خوبی داشت
4-با توجه ه کیفیت گران است
5-پشتیبانی افتضاح
6-خیلی خوب
7-قطعی بسیار زیاد

اصلاً از پارس آنلاین راضی نبودم و و خیلی به من ضرر زد

داستان پس دادن پارس آنلاین از آن جا شروع شد که 2 روز قبل از تمدید قراداد من می خواستم از طریق پرداخت اینترنتی پرداخت کنم که با سایت پارس آنلاین www.pol.ir مشکل dns داشتم پس از برقراری ارتباط با پشتیبانی همان جواب های قدیمی و بیهوده را به من گفتند 2 روز صبر کردم و بالا خره خط من را قطع کردن تا زمان پایان قطعی هنوز مشکل dns را داشتم ، یک روز هم لطف کردن به من دادن ولی بعد از یک روز باز هم مشکل رفع نشده بود و من را قطع کردن و با هزار اصرار و تمنا وصل نکردن صبح شد و با سرپرست بخش فنی صحبت کردن و ایشان با نهایت لطف حرف هایم را قطع کردن و گفتن که کار دارن و باید بروند و جواب نهایی ایشان این بود که درست میشه ، پس از این کار آنقدر اعصابم خورد شد که تا حالا این قدر دیونه نشده بودم . همان لحظه به تمدید قرارداد زنگ زدم و خواستار لغو قرارداد شدم
الان هم شاتل دارم خدا را شکر تا الا ن مشکل جدی نداشتم

شاتل محدودیت دانلود داره نه؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من WiMax 256 Kb لايزر داشتم الانم صبانت
Wimax واقعا عاليه! سرعتش دقيقا معادل 256Kb بود و اصلا نوسان نداشت البته IP Valid داشتم شايد واسه اين بود
قيمتش خيلي زياد بود 150000..........محدوديت هم كه مسلما نداشت......فيلترينگ هم مثل اكثر جاهاي ديگه....
به پشتيباني هم تو اون مدت احتياج پيدا نكردم.....

صبانت خيلي نوسان داره سرعتش.....بعضي موقع ها خوبه بعضي موقع ها بد! ولي موقعي كه خوب باشه با اينكه سرويس 128Kb دارم اندازه 512Kb سرعت دارم يعني سرعت دانلودم تا 60KB هم ميره!!!پشتيبانيش هم بد نيست.......محدوديت داره......13600 2GB.........البته plan هاي ديگه هم داره

ببخشيد شماره بندي نكردم :D

قرار شد خالی بندی نداشته باشیم!
128 شیرینگ هست بین 8 نفر
خیلی پهنا باند داشته باشی 16 هست اونم معمولا افت سرعت داره
با برنا مه هم دانلود کنی هرکار کنی 128 به 60 نمیرسه!

استثنا: انقدر شرکت مشتری کم داشته باشه که شیر شدنش هر نفر با 7 نفر دیگه نباشه که اون هم ثابت نیست و زود پر میشه

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
عزیز این شد تبلیغ که! اطلاع رسانی نداشت فقط مشخصات یه شرکتو زدی!

هرکی سرویسی که خودش استفاده میکنه بگه همه استفاده میکنن وگرنه تبلیغ بدرد کسی نمیخوره و برگه هاشونو تو شهر به اندازه کافی پخش میکنن!

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
27 ماهه از داتک ADSL دارم 90% راضیم

معایب:
محدودیت تورنت تو ساعت اداری
نوسان پینگ در ماه های اخیر در بعضی روز ها در شرایط جوی! :دی
لینک هم بعضی روز ها زیاد قطع میشه ( که با بقیه داتکیون با sms چک کردم اونا هم قطع شده بودن همون لحظه)
پشتیبانی: ضعیف ، پشتیبانی فنی(مقام بالاتر) : خوب ، فروش در حد متوسط

مزایا:
سرعت ثابت
بدون محدودیت
قیمت مناسب
Valid IP

البته این نظرسنجی نمیشه اینجوری برگزار کرد چون ADSL رو نمیشه هر روز و ماه عوض کرد و شرکت های دیگه رو سنجید چه بسا بهتر هم پیدا بشه ، برای همین من یک انتخاب بیشتر نداشتم همونم انتخاب کردم ، بقیه شرکت ها مارو حلال کنن :D

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
128 شیرینگ هست بین 8 نفر

استثنا: انقدر شرکت مشتری کم داشته باشه که شیر شدنش هر نفر با 7 نفر دیگه نباشه که اون هم ثابت نیست و زود پر میشه

:hmm:
هر جور راحتي!!! خواستم اطلاع رساني كرده باشم...... پست قبليش هم ببيني دوست عزيزي هم گفتن صبانت دارن تا 60KB هم ميره.....

attachment.php

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    170.7 KB · نمایش ها: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    21.2 KB · نمایش ها: 189

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تاپیک جالبی شده ! انگیزه من شدم منم بگم ...

