برگزیده های پرشین تولز

انتخاب مدیر برای بخش سیستم عامل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
بخش سیستم عامل انجمن مدیر نداره
قبلا هم که داشت هیچ فعالیتی نداشتن
برای این بخش مدیر انتخاب نمیشه؟
کار سختیه؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام
بخش سیستم عامل انجمن مدیر نداره
قبلا هم که داشت هیچ فعالیتی نداشتن
برای این بخش مدیر انتخاب نمیشه؟
کار سختیه؟
بخشهای دیگه مثل عکاسی و سیستمهای مدیریت محتوا و ... هستن مهمتر از بخش سیستم عامل ! هرچند به هرحال باید برای اینجا هم فکری کرد ولی به گمانم احسان جان شما هم بدت نمیاد مدیر بخش سیستم عامل بشی !!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من همینجا اعلام میکنم التماس هم بکنین علاقه ای ندارم مسوولیت قبول کنم؟! مثل اینکه دوستان اینجا عقده مدیریت دارن ولی من نمیفهمم این مدیریت که نه پولی براش میدن نه هیچ امکاناتی و همه هم توقعشون ازت بالا میره چیه که انقدر بهش علاقه دارین!
ن فرومهای دیگه مدیر هستم و وقتمو هم زیاد میگیره!
این حرفتم معنی نداره که بخشهای دیگه مهمترن! چطور به این نتیجه رسیدی که بخش سیستم عامل اهمیت نداره؟ میبینی که چقدر سوال تو این بخش پرسیده میشه
اگه خودت تواناییشو داری مدیریتو قبول کن یا کسیو معرفی کن
من اگه میخوام این بخش اوضاش درست شه به خاطر خودمونه وگرنه عقده مدیریت ندارم! میتونی بیای شرکتمون ببینی مدیریت مجازی با واقعی چقدر فرق داره!
ضمنا تل جواب ندادی یه مشتری از دستت پرید :D

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
مثل اینکه دوستان اینجا عقده مدیریت دارن ولی من نمیفهمم این مدیریت که نه پولی براش میدن نه هیچ امکاناتی و همه هم توقعشون ازت بالا میره چیه که انقدر بهش علاقه دارین!

اونی که مدیر می شه دو حالت بیشتر نداره....یا تجربه مدیریت داره و کلا می خواد به همنوع کمک کنه...یا می خواد طعم مسئولیت رو در دنیای مجازی بچشه

دلیل نمی شه همه رو عقده ای حساب کرد و به همه توهین کنید !!

این حرفتم معنی نداره که بخشهای دیگه مهمترن! چطور به این نتیجه رسیدی که بخش سیستم عامل اهمیت نداره؟

شما مگه کاربر فعال بخش نیست؟؟وظیفه یه کاربرفعال چیه؟؟؟وظیقه یه مدیر قاعدا بالانس کردن انجمن هست نه چیز دیگه ای...

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
منظور من واضح بود
اینارو گفتم بدونن که من فقط میخوام این بخش مدیر داشته باشه و دنبال جاه و مقام نیست!
اینجا دوستان به خاطر بالارفتن عدد پستشون هم تلاش زیادی میکنن انگار قراره بعدا اتفاق خاصی بیوفته
ولی همینطور که نوشتم مدیریت فقط باعث زیاد شدن مسوولیت میشه و توقع بقیه رو از آدم بالا میبره و کسی که مدیر میشه داره لطف میکنه که مسوولیت قبول میکنه! وگرنه چیز خاصی قرار نیست بهش برسه ولی اینجا انگار به خاطر همین کلمه مدیر همه دندوت تیز میکنن و چون من دنبال این موضوع رو میگیرم فکر میکنن میخوام مدیر شم
قصدم هم مشخصا توهین نبود میخواستم روشن کنم که مدیریت غیر از سختی و مسوولیت مزیتی برای یه آدم نرمال نداره
کاربر فعال هم وظیفه ای نداره دوست عزیز! اینجا یه چیز روشن نیست و اینکه ما هیچکدوم وظیفه ای نداریم! اگه چیزی بلدیم و میخوایم به بقیه دوستان یاد بدیم و کسی اینو احساس کرده و عنوان کاربر فعال داده وظیفه ای برای ما ایجاد نمیکنه . من که فقط برای یاد دادن و یاد گرفتن اومدم این فروم ولی مسوولیتی رو قبول نکردم که وظیفه بهم گوشزد کنید!
وظیفه سایت در مقابل مدیرها و کاربر فعال ها اینه که ارزششونو بدونن و به این راحتی از دستشون ندن و وظیفه نشناسهای واقعی مسوولین سایت هستن!
-----
فرومهای دیگه وقتی یه بخش ضعیفه براش مدیر اینتخاب میکنن
چرا اینجا انقدر این پروسه طول میکشه!

