برگزیده های پرشین تولز

هی توبه میکنم نیام اینجا...بازم خر میشم میام..همه چی بچه بازی شده.

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
مدت زیادی هست که قبلا رو میگم..تاپیکها یا پستهای من و بقیه که خودم شاهدش بودم بطور غیر منطقی پاک میشد یا قفل میشد...

پاک کردن یا قفل کردن تاپیک باید با دلیل منطقی باشه نه اینکه همینطوری پشمکی تا یه چیز میشه تاپیک میبندن.

حرف هم میزنی یا اعتراض میکنی یه جواب سطحی که از نظر خودشون خیلی جواب خوب و درستی بوده میدن و دوباره همون تاپیک اعتراض یا انتقاد رو میبندن.

خب این یعنی چی؟ ....نمیدونید؟.....یعنی ضعف شدید مدیریت و بلد نبودن کاری که محول شده. ماستمالی!

گفتن مدیریت نه اینکه تاپیکبند!

هر کی از راه میرسه نمیدونه چی به چیه...تپی تاپیکو قفل میکنه فکر میکنه آخر مدیره.

تو قوانین همین فروم که الان بشدت بچه بازی شده گفتن با کاربر خاطی برخورد میشه اخطار میگیره...من خودم هم اخطار دارم...

بعد هم آیدیش حذف میشه...خب پس چرا کسی که تاپیک رو خراب میکنه ..تاپیک بسته میشه.

آقای مدیر اگه میتونی..یعنی توان مدیریت منطقی رو داری...با کاربر خاطی برخورد کن و حوصله کن و وقت بگذار ...

بله پول اینترنت باید بدی...جرات میخواد تو اینترنت با یه کاربر خاطی بحث تذکر و وقت کافی بذاری. سر و ته اش رو با یه تاپیک بستن هم میاری.

اگه هم نمیتونی خب مگه زورت کردن؟ این کنترل پنل آدم گول زن رو بذار کنار!

من میخواستم ریش و سیبیل هام رو از ریشه بسوزونم تا دیگه در نیاد....خب گفتم تو اینترنت بگردم یه اطلاعاتی از دکترها داروها روشهای درمانی...پیدا کنم.

اومدم اینجا سوال کردم...بعد از مدتی دیدم تاپیک توسط یه مدیر حرفه ای بسته شده. خب یعنی چی؟

4 تا کاربر نخاله وجود داره من چیکار کنم؟ نباید به جوابم برسم؟

یکی میاد در مورد درآمد سایتهای +18 صحبت میکنه هزار جور بحث مذهبی توهین س ک س توش مطرح میشه برای اون آدمهای مورد بحث من مهم که نیست انگار خوششون هم میاد چون تاپیک رفته بود تو صفحه سوم چارم..

اونوقت من تاپیک مفید دارم...هیچی....پشم!

تاپیک ویژوال بیسیک من که اونهمه مفیده و خودم راهش انداختم الان توش نمیتونم پست بزنم...یکماهه مطرح کردم این مشکل رو انگار نه انگار...هیچکس به هیچیش حساب نمیکنه...چرا؟

چون احتمالا بلد نیستن! نمیدونن باید چیکار کنن. این پاس میده به اون ..اون پاس میده به این.

اما موقع تاپیک بستن همه مدیر میشن.!

اگه مشکل تخصص کافیه که ندارند...خب بیخیال مدیریت شید.

اگه مشکل گذاشتن وقت کافی تو اینترنت و صرف پوله که....

اگه مشکل کاربرای نخاله هستن که تکلیف روشنه...

اگه مشکل من و امثال من هست که خب بگید دیگه نیاییم اینجا. باور کن اگه بگید من نیام..دیگه نمیام.

اگه هم که سیستم جبر و زور بازاره که هیچی دیگه...حسابش جداست.(یه چیز تو مایه های همینی که هست).

اگه قانون قانونه شمای مدیر باید با کاربر خاطی برخورد کنی نه اینکه راحت ترین کار رو انتخاب کنی.

