برگزیده های پرشین تولز

فارسی ساز پرشن تولز

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
کسی فارسی ساز پرشین تولز رو داره؟
من هر فارسی سازی استفاده میکنم مثل پی تی نیست
من نمیخوام فورام به طور کامل فارسی بشه. مثلا کادر خوش آمدگویی به همراه PM ها میخوام انگلیسی باشه و ...

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز، PT از فارسي ساز استفاده نكرده، آقا احسان قالب رو ويرايش كرده و يه زبان انگليسي رو دوباره نصب كرده و از تغيير عبارات براي تغيير دادن استفاده كردند.
اگر ميخواي چيزي شبيه به اينجا براي خودت بسازي بايد تو تمپ خودت postbit هارو ويرايش كني.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوست عزيز، PT از فارسي ساز استفاده نكرده، آقا احسان قالب رو ويرايش كرده و يه زبان انگليسي رو دوباره نصب كرده و از تغيير عبارات براي تغيير دادن استفاده كردند.
اگر ميخواي چيزي شبيه به اينجا براي خودت بسازي بايد تو تمپ خودت postbit هارو ويرايش كني.
نه. فایل زبان ترجمه شده. ولی ناقص.
اون تغییر تمپلیت ها هم فقط توی یکی دومورده مثل navbar اون بالا سر کلوب بازی و اینا.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تو ترجمه شدنش که شکی نیست ! :D ولی چیز اماده ای نبوده و احسان خودش زحمت کشیده ، تا جایی که لازم بوده ترجمه کرده ... برای همینه که بعضی جاها هنوز انگلیسیه ! احسان یه نظری داره ... میگه بعضی جاها ترجمه که بشه ، بیشتر باعث گیج شدن کاربر میشه ! من هم کاملا باهاش موافقم .... این رو وقتی بیشتر درک کردم که یه فارسی ساز رو vb یه سایتی نصب کردم .... ساعت ها تو admin ش داشتم میگشتم ، چیز های ساده رو پیدا نمیکردم ! چون واقعا نمیفهمیدم این ترجمه های فارسی ، اصلش چی بوده ! :D

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
آقا شایان دست شما درد نکنه:)
منم همین عقیده رو دارم:D و به همین دلیل هم نمیخوام کامل ترجمه بشه:happy:
پس با این اوصاف همچین فارسی سازی وجود نداره و خودم باید بشینم و ترجمه کنم:(

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
تو ترجمه شدنش که شکی نیست ! :D ولی چیز اماده ای نبوده و احسان خودش زحمت کشیده ، تا جایی که لازم بوده ترجمه کرده ... برای همینه که بعضی جاها هنوز انگلیسیه ! احسان یه نظری داره ... میگه بعضی جاها ترجمه که بشه ، بیشتر باعث گیج شدن کاربر میشه ! من هم کاملا باهاش موافقم .... این رو وقتی بیشتر درک کردم که یه فارسی ساز رو vb یه سایتی نصب کردم .... ساعت ها تو admin ش داشتم میگشتم ، چیز های ساده رو پیدا نمیکردم ! چون واقعا نمیفهمیدم این ترجمه های فارسی ، اصلش چی بوده ! :D

اره اتفاقا منم همين مشكل رو دارم:( يه زبان English - Left to Right كلا نصب كردم خواستم برم ادمين از اون استفاده مي كنم:lol: اين فارسي كردن خيلي قاطي پاتي ميكنه:wacko::blink:

بالا