پسر شیعه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منظور من واضح بود
اینارو گفتم بدونن که من فقط میخوام این بخش مدیر داشته باشه و دنبال جاه و مقام نیست!
اینجا دوستان به خاطر بالارفتن عدد پستشون هم تلاش زیادی میکنن انگار قراره بعدا اتفاق خاصی بیوفته
ولی همینطور که نوشتم مدیریت فقط باعث زیاد شدن مسوولیت میشه و توقع بقیه رو از آدم بالا میبره و کسی که مدیر میشه داره لطف میکنه که مسوولیت قبول میکنه! وگرنه چیز خاصی قرار نیست بهش برسه ولی اینجا انگار به خاطر همین کلمه مدیر همه دندوت تیز میکنن و چون من دنبال این موضوع رو میگیرم فکر میکنن میخوام مدیر شم
قصدم هم مشخصا توهین نبود میخواستم روشن کنم که مدیریت غیر از سختی و مسوولیت مزیتی برای یه آدم نرمال نداره
کاربر فعال هم وظیفه ای نداره دوست عزیز! اینجا یه چیز روشن نیست و اینکه ما هیچکدوم وظیفه ای نداریم! اگه چیزی بلدیم و میخوایم به بقیه دوستان یاد بدیم و کسی اینو احساس کرده و عنوان کاربر فعال داده وظیفه ای برای ما ایجاد نمیکنه . من که فقط برای یاد دادن و یاد گرفتن اومدم این فروم ولی مسوولیتی رو قبول نکردم که وظیفه بهم گوشزد کنید!
وظیفه سایت در مقابل مدیرها و کاربر فعال ها اینه که ارزششونو بدونن و به این راحتی از دستشون ندن و وظیفه نشناسهای واقعی مسوولین سایت هستن!
-----

خطاب به coolzero

نمیددانم بعضی ها که dos و ویندوز را سریع یاد میگیرن خودشن را باسواد عالم می داند و دیگران را خ* نفهم
ببین تازه وارد قبلن هم دو سهر باری به من تیکه انداخته بدی حالا هم مستقیما همه را عقده ای می نامی

خوبه که توی یک شرکت که معلوم نیست چیکار میکنی آنجا مشغول هستی

تو اگر مدیر آنجا هستی اینجا را چیکار داری به قول خودت در چند تا فروم دیگر هم که مدیر هستی

اگه میخوای مدیر بشی باید اول آداب معاشرت را بلد باشی ننه اینکه هر شر و وری را که از دهنت در اومد حلال بدان و بریزیش بیرون

فکر میکنی کی هستی اینجا از تو باسوادترش هم هست

برایت متاسفم بهتر است چند جلد کتاب اداب معاشرت و اخلاق در خانواده را مطالعه کنی بلکم شعور پیدا کنی اینطوری به همه عقده ای خطاب نکی

خلاصه تیکه هایی که به من انداختی و اینجا هم به همه مستقمان گفتی عقده ای خلاصه مواظب خودت باش یه بار دیگه ازت چیزی ببینم دیگه دیگه

