برگزیده های پرشین تولز

ADSL . سعادت آباد

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
آقا چرا اینجا ساپورت نمیشه ... مردیم انقد dilal up مسخره استفاده کردیم ... نا سلامتی سعادت آباد یکی از نقاط معروف تهرانه .... واقعا هیچ شرکتی نیست اینجا پوشش بده ! کسی اطلاعی نداره ؟
ای خدااااا ! این مملکت چرا اینجوریه
254.gif

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آقا چرا اینجا ساپورت نمیشه ... مردیم انقد dilal up مسخره استفاده کردیم ... نا سلامتی سعادت آباد یکی از نقاط معروف تهرانه .... واقعا هیچ شرکتی نیست اینجا پوشش بده ! کسی اطلاعی نداره ؟
ای خدااااا ! این مملکت چرا اینجوریه
254.gif

ااااااااااااه گفتی!
مشکل از مخابرات این منطقه هست,سلمان فارسی,تنها کاری که میکنند اینه که یه روز پول قبض رو دیر بدیم در اسرع وقت یک طرفه میکنند!

mhadaily1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ممنم مشکل شما رو دارم

اما به تازگی شنیدم و زنگ هم زدم اما متاسفانه همه ی پورت ها پرشده بود ( شرکت آوا گستر )

فعلا هیچ شرکتی ابدا به سعادت آباد نمیده اینترنت بی سیم هم که خدا بده برکت ...

شرکت افروز هم که پول خون باباشون رو میگیرین قیمت رو داشته باشین 256 رو میگن 125 هزار تومان

خنده داره نه ...

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آقا ممنم مشکل شما رو دارم

اما به تازگی شنیدم و زنگ هم زدم اما متاسفانه همه ی پورت ها پرشده بود ( شرکت آوا گستر )

فعلا هیچ شرکتی ابدا به سعادت آباد نمیده اینترنت بی سیم هم که خدا بده برکت ...

شرکت افروز هم که پول خون باباشون رو میگیرین قیمت رو داشته باشین 256 رو میگن 125 هزار تومان

خنده داره نه ...

من سایت آسیا تک و داتک رو دیدم ADSL میدن برای منطقه مخابراتی سلمان فارسی(سعادت آباد)

mhadaily1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به هر دو زنگ زدم

آسیاتک که میگه پورت پره
داتکم میگه فعلا نمیتونیم بدیم

در جریان باشید راستی کسی پیش شماره 8869 داره از جایی میشه اینترنت گرفت این شماره هم مشکل داره ظاهرا

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من به هر دو زنگ زدم

آسیاتک که میگه پورت پره
داتکم میگه فعلا نمیتونیم بدیم

در جریان باشید راستی کسی پیش شماره 8869 داره از جایی میشه اینترنت گرفت این شماره هم مشکل داره ظاهرا

این شماره شهرک هست پارس آنلاین و صبانت داره

mhadaily1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاتل هم اکنون ارائه میده

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
شاتل هم اکنون ارائه میده

شاتل که يکی از اولين شرکت هايی هست که ارائه ميده ، الان پرت آزاد داره؟

به نظر من اين مرکز جز بد ترين مراکز مخابرات هست . اينو ميشه به راحتی از روی تعداد isp هايی که در اين مرکز سرويس ميدند فهميد، همين طور که سرويس adsl در اين مرکز خيلی دير راه افتاد و ديگه اينکه شرکت ها علاقه کمتری به راه اندازی سرويس در اين مرکز نشوند ميدند، من 2 سال پيش که با شاتل تماس گرفتم گفت پرت هامون تکميل هست منم رفتم مخابرات گفتند چرا از شاتل سرويس ميخوای بيا از افروز بگير! و وقتی تماس گرفتم با افروز و تعرفه هاشون رو گفتند به يک نتيجه جالب رسيدم ،زدو بند مخابرات با اين شرکت!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آقا تو اون منطقه سعادت آباد آسیاتک هم سرویس می ده.

arashmidos200x

Registered User
لایک‌ها
0
این چه وضعه منطقست اه
این افروز نت هم گرونه نامرد ما چیکار کنیم تو این منطقه؟؟؟؟؟
کمکککککککککککککک

Sir_Blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبریک میگم
شاتل سرویس میده
تا چند وقت پیش چون منطقه ی کوی فراز سعادت آباد (پیش شماره 2212) از سیستم فیبر نوری استفاده میکنن
و ADSL فقط بر روی سیم مسی ارایه میشه هیچ شرکتی ADSL نمی داد
اما الان دیدم شاتل اوکی شده
من پیشنهاد میکنم که همه مثه خودم از شاتل استفاده کنید نه از افروز و غیره...

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان توی این منطقه کسی از شاتل یا آسیاتک استفاده میکنه در حال حاضر؟؟ من میخوام بگیرم بخاطر قیمت مناسبش ولی کیفیتش رو نمیدونم چجوریاس؟؟

TakSavar

Registered User
لایک‌ها
11
متاسفانه یا خطوط فیبر نوری هست که نمی تونن سرویس بدن ، ( تجهیزاتش رو ندارن ) یا اینکه پرتهاشون پره .
تا اطلاع ثانوی این منطقه تعطیل !!!!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
متاسفانه یا خطوط فیبر نوری هست که نمی تونن سرویس بدن ، ( تجهیزاتش رو ندارن ) یا اینکه پرتهاشون پره .
تا اطلاع ثانوی این منطقه تعطیل !!!!

چقددددددددددررر بی صاحابه آخه!! من الان زنگ زدم گفتن منطقه شما در حال حاضر پورت خالی نداره:(

pedram501

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ما بالاخره نفهمیدیم، شرکتی به سعادت اباد کوی فراز با پیش شماره 2212 سرویس ADSL میده یا نه؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
ما بالاخره نفهمیدیم، شرکتی به سعادت اباد کوی فراز با پیش شماره 2212 سرویس ADSL میده یا نه؟

2212 هم مال منطقه مخابراتی سلمان فارسی هست,متاسفانه!!
شاتل و آسیاتک و نیونت هستند ولی من تماس گرفتم گفتند که بعد از عید, قراره اردیبهشت مخابرات ظرفیت جدید بهشون بده و...
افروز هم هست که در حال حاضر توی این منطقه ADSL میده قدرت خدا ولی ... بهم گفتن فقط 256 میدیم ماهی 100 تومان!!
یعنی توی این منطقه تا بعد از عید نگرد نیست.

Satanys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با پشتیبانی شرکت اوراکل صحبت کردم قرار بود 6 ماه پیش سعادت آباد رو هم ADSL بدن.
بعد یه ذره مخشو زدم ببینم چرا اینقدر بد قولی کردند. برگشت گفت یکی از شرکتها با مخابراط ریختن رو هم و نمیزاره بقیه شرکتها تو سعادت آباد سرویس بدن.
بعد ازش پرسیدم منظورت شرکت افروز بید؟ بعدش ساکت شد و چیزی نگفت.
100% زیره سر همین افروز مفت خور هستش. نمیدونم تا حالا تو شرکتشون رفتین یا نه. همش 2 تا اتاق هست و 2 تا میز با 2 نفر آدم! حیف اسم آدم که رو اینا بزاریم.

ولی خب من پارسال مجــــــــــــــــــبور شدم از افروز سرویس 64 بگیرم. با اینکه شرکت مفت خور و دزدی هستند ولی سرویسشون فوق الاده بید! 7 ماه داشتم حتی 1 بار هم DC نشد. سرعت همیشه ثابت. سرعت دانلودهم همیشه بین 6.7 تا 7 بود.

حیف که پول خونشون رو میگیرن.

بالا