برگزیده های پرشین تولز

ایندفعه دیگه بریک شد

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من گوشیم کاجم است و داشتم یک رام رو روی اون تست میکردم هیچ مشکلی نبود و یکبار ویندوز بصورت کامل بالا اومد. نمیدونم رام جدید بود یا رام قبلی . بعد از اولی ریست دیگه اصلا دستگاه روشن نمیشه. یعنی اصلا حتی وقتی آداپتور رو به دستگاه وصل میکنم چراغش روشن نمیشه. بار قبلی که بالا اومده بود باطریش 75٪ بود و فکر نکنم بخاطر کمبود باطری باشه. دقیقا عین همین مشکل برای یکی از دوستام با گوشی جمین پیش اومده. البته با تعویض رام به این مشکل نرسیده و فقط یک برنامه که صفحه اول رو دستکاری میکنه به این روز افتاده. خلاصه فکر کنم دیگه این بار دستگاه جفتمون بریک شده...
اگه راه حلی دارید بفرمایید و یا یک نمایندگی خوب معرفی کنید که جفت دستگاها رو ببرم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
باطری رو از گوشیت در بیار بزار 4-5 ساعت بگذره بعد دوباره امتحان کن:blush:

ببین فرجی حاصل میشه:)

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مدیر عزیز
تست کردم اما جوابی نگرفتم. حداقل یکی نمایندگی خوبی معرفی کنه تا دستگاهم رو زنده کنم

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی دیگه راهی به ذهنش نمیرسه؟
کسی از تعویض رام قیمت به طور حدودی خبر داره؟
آکسون مطمئنه؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
کسی دیگه راهی به ذهنش نمیرسه؟
کسی از تعویض رام قیمت به طور حدودی خبر داره؟
آکسون مطمئنه؟

اگه برك نشده باشه 45 تومني حدودا پيادت ميكنه. الكي هم با دستگاهت ور نرو...
آكسون 2 دفعه كار منو راه انداخت. ولي ديگران رو نميدونم چرا ازش زياد راضي نبودن. اما معتبر هست...

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی اگه بریک شده باشه چقدر خرج بر میداره؟:stun::crying:
یک توضیح میدی چه بلایی سر گوشیت اومده بود و چه وضعیتی داشت که بردی تعمیر؟

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
با هارد  ریست که مطمئناً مشکلت حل نشده امتحان کن ببین به بوت لودر میره یا نه اگرم اصلاً بالا نیومد بورو آکسون اونجا واست کارت رو را میندازن

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با هارد  ریست که مطمئناً مشکلت حل نشده امتحان کن ببین به بوت لودر میره یا نه اگرم اصلاً بالا نیومد بورو آکسون اونجا واست کارت رو را میندازن

آره يادم رفت بپرسم به بوت لودر ميره يا نه؟ كه استاد صباغيان اومد گفت. اگه به بوت لودر وارد ميشه بيا بگو اكه نه كه ببر واسه آكسون.
اگه برك شده باشه كه احتمالا نشده باشه بايد مين بورد رو واست تعويض كنن كه در ارزونترين حالت ممكن 150 تومن آب ميخوره.

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همون طور که حدس زده بودید اصلا هیچ علائم حیاتی نداره. حتی وقتی شارژر رو میزنم چراغش روشن نمیشه. توی پایتخت یکجا بردم میگه 130 هزار تومن. من خیال کردم زیاد گفته.
چون ازش پرسیدم رام 2006 چند میگیری یکدونش رو بریزی گفت 25 هزار تومن. با این قیمت 150 هزار تومنی که گفتین برم سریع بهش سفارش بدم تعمیرش کنه

Kiarash77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همون طور که حدس زده بودید اصلا هیچ علائم حیاتی نداره. حتی وقتی شارژر رو میزنم چراغش روشن نمیشه. توی پایتخت یکجا بردم میگه 130 هزار تومن. من خیال کردم زیاد گفته.
چون ازش پرسیدم رام 2006 چند میگیری یکدونش رو بریزی گفت 25 هزار تومن. با این قیمت 150 هزار تومنی که گفتین برم سریع بهش سفارش بدم تعمیرش کنه

معلي جان آخرشو اينجا ننوشتي كه چيكار كردي!
يكي از دوستام امروز اومده پيشم و همين گوشي رو داره و اينطور كه ديدم اصلا روشن نميشد و داشتم دنبال يك ترد ميگشتم كه بتونه كمكي كنه و پست شما رو ديدم.انگار ميخواسته رامشو آپ كنه .
خوشحال ميشم اگه بگي چيكار ميشه با اين گوشي كرد؟
فعلا كه كارايي جز گوشت كوب نداره!
مرسي

mohsen_h

Registered User
لایک‌ها
1
نگران نباش به راهتی حل میشه نیاز به تعویض مین بورد هم نیست الان خوابم میاد فردا ایشالا میگم:D

Kiarash77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نگران نباش به راهتی حل میشه نیاز به تعویض مین بورد هم نیست الان خوابم میاد فردا ایشالا میگم:D

خيلي عالي اگه كه بشه.بي صبرانه منتظرم كه از خواب بيدار شي!
خوب بخوابي!

بالا