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
نه بابا؟؟!
اولا من طرف صحبتم شما نبودین چون نه کابر فعالی هستین نه مدیر نه کلا سابقه زیادی دارین
دوما من هرقدر بلد باشم یاد میدم
سوما تخصص من ویندوز نیست!
چهارما چیزی نمیدونی بپرس! منظورم کار شرکته
پنجما شر و ور از دهن شما داره درمیاد انگار کار دیگه ای هم بلد نیستی
ششما من هیچ وقت نگفتم از بقیه بیشتر بلدم خیلی از بچه های این فروم که تو یاهو باهاشون رتباط دارم از من بیشتر بلدن ولی من هر قدر بلدم یاد میدم
هفتما شما انقدر برنامه اخلاق در خانواده مشاهده نکنین مغزتون خراب شده!
هشتما من تا حالا پیامی برای شما نفرستادم غید از اینکه پیام شخصی برادر شیان رو خوندم و بهشون برای فحشهایی که بهتون دادن تبریک میگم چون شمارو انگار درست شناختن و با زبون خودتون باهاتون حرف زدن :D
و n امن شما سگ کی باشی که بخوای کسیو تهدید کنی؟؟! حالا خیلی مونده تا خودتو مخاطب حرفهای من بدونی حالا جای دیگت اگه سوخته جای دیگتو فوت نکن!
به سلامت پسر شیعه! دفعه بعد بدون دعوت مهمونی نرو با اردنگی بندازنت بیرون!
------------------------------
من هدفم مرتب شدن اوضاع سیستم عامل اینجا هست
این تاپیک رو هم ساختم که انتخاب مدیر برای این بخش سرعت بگیره چون همونطور که دیدین اون بخش مدت زیادیه که مدیریت درستی نداره
کاربرهای زیادی اینجا هستن که گاها پست میزنن ولی معلومه اطلاعاتشون زیاده اگه از بین اونا کسی برای مدیریت انتخاب شه به نفعه همس

حالا دیگه نظر مسوولینه سایت چی باشه

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
waooo چه بیان شیوایی دارین! الان پستهاتونو خوندم پسر شجاع مثل اینکه برنامه اخلاق در خانواده اثر شگرفی رو شما داشته! چند تا از نوشته های زیبای ایشون:( مثل اینکه لحن صحبتتون همینه!)
نوشته های بعضی ها طوری است که دارید از بهروز یک بت می سازید

بهروز خوب بود نه اینقدر که در حد پرستش باشید
بهروز اگه میخواد بیاد خوب میاد اگر هم نخواد خوبنمیاد
مواظب نوشته هاتون باشید که چی مینویسید
...
خیلی ممنون که پستهای اون دو نفر پوتی و شیتان را حذف نکردید و مال من را حذف کردید
...
تف بر یانگول
لعنت بر یانگول چانگول
مرگ بر هر چی زن جرثومه کافر
لعنت بر بودایی

درآخر خدا به کله پوکاهایی که یانگومیست هستند مغز بدهد
.....
خوب اول به مدیر متحرم اینجا که به من میگ که من دارم توهین میکنم شما یک نگاهی بندازید به این پیغامی که کاربران اونجا میفرستن برایم هر روز میآیند آیدی میسازن و به من فحش و ناسزا می گویند

بعد بیایید یک... :D
...
والله من یادم نمیاد که به کاربری اینجا توهن کرده باشم هر کسی ک ه امد حرف خودش را میزند و میرود
من هم نظر خودم را نسب بهه ای نسریال می گویم یکی خوش میاد یکی هم بدش...
....این جملتون جک ساله :D
منبع :D
http://forum.persiantools.com/search.php?searchid=1819561&pp=25&page=2
پسر شجاع انگار اعصابت خیلی خورده چند تا تظاهرات شرکت کن چنتا داد بزن یکم آروم بگیری عزیزم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در هر صورت من تورو بهتر از همه تو این فروم میشناسم احسان !!
توا واقعا پتانسیل علیرضا شیرازی شدن رو داری. بلکن هم بدترش !!

در هر صورت به من ربطی نداره !! ولی چون تاپیک زده بودی گفتم !