طبق همون قانون هیچ مدیری حق نداره تاپیک رو بدون سیر این مراحل بالا ببنده.این یعنی ضعف!

قانون دو طرفه هست.نه اینکه چون من مدیرم حرفم بی نقصه و معصومم و از پیش خدا اومدم. اما چون تو کاربری پس

صد در صد گناهکار و کوته فکری!

اینه که میگم بچه بازی شده.

نمونه هم دارم اگه خواستین.

خودتون منطقی قضاوت کنین.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
عصبانیت مشکلی رو حل نمی کنه حامد جان ..

تازه شدی عین ما مدیرها
consoling2.gif
... (آخه بعضی از دوستان ، مشکلات بخش ها رو نتیجه بی لیاقتی مدیرها می دونن ، نمی دونن که ما خودمون هم کلی درخواست داریم که رسیدگی نشده و ضمنا درباره خیلی از درخواست های دوستان کاری نمی تونیم بکنیم ، چون اختیاراتمون محدوده ) ... ضمن اینکه ادمین ها هم می تونن در سطح دیگه همین حرف رو بزنن ، یعنی بگن که ما هم وقت نداریم و داریم به کارای مهمتر رسیدگی می کنیم ...(که حتی اگه برگردن و برخورد دیگه ای هم بکنن ، بازم کاری از دست ما برنمیاد ، بجز صبر )

bigstar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام سیمور جان خوبی
یک مشکلی که پیتی داره اینه که وقتی از یک مدیر انتقاد میشه همه مدیرهای دیگه فقط دفاع می کنند

وقتی بهزاد نمی تونه گفتگوی آزاد رو اداره کنه باید قبول کنید و یک مدیر دیگه انتخاب کنید!

متاسفانه دوستی مدیرها(( یا نمی دونم رو دربایستیشون)) باعث میشه به خاطر یک نفر حق دیگر کاربرا پایمال بشه

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
تصور کنید هیچ کاربری به اینجا سر نزنه! یا حداکثرش بشه 10 نفر.

میدونید چی میشه؟ واقعا میدونید؟ نه!

من میگم:

مثل بعضی سایتها چپ و راست نامه میدن که:

Dear user: we missed you...

oh...join us...please....please...

باور ندارید یه بخش کوچیکی از صندق پستیم رو نمایش بدم ببینید این فرومها چه التماسی به کاربراشون میکنن که بابا

یه سری به ما بزنین! همش هم Send to all هست..نامه ها رو میگم...

موقع راه اندازی فروم دقیقا مثل انتخابات دولتها میمونه...بفرما بالا بفرما پایین...

اما بعدش...بی ارزش ترین رکن یک فروم کاربرشه.

بیاد داشته باشید :

فروم را کاربرها فروم میکنن! یه ذره منطق...احترام....

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
متاسفانه بعضی از مدیرها زیادی احساس مدیریت میکنن.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام سیمور جان خوبی
یک مشکلی که پیتی داره اینه که وقتی از یک مدیر انتقاد میشه همه مدیرهای دیگه فقط دفاع می کنند

وقتی بهزاد نمی تونه گفتگوی آزاد رو اداره کنه باید قبول کنید و یک مدیر دیگه انتخاب کنید!

متاسفانه دوستی مدیرها(( یا نمی دونم رو دربایستیشون)) باعث میشه به خاطر یک نفر حق دیگر کاربرا پایمال بشه
والا من فقط از طرف خودم می تونم حرف بزنم : تا حالا از هیچ دوستی دفاع نکردم ... مشکلات پی.تی هم زیاده و یکی-دوتا نیست... مساله اینه که اصولا دردی رو دوا می کنه عصبانیت یا نه ... " فوروم یه مساله جدی نیست ، پس سخت نگیرید" .. این هزار بار ...

من فقط سعی کردم اون روی قضیه رو هم به حامد جان توضیح بدم (نمی دونم اصلا پست من رو خوند یا نه ...)

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
در مورد رسیدگی به مشکلات , فقط صبر داشته باشید . . . فقط صبر . . .

