برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد ام پی فور

اقا احسان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به تازگی یه mp4 player زولتریکس گرفتم و میخواستم که از مزایا و معایبش برام بگید . فکر کنم مدلش zling eva (512 mb باشه ؛ این مدل ام پی فور طوریه که میشه باهاش تصویر تلویزیون رو هم ضبط کرد ، من این کار رو کردم و یه تصویر کوچیک ضبط کردم تا به کامپیوتر انتقال بدم ؛ تصاویر رو با فرمت wmv ضبط میکنه و کیفیتش خیلی جالب نیست . میخواستم بپرسم که چیکار کنم تا تصویر به بهترین کیفیت تو کامپیوتر برسه ؟؟ ایا باید به فرمت دیگه ای کانورت کنم ؟ ایا خود ام پی فور تنظیماتی داره ؟؟؟ یه توضیح مختصر بدید که من چطوری با اخرین کیفیت حداکثر تصاویر رو داخل pc بریزم (میخوام چند تا موزیک ویدئو بریزم :D)
مرسی

www-ir18-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes:

pic-norewite.aspx

MP4 player Zoltrix-Zling EVA 512 MB ام پی فور پلیر زولتریکس- زدلینگ اوا 512 مگا بایت :eek:
داراي صفحه نمايش رنگي 2.5 اينچي (TFT LTPS 2.5” LCD)

وضوح صفحه نمايش240 ×320

پخش موسيقي باپسوندهاي MP3/WMAباكيفيت بالا بـه صورت استريـو

پخش فايل هاي تصويري با فرمت ASF و AVI(MPEG 1-4) با سرعت 30 فريم در ثانيه

مرور و تماشاي عكس هاي ذخيره شده در حافظه از طريق صفحه نمايش دستگاه (JPEG Format)

ذخيره سازي و انتقال انواع اطلاعات ( فايل هاي صوتي ، تصويري ، نرم افزار و ....)

داراي ميكروفـون داخلي قوي جهت ضبط صدا

داراي جك ورودي و خروجي صدا وتصوير

داراي هـدفـون استريـو

داراي تقويم و بازي

باتري ليتيوم قابل شارژ

شناسايي خودكار در سيستم هاي عـامـل Win ME/2000/XP

رابط USB 2.0 Full Speed

پشتيباني از كارت هاي حافظه SD و MMC

داراي ابعاد 14mm×60mm×90mm

وزن 95 گرم
=========
قيـــــــــمت الان: 108,000 تومان 110,000 تومان قیمت قبلا
--------------------
دوست عزیز در مورد کیفیت تصویر باید گفت
:blink:
چون تصویر ظبط شده حجمش خیلی کمه ..بخاطر همین از کیفیت تصویر کاسته میشود
در ضمن این تصویر بیشتر برای همون صفحه کوچک دستگاه بهتر است تا در کامپیوتر چون وقتی ما تصویر را در کامپیوتر تماشا میکنیم صفحه بزرگ میشود مثل این می ماند تصویر فوق را زوم کرده باشیم ویه کم شطرنجی میشود
در مورد اینکه گفته بودین به فرمت دیگری کانورت کنید بیشتر صدمه به تصویر میزنید چون بازم بر اثر کانورت دوباره از کیفیت آن کم میشود
--------
حالا شما در تنظیمات دستگاه برو خروجی فایل تصویری را به فرمت ASF تغیر بدین شاید بهتر شود
---------
پیروز وسر بلند باشید :blush:

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
آيا مدلي از MP4ها وجود داره كه براي نمايش فايل‌هاي ويدئويي ، خصوصاً avi نيازي به تبديل سايز يا transcode نداشته باشه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آيا مدلي از MP4ها وجود داره كه براي نمايش فايل‌هاي ويدئويي ، خصوصاً avi نيازي به تبديل سايز يا transcode نداشته باشه؟
تو چه دامنه بودجه ای ؟

zen vision:m اکثر فرمت ها رو می شناسه ... 30 گیگ حدود 230 تومن ... مدل گرونتر از این هم کم نیست البته که بتونه اکثر فرمت ها رو ساپورت کنه ...

(توی تاپیک مربوطه ادامه بده)

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
من نمی دونم این زولتریکس یا زی سایبر یا زی لینگ یا هر اسم مسخره دیگه چیه که بازار ایران رو پرکرده

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من نمی دونم این زولتریکس یا زی سایبر یا زی لینگ یا هر اسم مسخره دیگه چیه که بازار ایران رو پرکرده
چیز خاصی نیست .. فروشنده چون می دونه که اگه این رو رد نکنه روی دستش می مونه و ضمنا می دونه که مارک های معتبر هم همیشه مشتری خودشون رو دارن و بهرحال فروش میرن ، در نتیجه به مصرف کننده ناوارد(=80 درصد مصرف کننده ها) اینو پیشنهاد می کنه ...

ضمنا مصرف کننده ایرانی ، جنس ارزون و پر امکانات می خواد ... که جوابش میشه زی سایبر ... یعنی مثل خیلی چیزهای دیگه توی فرهنگمون ، کمیت واسه اش از کیفیت مهمتره ...

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
چیز خاصی نیست .. فروشنده چون می دونه که اگه این رو رد نکنه روی دستش می مونه و ضمنا می دونه که مارک های معتبر هم همیشه مشتری خودشون رو دارن و بهرحال فروش میرن ، در نتیجه به مصرف کننده ناوارد(=80 درصد مصرف کننده ها) اینو پیشنهاد می کنه ...

ضمنا مصرف کننده ایرانی ، جنس ارزون و پر امکانات می خواد ... که جوابش میشه زی سایبر ... یعنی مثل خیلی چیزهای دیگه توی فرهنگمون ، کمیت واسه اش از کیفیت مهمتره ...
این حرف رو که میگی ایرانی جنس ارزون و پر امکانات میخواد یعنی جنسهای درجه 5 چینی رو میخواد
چون یه جنس درجه یک امکاناتش کمه و قیمتش زیاده
اگه ما بتونیم وارد کننده ها رو قانع کنیم که جنسهای آشغال وارد نکنند یعنی آخر همه حرفامون.

heical

Registered User
لایک‌ها
4
کی میگه زولتریکس بده؟
من الآن خودم نزدیک 1 سال و خورده ایه mp3 player زی سایبر خریدم و مثل ... ازش کار کشیدم هنوز هیچیش نشده.کیفیت صداش و ضبطش و بقیشم که خوبه پس دیگه چی می خوایید؟!!

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
کی میگه زولتریکس بده؟
من الآن خودم نزدیک 1 سال و خورده ایه mp3 player زی سایبر خریدم و مثل ... ازش کار کشیدم هنوز هیچیش نشده.کیفیت صداش و ضبطش و بقیشم که خوبه پس دیگه چی می خوایید؟!!
من هم خودم لئونو دارم و ازش راضی هستم
ولی خوب زولتریکس و لئونو و ....... هیچ وقت به پای سونی و کریتیو نمیرسن

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کی میگه زولتریکس بده؟
هیچکس نگفت بده ... بحث مقایسه بود و اینکه چرا مردم زی سایبر رو ترجیح میدن ...

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
هیچکس نگفت بده ... بحث مقایسه بود و اینکه چرا مردم زی سایبر رو ترجیح میدن ...
دقیقا همینه
ما نمیگیم یه چیز بده
میگیم یه چیز از یه چیز دیگه بهتره.

بالا