برگزیده های پرشین تولز

Yahoo! Publisher

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
آيا كسي با Yahoo! Publisher كار كرده؟
من كه فرم رو پر كردم و ايميل به من فرستاده شد.
اما بعدش رو نمي دونم.
اگه كسي باهاش كار كرده لطفا من رو راهنمايي كنه.

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزيز،

سرويس تبليغاتي YPN در مرحله بتا قرار دارد و هنوز در اختيار عموم قرار نگرفته است و بصورت محدود عضو قبول مي كند. البته شما بايد حتما آدرس USA داشته باشيد و ترافيكي كه وب سايت شما دارد بايد از كشور آمريكا باشد.

من خودم در حدود 3 سال هست كه هم اكانت Adsense وهم اكانت YPN دارم. در مورد YPN متاسفانه Targeting تبليغات به خوبي انجام نميشه و تبليغات متناسب با صفحه در بسياري از موارد نمايش داده نميشه. به خاطر همين موضوع، CTR نسبت به Adsese بسيار پايين است. البته Targeting با گذشت زمان بهبود پيدا ميكنه ولي باز نسبت به ادسنس ضعيفتر است (اين به خاطر تكنولوژي بسيار قوي گوگل در طبقه بندي محتويات صفحه مي باشد كه تبليغات مناسب با محتويات صفحه نمايش داده مي شود).

YPN نسبت به ادسنس eCPM بالائي دارد. يعني پول بيشتري به ازاي هر كليك به شما مي دهد ولي باز به علت CTR پايين، درآمد كل كمتر مي تواند باشد (البته بستگي به موضوع صفحه نيز دارد) چرا كه درآمد كل تابعي از هر دو عامل است.

اگر شما فرم رو پر كرديد، بايد منتظر بمونيد، ممكن است در سيستم پذيرفته بشيد. البته من يادم نمياد كه همون دفعه اول كه فرم رو پر كردم پذيرفته شدم يا نه.

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
به من ایمیلی هم رسیده.
من تعداد کمی از us ترافیک دارم اما از کشورهای دیگه به میزان مناسبی اعضا دارم.
ناگفته نمونه که از us هم عضو دارم.
به من ایمیل رسیده ولی نمیدونم ok شده یا نه!

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه اكانت شما OK شده باشد، يك ايميل دريافت مي كنيد كه حاوي لينكي براي فعال كردن اكانت مي باشد. پس از اينكه اكانت فعال شد، ايميل ديگه اي در يافت مي كنيد، كه به شما Welcome كفته و Account Number شما را در اختيار مي گذارد و يكسري اطلاعات ديگه. حالا من نمي دونم شما چه ايميلي در يافت كرديد!

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اگه اكانت شما OK شده باشد، يك ايميل دريافت مي كنيد كه حاوي لينكي براي فعال كردن اكانت مي باشد. پس از اينكه اكانت فعال شد، ايميل ديگه اي در يافت مي كنيد، كه به شما Welcome كفته و Account Number شما را در اختيار مي گذارد و يكسري اطلاعات ديگه. حالا من نمي دونم شما چه ايميلي در يافت كرديد!

فکر نکنم ok شده باشه.
پسوند سایتم ir هست و اونا خوششون نمیاد!
شاید خنده دار باشه.

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
SEO جان امروز ایمیل پذیرفتن سایتم رسید.
با اینکه دامینم آی آر بود اما اونا قبول کردند.
برام خیلی جالب بود.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چه جالب .
بهتره بدونید که اکانت های Y!Publisher خریدار های خوب و دست به نقد زیاد داره ! :D اگر نتونستید ازش استفاده کنید میشه به قیمت خوبی فروخت .

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
چه جالب .
بهتره بدونید که اکانت های Y!Publisher خریدار های خوب و دست به نقد زیاد داره ! :D اگر نتونستید ازش استفاده کنید میشه به قیمت خوبی فروخت .

مگه اکانت های Y!business رو هم میشه فروخت؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اون اول كه اومد من با آدرس يك سايت بزرگ ثبت نام كردم و اون ها هم سريع تاييد كردن و من هيچ كدي هم نزاشتم اما امروز رفتم تو اكانتم ببينم چه خبره ديدم كه اكانتم نيستش نميدونم علتش چي بوده....

ولي اون اول ها كه اكانت باز كردن راحت بود اين اواخر نميدونم چي به چي هست.....

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
access جان خوشحالم كه اكانت شما فعال شد. دعا مي كنيم كه پول خوبي ازش دربياري!:happy:

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
access جان خوشحالم كه اكانت شما فعال شد. دعا مي كنيم كه پول خوبي ازش دربياري!:happy:

ممنونم.
اما من از تبليغات براي كسب درآمد استفاده نمي كنم بلكه يه سرگرمي در اون وبسايت هست.
پولش برام مهم نيست.
موفق باشيد.

بالا