خودتان می دانید که اینجا محیطی عمومیست ( یعنی تعداد مراجعه کنندگان بالا ) . پس اینکه اگر به فرض من مشکلی دارم و این انتظار را که حتما به مشکل من باید زودتر از دیگران رسیدگی شود , بدون شک قابل اجرا نیست .

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروم را کاربرها فروم میکنن! یه ذره منطق...احترام....

دوست من

نمي دانم چرا يك نكته بديهي اينقدر دور از ذهن مانده .

اينجا يا هر فروم ديگري ، محيطي ست خصوصي داراي صاحباني مشخص كه خط مشي آنرا هم همان صاحبان تعيين و تاكيد مي كنند .
اين مجموعه هم صاحباني دارد با تفكر خاص خود .
مديراني هم كه انتخاب مي شوند بر اساس همان تفكر فروم را اداره مي كنند . بوده اند مديران و كاربراني كه نمي توانستند خود را با اين شرايط وفق دهند و ديگر به اين مكان مراجعه نمي كنند .

شايد ادمين اين فروم دوست داشته باشد به زبان مديرانش به كاربران ناسزا بگويد . قوانين خشكي كه شما از آن صحبت مي كنيد را به اجرا بگذارند . شايد هم دوست داشته باشند كسي به اين مكان مراجعه نكند و همان تعداد خاص كه اين قوانين را پذيرفته اند در محيط بمانند . شايد اينقدر گرفتار باشند كه فرصت بهينه سازي اينجا را نداشته باشند و اينجا به مثابه كشورهاي چند رايي اداره مي شود . شايد كسي بر كار مديران نظارت ندارد و هر كس هر آنچه را كه دوست دارد انجام مي دهد .

اينها هيچكدام نمي تواند دليلي براي اعتراض باشد . شما حس مي كنيد به شما احترام گذاشته نمي شود ؟؟ خب ساده است دوست من . مراجعه نكنيد . اينهمه فروم و سايت و . . . اصلا خود شما برويد يه فروم ايجاد كنيد و قوانين مورد علاقه خود را در آن به اجرا گذاريد .

شما نه براي استفاده از اين مكان پولي پرداخت مي كنيد كه حقي براي شما ايجاد كند و نه كسي از شما دعوت به عمل آورده براي حضور در اين مكان . به انتخاب خود آمده ايد . در مرامنانه فروم هم قيد شده است و شما هم ( احتمالا نخوانده آنرا امضا كرده ايد )

سخن شما وقتي درست است كه موضوعي را تذكر بدهيد و رسيدگي شود . وقتي مي بينيد رسيدگي اي در كار نيست خب يكي از فرض هاي بالا را تصور كنيد و به راحتي مي توانيد از مراجعه به فروم خودداري كنيد .

اصلا فرض شما را هم درست مي گيريم . اين فروم با اين روش مديريت و بي توجهي به كاربرانش ممكن است اعتبار و اهميت خود را از دست بدهد . باز هم به من و شما مربوط نمي شود .

حكايتي براي شما نقل مي كنم شايد كمكي به موضوع كرده باشم .
روزي يك نفر آمد پيش ملا نصرالدين . گفت شنيده ام كه امشب در همسايگي شما عروسي برقرار است . ملا جواب داد خب اين به من چه ارتباطي دارد . طرف گفت آخر شنيده ام كه قرار است شما هم دعوت باشيد و با شام و شيريني از شما پذيرايي كنند . ملا پاسخ داد خب اين چه ارتباطي به تو دارد .

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست من

اينجا يا هر فروم ديگري ، محيطي ست خصوصي داراي صاحباني مشخص كه خط مشي آنرا هم همان صاحبان تعيين و تاكيد مي كنند .
مديراني هم كه انتخاب مي شوند بر اساس همان تفكر فروم را اداره مي كنند . بوده اند مديران و كاربراني كه نمي توانستند خود را با اين شرايط وفق دهند و ديگر به اين مكان مراجعه نمي كنند .