حدود ۸ ماه داتک داشتم ... ۱۲۸ ( الان دیگه یه جای دیگه هستم ).

تو ۸ ماه کلا فکر کنم یکی دو بار dc شدم ... اونم ماله مخابرات بود ! همیشه یه مودم یک سره کانکت بود ... هیچ وقت خاموش روشن نکردم ! در نتیجه هیچ وقت به پشتیبانی هم احتیاج پیدا نکردم که بدونم خوبه یا بد !
ولی !
دانلود پائین بود ... حدود ۹ ... ۱۰ ... ۱۱ ... این حدودا ! البته با پینگ پائین ... ( گوگل ... حدود ۳۰۰ - ۴۰۰ )

خلاصه راضی بودم !

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
128 شیرینگ هست بین 8 نفر

هر جور راحتي!!! خواستم اطلاع رساني كرده باشم...... پست قبليش هم ببيني دوست عزيزي هم گفتن صبانت دارن تا 60KB هم ميره.....

attachment.php
حرف ایشون منطقی هست! :)
چون محدودیت پهنای باند داره با این ترفند مشتریان رو سر ذوق میاره که بیشتر دانلود کنن -> پول بیشتری به خاطر پهنای باند اضافی مصرف شده میگیره ;)

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
تو ۸ ماه کلا فکر کنم یکی دو بار dc شدم ... اونم ماله مخابرات بود ! همیشه یه مودم یک سره کانکت بود ... هیچ وقت خاموش روشن نکردم ! در نتیجه هیچ وقت به پشتیبانی هم احتیاج پیدا نکردم که بدونم خوبه یا بد !
ولی !
دانلود پائین بود ... حدود ۹ ... ۱۰ ... ۱۱ ... این حدودا ! البته با پینگ پائین ... ( گوگل ... حدود ۳۰۰ - ۴۰۰ )
خلاصه راضی بودم !
منم وضعیتم تقریباً مثل شماست :)
+ قطعی ندارم (خدا رو شکر) :happy:
- سرعت دانلود به 12 نمیرسه! :(
قبلاً شاتل داشتم:
+ سرعت 16 بود :happy:
- قطعی و محدودیت پهنای باند داشتم ;)

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
من بدليل اينكه خط تلفنم فيبر نوري هست نميتونم ADSL بگيرم.
لطفا يكم بيشتر راجع به شركتهائي كه WiMax ارائه ميدن بحث كنيد.
يه سوال بي ربط آيا شركتي هست كه مودم WiMax كه حدود 400 تومن هست رو بصورت اماني بده ؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3

attachment.php

تو این عکس نشون میده تازه دانلودو شروع کردین
هرچی هم از اول دانلود بگذریم سرعت پایین میاد تا به یه حد ثابتی برسه
نمیگم دروغ میگی :D حتما بوده دیگه ولی زیاد دلتو خوش نکن همین که شرکتش معروف شه پهنای باندش رو مردم اشغال میکنن و سرعت میاد پایین
قانون : هر قدر پول بدی همون قد آش میخوری همیشه صادقه!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
27 ماهه از داتک ADSL دارم 90% راضیم

معایب:
محدودیت تورنت تو ساعت اداری
نوسان پینگ در ماه های اخیر در بعضی روز ها در شرایط جوی! :دی
لینک هم بعضی روز ها زیاد قطع میشه ( که با بقیه داتکیون با sms چک کردم اونا هم قطع شده بودن همون لحظه)
پشتیبانی: ضعیف ، پشتیبانی فنی(مقام بالاتر) : خوب ، فروش در حد متوسط

مزایا:
سرعت ثابت
بدون محدودیت
قیمت مناسب
Valid IP

البته این نظرسنجی نمیشه اینجوری برگزار کرد چون ADSL رو نمیشه هر روز و ماه عوض کرد و شرکت های دیگه رو سنجید چه بسا بهتر هم پیدا بشه ، برای همین من یک انتخاب بیشتر نداشتم همونم انتخاب کردم ، بقیه شرکت ها مارو حلال کنن :D

داتک سرعتش کمه ولی در عوض قیمتش کمه و نسبت به قیمتش سرویس مناسبی میده
ولی اگه دنبال سرویس بهتری باشین باید از داتک صرفنظر کنین

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3

ولی !

خلاصه راضی بودم !

تو 8 ماه 2 باز؟ از داتک بعیده! تو 2 ماهی که داشتم چند بار قطع شد! احتمالا حواست نبوده . قطع شده و دوباره وصل شده
سرعت کمی داره داتک ولی قیمتش خوبه:rolleyes: الان نگفتی از کجا میگیری؟

بالا