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من نمیدونم شما دو نفر چه هیزم تری به هم فروختین که ...!
من اصلا آقای شیرازی رو نمیشناسم
ولی اگه دیدی من اینجا مدیر شدم یا خواستم مدیر شم من حاظرم هرکار خواستی بکنی قبوله شاهد جان؟ :D
من تا جای که این چند وقت تونستم جواب سوالهارو دادم بقیه رو هم بلد نبودم جواب بدم! فکر هم نمیکنم ما وظیفه ای داشته باشیم فقط برای کمک به هم دیگه پستهارو جواب میدیم چون بعدا هم یکی پیدا میشه جواب خودمونو می ده
---
به نظرت زدن این تاپیک اشتباهه؟ نباید بخوایم برای مدیریت اون بخش زودتر کاری کنن؟
---
یا هرکی تاپیک میزنه برای انتخاب مدیر حتما خودش میخواد مدیر شه؟
---
اگه فک میکنی اون بخش مدیر نمیخواد بگو ولی اگه مدیر داشته باشه هم کابرای فعال میتونه جذب کنه هم برای منظم کردن تاپیکها کمک میکنه هم خودش فعالیت میکنه
شاید من از این فروم زیاد توقع دارم ولی چون دوس دارم توش فعالیت کنم میخوام سر و سامون بگیره!
------منظورم هم از پست دوم این نبود که مدیرها عقده ای هستن! گفتم انگار خیلیا عقده مدیریت دارن و منو با اونا یکی کردی!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8

تو PT این مورد ثابت شده که کسی با تعداد پست مدیر نمی شه ! چون یوزر Jun 2007 هست هنوز این مورد براتون کامل جا نیافتاده !!

ولی همینطور که نوشتم مدیریت فقط باعث زیاد شدن مسوولیت میشه و توقع بقیه رو از آدم بالا میبره و کسی که مدیر میشه داره لطف میکنه که مسوولیت قبول میکنه! وگرنه چیز خاصی قرار نیست بهش برسه

دنیای مجازی یه فرهنگ خاصی داره و نباید با دنیای واقعی مقایسه بشه از این لحاظ ... اونی که علاقه به دنیای مجازی داشته باشه و با فرهنگ فروم اشنا باشه دوست داره به همنوعش کمک کنه.در این راستا یه انجمن هم هدایت می کنه...

یکی شغلش کلا اینترنت هست و وقت به اضافه کافی داره که در کنار کارهاش یه سری به فروم بزنه و کارهاشو انجام بده.فقط هم از روی علاقه هست.شاید شما بهش بگی وقت حروم کردن...اما همونطور که گفتم دنیای مجازی یه فرهنگ خاصی رو می خواد که خیلی ها ندارن....

کاربر فعال هم وظیفه ای نداره دوست عزیز! اینجا یه چیز روشن نیست و اینکه ما هیچکدوم وظیفه ای نداریم! اگه چیزی بلدیم و میخوایم به بقیه دوستان یاد بدیم و کسی اینو احساس کرده و عنوان کاربر فعال داده وظیفه ای برای ما ایجاد نمیکنه

این نشون می ده که شما در دنیای مجازی زیاد سابقه چندین ساله ندارید و اصلا اصل فروم رو نفهمیدید... کسی که ثبت نام می کنه می شه یه یوزر معمولی ... هروقت دلش می خواد می یاد.می ره.پست می زنه.نمی زنه.

ادمین سایت یه Grade تعریف می کنه که بین یوزرها اختلاف نیافته و همیشه انجمن بالانس بشه.به این می گن وظیفه ! ...کاری ندارم که شما هرچیزی که ازش پول در می یاد بهش وظیفه میگی یا نه !

تو این فروم کاربرفعال درواقع یه درجه از کاربر معمولی بالاتره و فقط ابزار بالانس انجمن رو نداره.وظیفه ای که شما فکر می کنی هم بهش داده نشده که اگر انلاین نشد بیاد بازخواست بشه !!!

مدیر انتخاب کردن راحته !! سه سوته می شه مدیر پیدا کرده و سه سوته می شه مدیر برکنار کرد.مهم اینه که یوزری بشه مدیر که از همه لحاظ اوکی باشه...علت اینکه تاحالا تو این انجمن مدیر انتخاب نشده به نظر من همینه

منظورم هم از پست دوم این نبود که مدیرها عقده ای هستن! گفتم انگار خیلیا عقده مدیریت دارن و منو با اونا یکی کردی!