شايد ادمين اين فروم دوست داشته باشد به زبان مديرانش به كاربران ناسزا بگويد . قوانين خشكي كه شما از آن صحبت مي كنيد را به اجرا بگذارند . شايد هم دوست داشته باشند كسي به اين مكان مراجعه نكند و همان تعداد خاص كه اين قوانين را پذيرفته اند در محيط بمانند . شايد اينقدر گرفتار باشند كه فرصت بهينه سازي اينجا را نداشته باشند و اينجا به مثابه كشورهاي چند رايي اداره مي شود . شايد كسي بر كار مديران نظارت ندارد و هر كس هر آنچه را كه دوست دارد انجام مي دهد .

اينها هيچكدام نمي تواند دليلي براي اعتراض باشد . شما حس مي كنيد به شما احترام گذاشته نمي شود ؟؟ خب ساده است دوست من . مراجعه نكنيد . اينهمه فروم و سايت و . . . اصلا خود شما برويد يه فروم ايجاد كنيد و قوانين مورد علاقه خود را در آن به اجرا گذاريد .

شما نه براي استفاده از اين مكان پولي پرداخت مي كنيد كه حقي براي شما ايجاد كند و نه كسي از شما دعوت به عمل آورده براي حضور در اين مكان . به انتخاب خود آمده ايد . در مرامنانه فروم هم قيد شده است و شما هم ( احتمالا نخوانده آنرا امضا كرده ايد )

سخن شما وقتي درست است كه موضوعي را تذكر بدهيد و رسيدگي شود . وقتي مي بينيد رسيدگي اي در كار نيست خب يكي از فرض هاي بالا را تصور كنيد و به راحتي مي توانيد از مراجعه به فروم خودداري كنيد .

اصلا فرض شما را هم درست مي گيريم . اين فروم با اين روش مديريت و بي توجهي به كاربرانش ممكن است اعتبار و اهميت خود را از دست بدهد . باز هم به من و شما مربوط نمي شود .

روزي يك نفر آمد پيش ملا نصرالدين . گفت شنيده ام كه امشب در همسايگي شما عروسي برقرار است . ملا جواب داد خب اين به من چه ارتباطي دارد . طرف گفت آخر شنيده ام كه قرار است شما هم دعوت باشيد و با شام و شيريني از شما پذيرايي كنند . ملا پاسخ داد خب اين چه ارتباطي به تو دارد .

مثل اینکه دوست عزیز شما هم یک نکته بدیهی را فراموش کرده اید . اگر اینجا طبق فرمایشات شما یک محیط سایبر شخصی است . قطعا صاحبانش آنرا روی لوکال نصب و اجرا می کردند .
مطمئن باشید صاحبان اینجا علاوه بر اینکه به نهاد دولتی و حکومتی ایران و قوانین جاری کشور پاسخگو هستند به کاربران خود نیز پاسخگو هستند .
اینجا مکان دیکتاتوری یا حرف حرف منست نیست . محل تبادل آرا و نظرات هست. کمبود ها و کاستی های اینجا دلایل خود را دارد که مسلما افرادی در تکاپوی رفع آنها هستند و گرنه این فروم تا بحال وجود خارجی نداشت پس عنوان نشدن کمبود ها و مشکلات و جلوگیری از عنوان آنها هیچ توجیح منطقی ندارد.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
تا بحال فکر کنم تعداد تاپیکهای مربوط به این موضوع از بیست سی تا بیشتر شده باشه اما وقتی که نتیجه گیری درست نشه به چه درد میخوره؟!

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمئن باشید صاحبان اینجا به کاربران خود پاسخگو هستند .

دوست عزيزم

از عنوان تاپيك و همچنين مطالبي كه دوست عزيزمان به آنها اشاره فرموده بودند ؛ برداشت شخصي من اين بود كه ايشان به پاسخگو نبودن كسي در فروم معترض هستند . من هم آن مطالب مورد اعتراض شما را در پاسخ به اعتراض ايشان و باز هم از روي برداشت هاي شخصي خودم از مفهوم فروم و . . . نوشتم .

