برگزیده های پرشین تولز

امکان ارسال نظر مثبت - منفی به فروشنده و خریدار

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
سلام .

فروم های خارجی که در آن خرید و فروش دارند ، یک فیلد برای ارسال رای مثبت یا منفی به کاربران وجود داره که امتیاز کاربر را در زیر نام کاربری نشان می دهد .

برای اینکه امنیت بیشتری برای فروشندگان و خریداران این فروم بوجود بیاد ، می توانید این امکان را به فروم اضافه کنید .
کسانی که از فروشنده ای در این سایت خرید می کنند ، می توانند تجربه خرید خود را از آن کاربر اسال کنند .
همچنین فروشنده می تواند نظرش را در مورد مشتریان نیز ارسال کند .
do lot bon bon tphcm quan ao nam han quoc tat so sinh chan vay cong so thoi trang cong so gia re chup anh cho be giam gia
از روی امتیاز و نظر خود کاربران فروم در سایت ، می توان به اعتبار آن شخص تا حدودی پی برد .

Last edited:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر بنده آی-تریدر برای بازارچه بزرگ پرشین تولز الزامیست! :)
وگرنه هر کسی ناچار است با توجه به معیارهای دیگر (مانند تاریخ عضویت، تعداد پست و ...) که در مورد خرید و فروش و انجام معامله معیار زیاد دقیقی نیست، اقدام نماید ;)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بله ، من هم فکر می کنم لازم باشه همچین چیزی !
مسائلی هم که داره پیش میاد مثل همین خرید هایی که برخی کاربرها انجام دادند و بعد به هر دلیلی به مشکل برخورده ! این رو الزامی می کنه که یک منبعی یا مرجعی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ایجاد بشه.
البته باید بررسی کنیم ببینیم بهترین گزینه چیه برای این کار.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
بله ، من هم فکر می کنم لازم باشه همچین چیزی !
مسائلی هم که داره پیش میاد مثل همین خرید هایی که برخی کاربرها انجام دادند و بعد به هر دلیلی به مشکل برخورده ! این رو الزامی می کنه که یک منبعی یا مرجعی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ایجاد بشه.
البته باید بررسی کنیم ببینیم بهترین گزینه چیه برای این کار.

همین Itrade که روی فروم های VB نصب می کنند ، بنظر من برای اینکار بسیار مناسب است !
do lot bon bon ha noi quan ao nam dep mu so sinh cho be ao so mi nu thoi trang cong so chup anh cho be dep re

Last edited:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آره چیز جالبیه !

بزارید ببینیم می شه نصبش کرد یا نه ، البته باید با احسان هم در موردش صحبت کنم ببینم از نظر فنی چجوریه !

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
واقعا پیش نهاد خوبی هست

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نظر بنده آی-تریدر برای بازارچه بزرگ پرشین تولز الزامیست! :)
وگرنه هر کسی ناچار است با توجه به معیارهای دیگر (مانند تاریخ عضویت، تعداد پست و ...) که در مورد خرید و فروش و انجام معامله معیار زیاد دقیقی نیست، اقدام نماید ;)
این بعدا تبدیل به باند بازی و ... نمیشه؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
البته این هم حرفیه !
یکی بیاد الکی بنویسه این آدم خوبه یا کلاه برداره یا .... !

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
خب مثلا فقط کسایی بتونن نظر بدند که مثلا بالای 70 پست داشته باشند تا سوء استفاده ها هم یکم کم بشه
ولی خب اینجوری خیلی از خریدارا نمیتونن رای بدند...ولی خب میشه از این اشکال گدشت(چی گفتم؟)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
البته این هم حرفیه !
یکی بیاد الکی بنویسه این آدم خوبه یا کلاه برداره یا .... !

