برگزیده های پرشین تولز

رساندن پیج رنک صفحه به پنج

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
فرض کنید قرار بود و می تونستید رنک یک سایت رو از 2 برسونید به 5 ( در اولین آپدیت گوگل) یعنی در سه یا چهار ماه دیگه. چقدر ار طرف میگرفتین؟
(اگه باید تاپیکم رو در بازاچه می زدم، یکی از مدیران زحمتش رو بکشند)

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به چهار زیاد مشکل نیست شاید بدون زحمت با کمی بک لینک و بازدید کننده تو دو تا آپدیت ( واسه سایت صفر کیلومتر)
برسه ولی واسه رنک پنج و بالاتر واقعا زحمت داره و کلی هزینه بره . تو یه آپدیت رسیدن از 0 به رنک 5 تقریبا از محلات هست.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به چهار زیاد مشکل نیست شاید بدون زحمت با کمی بک لینک و بازدید کننده تو دو تا آپدیت ( واسه سایت صفر کیلومتر)
برسه ولی واسه رنک پنج و بالاتر واقعا زحمت داره و کلی هزینه بره . تو یه آپدیت رسیدن از 0 به رنک 5 تقریبا از محلات هست.
نه اصلا از محالات نیست. من خودم یک دامین داشتم (Onlyfreeantivir.us) که شاید پنج ماه هم از ثبتش نگذشته بود، ولی در ان آپدیت اخیر، از صفر به پنج رسید.

حالا با تمام سختیش، قیمت مد نظر بچه ها برای انجام این کار چنده؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حدود 25 کلک وجود دارد که می شود در اولین آپدیت رنک را به این اندازه افزایش داد.
اگر شما می خواهی مظنه بگیری و این خدمات افزایش یک شبه رنک را بدهی یه بحثی هست و اگر می خواهی این خدمات رابگیری داستان چیز دیگری هست.
حرفی که من زدم در مورد White Hat Tricks بود که گرفتن رنک 5 واقعا در اولین آپدیت محال هست نه نوع Black hat که بطور قطع در مورد سایت شما اعمال شده و هنر نگه داشتن همین رنک آن در آپدیت بعدی هست!!!.

برای اثبات ادعا هم پیشنهاد می کنم سایت (Onlyfreeantivir.us) را در لینک زیر چک کن و جواب خودت را بگیر .
http://www.seologs.com/pr-check/pagerank.html

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
حدود 25 کلک وجود دارد که می شود در اولین آپدیت رنک را به این اندازه افزایش داد.
اگر شما می خواهی مظنه بگیری و این خدمات افزایش یک شبه رنک را بدهی یه بحثی هست و اگر می خواهی این خدمات رابگیری داستان چیز دیگری هست.
حرفی که من زدم در مورد White Hat Tricks بود که گرفتن رنک 5 واقعا در اولین آپدیت محال هست نه نوع Black hat که بطور قطع در مورد سایت شما اعمال شده و هنر نگه داشتن همین رنک آن در آپدیت بعدی هست!!!.

برای اثبات ادعا هم پیشنهاد می کنم سایت (Onlyfreeantivir.us) را در لینک زیر چک کن و جواب خودت را بگیر .
http://www.seologs.com/pr-check/pagerank.html
چیز خاصی نزد! مثل اینکه واقعی هست دیگه:
The submitted domain name: Onlyfreeantivir.us
does not match Google results url:

We can't verify this pagerank.
Google says its a PR "5", but an info: check doesn't return any info, which is suspicious.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نظر خودمم واقعی هست. من حرف ایشون رو قبول ندارم.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
امير جان براي داميني كه شده 5 به نظر منم وقعي هست ، گوگل به دامين دات يو اس حساسيت خوبي داره ..

هدف از ايجاد اين تايپيك چيه ؟‌خودت ميخواي اين كار را بكني ؟

موفق باشيد ..

69_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تا 6 تضمینی بهتون میدم
یه دامین دارم الان 3 ماهشه
6 هست رنکش
من رنک 6 تضمینی میدم با 7 میلیون تومان

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
امير جان براي داميني كه شده 5 به نظر منم وقعي هست ، گوگل به دامين دات يو اس حساسيت خوبي داره ..

هدف از ايجاد اين تايپيك چيه ؟‌خودت ميخواي اين كار را بكني ؟

موفق باشيد ..
بله، خودم می خوام ...

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
بهبینم شما هم قیمت ملیونی می خواید بدید؟ ضمن اینکه گویا تاثیر پیج رنک در نتیجه جستجو کمرنگ تر شده، یک جا خوندم که می گفت ما ایندوره پیج رنکمون کمتر شده ولی ترافیک بیشتری از گوگل برامون می یاد

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
اگر هدف صرفا رنك گرفتنه تلبيغ گوگل را بذار تو سايتت

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دوستان فکر میکنم از موضوع تاپیک دارید دور میشید ! امیر این رو پرسید که رنک یک سایت رو از ۲ به ۵ برسونید ، ( در یک بروز رسانی ) چه قدر هزینه میگیرید !

من خودم اگر بخوام این کار رو بکنم ... ( با توجه به تعداد دومین هایی که باید با رنک بالا وجود داشته باشند که لینک اون سایت توش قرار بگیره .... و روش های دیگه .... ) اول یه تعرفه برای قرار دادن لینک در دومین ها در نظر میگیرم !

مثلا میگم برای این کار ، من باید لینک دومین مربوط رو تو ۱۰ تا سایت بذارم ! برای ۳ ماه !
هر سایت اگر مثلا ( مثاااال ! ) ۱۰ هزار تومان برای یک ماه باشه ... میشه ۳۰ تومن برای ۳ ماه ... ۱۰ تا هست ... میشه ۳۰۰ تومن ....

حالا عدد هارو که مثال زدم ... ولی من یه همچین استدلالی از در اوردن قیمت برای این کار دارم ...

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امير من قبلا هم گفته بودم ؛
خودت رو درگير اين كار نكن ( تو كه گوش نميدي !)
دليل هم اينه كه سايت هاي شما كاملا سئو شده بود و خوب آپديت ميكردي ( نسبتا يونيك )
ولي واسا هر مشتري با سايتهاي ^%%^ اين كار امكان پذير نيست ( 4 شايد ولي 5 سخته )

قيمتي نداره اين كار .
ولي تو ايران 300 تومان خوبه .

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
آره. خودمو درگیر نکردم. سخته!

بالا