اگر اينطور است كه شما مي فرماييد ؛ يقيانا جايي براي بحث و اعتراض ايشان هم نمي ماند و سخنان من بي ارتباط جلوه خواهد كرد كه يقين دارم شما به بزرگواري خود خواهيد بخشيد .

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مثل اینکه دوست عزیز شما هم یک نکته بدیهی را فراموش کرده اید . اگر اینجا طبق فرمایشات شما یک محیط سایبر شخصی است . قطعا صاحبانش آنرا روی لوکال نصب و اجرا می کردند .
مطمئن باشید صاحبان اینجا علاوه بر اینکه به نهاد دولتی و حکومتی ایران و قوانین جاری کشور پاسخگو هستند به کاربران خود نیز پاسخگو هستند .
اینجا مکان دیکتاتوری یا حرف حرف منست نیست . محل تبادل آرا و نظرات هست. کمبود ها و کاستی های اینجا دلایل خود را دارد که مسلما افرادی در تکاپوی رفع آنها هستند و گرنه این فروم تا بحال وجود خارجی نداشت پس عنوان نشدن کمبود ها و مشکلات و جلوگیری از عنوان آنها هیچ توجیح منطقی ندارد.

حرف خوبی زدی
اینم اضافه کنم که ما فضایی که مسوولهای سایت دادن که بتونیم با هم در ارتباط باشیم رو فراموش نمیکنیم و متشکریم ولی توقع هم هست که بیشتر برای بهتر شدن فروم کار کنن. حیف فرومی با این همه عضو افت کنه. فروم اگه کاربرهای مفیدشو حفظ کنه میتونه سر‍ا بمونه برای همین نیاز دوطرفس

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست من

سلام به همه دوستان ...

اين بدترين نوع دفاعي بود كه من ديدم ...

يعني چي كه اينجا صاحبانش اشخاص حقيقي هستند و اگر دوست نداري نيا ؟؟ يعني چي كه اگر قوانينش خشكه و با اين قوانين مشكل داري برو يك فروم ديگه ؟؟ يعني چي كه چون پولي براي عضويت پرداخت نكردي نمي توني انتظاري داشته باشي ؟؟؟

مسلما اين جملات از يك فكر سالم تراوش نكرده ...

بيايم يكبار ديگه بررسي كنيم :

اينجا ادمينش كمتر مي تونه سري به تاژيكها بزنه و مديرها هم كم و بيش از اين وضعيت ناراضيند ... كم كم اين نارضايتي به كاربران هم منتقل ميشه و بقول دوستمون يك فروم ديگه رو انتخاب مي كنند ... مديرهاي فعالش هم يكي يكي عطاي اينجا را به لقلاش ميبخشند ... كاربرهاي انجمن كم و كمتر ميشه و اين فروم هم بخاطر بي توجهي ادمينهاش ، مديرهاش و يا كاربراش نابود ميشه ...

كي اينجا سود مي كنه ؟؟ مشخصا كاربران بيشترين ضررو مي كنند و هرچه اين كاربر زحمت بيشتري كشيده باشه ، ضررش هم بيشتره. من حرف جناب اقاي حامد را درك مي كنم ... كاربري كه بيشتر از هزار ژست اينجا زده < يعني پي تي مثل خونه اش بوده و براي انجمن وقت گذاشته و دوست نداره همه اين زمانها دود بشه و به هوا بره ...

مسلما يك كاربر با 5 پست نمي تونه ميزان علاقه و دلبستگي كاربري با 1400 پست را درك كنه ...

ولي چاره چيه ؟؟ آيا هيچ راهي براي اينكه ادمين وقت و زمان بيشتري براي فروم بگذاره وجود نداره ؟؟

آيا نمي تونه به يك يا چند مدير مورد اعتماد ،اختيارات بيشتر بده ؟؟

آيا نمي توه نيم ساعت در روز را به فروم اختصاص بده ؟؟

به هر حال ، مسلما راه بهبوداوضاع و حل مشكلات ، رفتن و فراموش كردن پي تي نيست ...

