برگزیده های پرشین تولز

کسی میتونه یک خاطره (از هر موضوعی باشه فرقی نمیکنه) برام پی.ام کنه؟؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بروبچ، برای یکی از واحد های مزخرفی که این ترم برداشتم، باید این هفته یک دونه خاطره ببرم سر کلاس بخونم.

لطفاً....
اگر کسی از دوستان میتونه یک خاطرۀ کم یا بیش 15 خطّی برام بگه، لطفاً به صورت private message برام ارسال کنید. اگر کوتاه هم هست مشکلی نیست، خودم کشش میدم، فقط خاطرش طوری نباشه که من بیچاره ضایع بشم.

منتظر پی.ام هاتون هستم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
خب من میتونم برات خاطره جعل کنم. لطفا مشخصاتت رو بده و همچنین موضوع خاطره ای رو که میخوای. کارم تمیزه رایگانم هست.
من چند تا موضوع بهت میدم بعد تو میتونی یکی رو انتخواب کنی و من برات توی هر چند سطر که بخوای مینویسم.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
سلام بروبچ، برای یکی از واحد های مزخرفی که این ترم برداشتم، باید این هفته یک دونه خاطره ببرم سر کلاس بخونم.

لطفاً....
اگر کسی از دوستان میتونه یک خاطرۀ کم یا بیش 15 خطّی برام بگه، لطفاً به صورت private message برام ارسال کنید. اگر کوتاه هم هست مشکلی نیست، خودم کشش میدم، فقط خاطرش طوری نباشه که من بیچاره ضایع بشم.

منتظر پی.ام هاتون هستم.

عقده ای شدی ها؟؟؟:wacko:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
من میتونم !
البته فک نکنم به درد اون کاری که شما میخوای بکنی بخوره !!
چون بیشترشون @$%^&$ ... آره !!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
یک خاطره:
یَک روز بر خانه نیشسته بودم داشتم تخمه نَمیخوردم دیدم تیلیفونم زنگ زد. گوشی ر برداشتم گفتم کیستَه گفته کرد: بریتنی اسپیرز هستم. گفتم خوبی؟ خوشی؟ در سلامتی کامل بسر میبری؟ بعد یادم افتاد اینجا یه نفر خاطره میخواست، تیلیفونِ قطع کردم اومدم اینجا خاطره بنویسم.

بالا