مثل اینکه دوستان اینجا عقده مدیریت دارن

درسته الان اصلاحش کردید اما تو پست دومتون یه طور دیگه مفهوم داشت

و n امن شما سگ کی باشی که بخوای کسیو تهدید کنی؟؟! حالا خیلی مونده تا خودتو مخاطب حرفهای من بدونی حالا جای دیگت اگه سوخته جای دیگتو فوت نکن!
به سلامت پسر شیعه! دفعه بعد بدون دعوت مهمونی نرو با اردنگی بندازنت بیرون!

در دنیای مجازی نوع و لحن حرف زدن نشونه شخصیت افراد هست.:rolleyes:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اگه فک میکنی اون بخش مدیر نمیخواد بگو ولی اگه مدیر داشته باشه هم کابرای فعال میتونه جذب کنه هم برای منظم کردن تاپیکها کمک میکنه هم خودش فعالیت میکنه
مدیری که خصوصیات اول رو داشته باشه پیدا کردنش سخت نیست اخری که بولد کردم رو باید پیدا کنی..

در ضمن من گفتم دیگه بهترین کار اینکه صبر کنی برای اونجا که بطور اخص شاید نه ولی کلا برای اون حوالی مدیر انتخاب میشه بعدش طرحی پیشنهادی برای بخش داشتی به اون فرد بگی.. قبلا شیرازی بود من گفتم به اون بگو حالا نیست باید صبر کنی یکی پیدا بشه..( که البته بازم من میدونم فرقی نمیکنه)

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
در دنیای مجازی و واقعی با هر کسی میشه به روش خودش حرف زد وگرنه به حساب ضعف آدم میذارن!
-----
نه من دنبال پول نیستم ولی نمیخوام این عنوان مثل هندونه زیر بغل باشه . حالا عنوان رو کردین کاربر فعال؟ خیلی ممنون ولی نگین من وظیفه ای دارم. من هرقدر بتونم کمک میکنم تاحالا هم دیدین که فعالیتم چقدر بوده
----
من فکر میکنم کسایی هستن که شایستی مدیر شدن دارن . خیلی سخت میگیرین تو انتخاب مدیر.
------
قرار نیست همه از اول تاسیس یه فروم عضو اون فروم بشن تا بقیه فکر کنن اون شخص چه کارس! من قبلا جاهای دیگه فعالیت کردم حالا تو اون تاریخ اومدم اینجارو دیدم و عضو شدم
اینجا سال 2007 عضو شدم ولی از زمان BBS ها من فعالیت دارم!
----
منم با کسی مقایسه نکنین لطفا! قصدم انتخاب سریعتر مدیره ولی مثل اینکه اینجا بازیهای پیچیده ای وجود داره نه؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مدیری که خصوصیات اول رو داشته باشه پیدا کردنش سخت نیست اخری که بولد کردم رو باید پیدا کنی..

در ضمن من گفتم دیگه بهترین کار اینکه صبر کنی برای اونجا که بطور اخص شاید نه ولی کلا برای اون حوالی مدیر انتخاب میشه بعدش طرحی پیشنهادی برای بخش داشتی به اون فرد بگی.. قبلا شیرازی بود من گفتم به اون بگو حالا نیست باید صبر کنی یکی پیدا بشه..( که البته بازم من میدونم فرقی نمیکنه)

من تحصیلم شدیدا وصله به موضوعاتی که تو اون تاپیکها مطرح میشه و خیلی چیزا یاد گرفتم و انگیزه هم گرفتم که بیشتر یاد بگیرم
به نظر من افراد با اون خصوصیت ها هستن فقط باید گشت و الان هم داره وقت کشی میشه و ضررش به خودمون برمیگرده
آقای شیرازی هم که بودن غیر از تشکر و نوشتن مرامنامه تو اون بخشها مدتی بود که فعالیت زیادی نداشتن
این قسمت خیلی وقته بهش توجه نمیشه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
حالا عنوان رو کردین کاربر فعال؟ خیلی ممنون ولی نگین من وظیفه ای دارم

شما وظیفه ای ندارید...علت اینکه کاربرفعال شدید اینه که بین شما و یه یوزری که تازه ثبت نام می کنه یه فرقی باشه.به نظرتون این بده؟؟

تو این فروم کسی تاحالا بازخواست نشده....من بوده ماهها هم به انجمن گیم سر نزدم ولی هنوز عنوان کاربرفعال گیم روی یوزرم هست.هرچند که به نظر خودم الان دیگه لیاقت این درجه رو ندارم که عنوان کاربرفعال گیم بهم خورده باشه.کسی هم به من پیغام خصوصی نزده بگه کجا بودی !