نه عزیز
کسانیکه مغروضانه نظر می دن نسبت به کل افراد خیلی تعدادشون کمه و رایشون تقریبا" گم میشه .
توی فرومی مثل ایرانویج این کار به خوبی تجربه شده .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خب مثلا فقط کسایی بتونن نظر بدند که مثلا بالای 70 پست داشته باشند تا سوء استفاده ها هم یکم کم بشه
ولی خب اینجوری خیلی از خریدارا نمیتونن رای بدند...ولی خب میشه از این اشکال گدشت(چی گفتم؟)
این میشه یه نقطه قوت برای یکی مثل من !! که از اختیاراتمون نهایت استفاده رو ببریم :دی

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه دیگه شاهد جان نشد. :D به هر حال فکر کنم اگه همچین چیزی راه بیافته یک نفر رو ناظر براش باید بگذاریم.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نه دیگه شاهد جان نشد. :D به هر حال فکر کنم اگه همچین چیزی راه بیافته یک نفر رو ناظر براش باید بگذاریم.
بله بله !! وباز هم همون مشکل همیشگی انتخاب مدیر :D

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه دیگه اون مدیر نیست. یه سمت دیگه داره ، مثلا معاون یا کلانتر :D :D
واسه همین زود پیدا و انتخاب می شه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نه دیگه اون مدیر نیست. یه سمت دیگه داره ، مثلا معاون یا کلانتر :D :D
واسه همین زود پیدا و انتخاب می شه.
به هر حال من هرچی فکر میکنم میبینم شاید نشه به این راحتی ها روی این امتیازات نظارت داشت ! دقیقا مثل نداشتن نظارت روی کارتهای زرد و قرمزی که مدیران به یوزر ها میدن ! مدیران تشخیصشون اینه که فلان یوزر باید کارت بگیره. حالا شاید این مثال خوبی نبود ! ولی به هر حال شما نمیتونی یه یوزر رو خفت کنی که چرا فلان فروشنده امتیاز منفی دادی !

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب به هر حال یوزری که معامله ای نکرده نباید نظری هم بده !!

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
نه عزیز
کسانیکه مغروضانه نظر می دن نسبت به کل افراد خیلی تعدادشون کمه و رایشون تقریبا" گم میشه .
توی فرومی مثل ایرانویج این کار به خوبی تجربه شده .

من با این نظر موافقم .
ضمن آنکه اگر طرف کمی توجه داشته باشد ، می تواند حدس بزند نظرات درست است یا نه !!

بعنوان مثال اگر چندین کاربر تازه عضو بیان به یک کاربر نظر مثبت یا منفی بدهند ، می توان بازهم بنظرات اعتمادی نکرد و تامل بیشتری کرد .
do lot bon bon quan ao thoi trang dep chan goi so sinh cho be vay lien cong so nu ban buon chup anh cho be o ha noi
ولی برای کاربران شناخته شده در فروم حداقلش می دانیم مغرضانه برای کاربری نظر نمی دهند ! برای من که تا حدودی کاربران این فروم را می شناسم ، برای من مناسب است و می دانم نظرات چه کاربرانی را برای خریدم درنظر بگیرم ! ;)

Last edited:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
ولی به هر حال شما نمیتونی یه یوزر رو خفت کنی که چرا فلان فروشنده امتیاز منفی دادی !
هدف خفت کردن یوزر هایی که رای (منفی یا مثبت) میدن نیست! :f34r:
اگر طرف کمی توجه داشته باشد ، می تواند حدس بزند نظرات درست است یا نه !!

بعنوان مثال اگر چندین کاربر تازه عضو بیان به یک کاربر نظر مثبت یا منفی بدهند ، می توان بازهم بنظرات اعتمادی نکرد و تامل بیشتری کرد .

ولی برای کاربران شناخته شده در فروم حداقلش می دانیم مغرضانه برای کاربری نظر نمی دهند ! برای من که تا حدودی کاربران این فروم را می شناسم ، برای من مناسب است و می دانم نظرات چه کاربرانی را برای خریدم درنظر بگیرم ! ;)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب به هر حال یوزری که معامله ای نکرده نباید نظری هم بده !!
شما از کجا میخوای ثابت کنی من معامله نکردم؟؟
شاید یه موقه معامله ای کردم با کسی و بعد پشیمون شدم !! اومدم بهش رای منفی دادم و داد و هوار راه انداخت که چرا به من رای منفی دادید ! حالا شما اینجا چیکار میتونید بکنید؟؟ هیچی !

بالا