بدرود ...

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
به نظر من که دیگه ادمینای این فروم حال و حوصله این فروم و مشکلاتشو نگهداریشو ندارند
یکی از عواملش ممکنه قدمت زیادش باشه
اصلا شما ببینید ادمینای این سات چند روز یه بار به سایت سر میزنند و به کجاهای فروم سر میزنند
یک نگاه به پستهای جناب ehsan (ادمین)بندازید معلومه که اولا زیاد به فروم سر میزده و مشارکت داشته
ولی خب کم کم خسته و زده شدند و دیگه حوصله ی فروم رو ندارند
این نظر من بود(البته شاید ربطی نداشت!)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوست من

تا اینجا که من میدونم تعابیر شما هیچ ربطی به محلی مثل discussion forum نداره

و همون طور که دوستان گفتند فروم رو کاربرهای فروم میسازند ...

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
یکی دیگه از عواملش ممکنه این باشه که این فروم درآمدی براشون نداره
اخه چند نفر از کسایی که به فروم سر میزنند ، ممکنه به دنبال هاست و ... باشند
ولی اگه این فروم درآمد خوبی براشون داشت مطمئنا بیشتر بهش رسیدگی میکردند
نمونش رو میشه تو فرومهای دیگه پیدا کرد مثلا اونا سی دی و دی وی دی نرم افزار و بازی میفروشند و درآمد خوبی هم دارند و به همین خاطر به کاربراشون نیاز دارند واین نیاز باعث میشه که به فروم رسیدگی کنند چون باید کاربراشونو نگه دارند یا حداقل مجبورشون کنند به فروم سر بزنند!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
گیج شدم والا!
118fs316689.gif

انقدر هم نافرم نیست اینجا
072.gif

بغضی وقتا یه چیزای خوبی توش پیدا میشه!
2753.gif

ولی مثل سابق نیست!
57_2.gif

اونم به خاظر کاربرانیه که هنوز به جو اینجا عادت نکرده اند
girl_sigh.gif

این نظر من البته
hanghead.gif

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
مطمئن باشید که این فروم برای ادمین ها و راه انداز های اولیه اون خیلی ارزش داره. شما خودتون می گید یکی 5.000 تا پست اینجا زده اینجا رو مثل خونه خودش می دونه ، چطوری انتظار دارید کسی که اینجا رو راه انداخته ، چندین و چند سال با پستی و بلندی هاش کنار اومده و برای نگهداری اون این همه داره هزینه می کنه ، ارزشی برای اون قائل نباشه !
کاربرهای فروم مثل ستونهای فروم می مونند. به هر حال ساختمان این فروم بر دوش اونها استوار شده ! هرچی این ساختمان بزرگتر بشه خوب مسلما پایه های بیشتری داره ! هر چی پایه کمتر بشه ساختمان استحکام کمتری پیدا می کنه.

من با حرف اون دوستمون هم مخالفم. روزی نیم ساعت وقت گذاشتن ادمین ها روی فروم اصلا به چشم نمیاد ! فقط روزی 1 ساعت طول می کشه به ایمیل ها و درخواستهایی که به صندوقهای پستی هر کدوم از ادمین ها ارسال می شه رسیدگی بشه و جواب داده بشه !!!!!

ما تمام حواسمون به فروم هست و تا جایی که بتونیم نظارت داریم. ولی این مجموعه اینقدر بزرگ شده و اختلاف نظرات اینقدر توش زیاد شده که عملا با روزی یکی دو ساعت کاری از پیش نمی ره.
مطمئن باشید این درخواست ها و اعلام نظرات همه به گوش ما می رسه و داریم بری رفع نواقص و مشکلات به صورت ریشه ای دنبال راه کار می گردیم ، اگه از طرف ما چیزی نمی شنوید دلیلش بی توجهی ما نیست دلیلش پیدا نکردن راه کار مناسبه.

بالا