قرار نیست همه از اول تاسیس یه فروم عضو اون فروم بشن تا بقیه فکر کنن اون شخص چه کارس! [/
QUOTE]

دنیای مجازیه دیگه...کلا راهای شناخت افراد طرز نوشتننشون و پروفایلشون هست

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
روش شناختتون درست نیست
---
این که عنوان کابر فعال داده بشه خوبه برای اینکه کاربرهای جدید بدونن کسی که داره جواب میده میشه رو حرفش حساب کردن یا نه. مگرنه وظیفه ای گردنش نمیذاره
---
با همه اینا به نظرم برای انتخاب مدیر داره وقت کشی میشه و هرچی بیشتر طول بکشه بیشتر ضرر میکنیم

مخالفین؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
این که عنوان کابر فعال داده بشه خوبه برای اینکه کاربرهای جدید بدونن کسی که داره جواب میده میشه رو حرفش حساب کردن یا نه. مگرنه وظیفه ای گردنش نمیذاره

این یکی از موارد Grade به حساب می یاد که مرجع یوزرهای دیگه می شن و راهنماییشون می کنند.

اما این کلا به این بستگی داره که شما چطور وظیفه مجازی رو بخوایید معنی کنید ؟!

با همه اینا به نظرم برای انتخاب مدیر داره وقت کشی میشه و هرچی بیشتر طول بکشه بیشتر ضرر میکنیم

مخالفین؟

این بستگی به نظر ادمین سایت داره که ببینه چقدر وجود یه مدیر برای این انجمن حیاتیه...

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مدیر برای هر بخشی مهمه مخصوصا این بخش که تخصصی هم هست
اون شخص پیدا شه دبگه کار ختی نیس بقیش
من خیلی دوس داشتم کرگدن مدیر میشد چون خیلی برای جواب دادن به شوالات احساس مسوولیت میکرد
ولی نمیدونم چی شد یه دفعه پستاشو پیاک کرد و رفت :(

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
خطاب به coolzero

نمیددانم بعضی ها که dos و ویندوز را سریع یاد میگیرن خودشن را باسواد عالم می داند و دیگران را خ* نفهم
ببین تازه وارد قبلن هم دو سهر باری به من تیکه انداخته بدی حالا هم مستقیما همه را عقده ای می نامی

تو اگر مدیر آنجا هستی اینجا را چیکار داری به قول خودت در چند تا فروم دیگر هم که مدیر هستی

اگه میخوای مدیر بشی باید اول آداب معاشرت را بلد باشی ننه اینکه هر شر و وری را که از دهنت در اومد حلال بدان و بریزیش بیرون

برایت متاسفم بهتر است چند جلد کتاب اداب معاشرت و اخلاق در خانواده را مطالعه کنی بلکم شعور پیدا کنی اینطوری به همه عقده ای خطاب نکی

خلاصه تیکه هایی که به من انداختی و اینجا هم به همه مستقمان گفتی عقده ای خلاصه مواظب خودت باش یه بار دیگه ازت چیزی ببینم دیگه دیگه

اولا برو نوشتن یاد بگیر مثله ... که میرن رو منبر حرف میزنی قاطی پاطی میکنی با عامیانه اینجا منبر نیست مه کسی رو به بیشعوری متهم میکنی با 25 تا پستت اصلا شما این بنده خدارو میشناسی .

بعدشم اصلا مدیر شدن تو فروم ها که دیگه شده خز و خیل افتخاری هم نداره به جز درد سر پس چرا باید کسی بدنبالش باشه مگه کسی واقعا عقده داشته باشه مثه این شیعه که مشخصه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
خطاب به coolzero

طفلکی مثه احمدی نژاد نامه میده خطاب به .... :lol:

واقعا این شعر برازندته

تو که خوب نامه میدی بوی عمامه میدی چرا نمی رقصی؟:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا