برگزیده های پرشین تولز

مشکلاتی با qtek s 200

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام به تمامی اعضای ÷اکت ÷ی سی

گوشی ما انقدر ناز نازی شده تا دست بهش میزنی قفل می که با روزی نیست که ده بار ریسیت نشه
می خواستم ببینم مشکل تمام این گوشی ها هست یا ماله من اینجوری
قابل تعمیر هست
و یه چیزه دیگه میشه رو این گوشی wm6 رو نصب کرد
ممنون

"":(P!9):""

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با هارد ریست مشکل حل نشد؟!

دنبال Official ROM برای WM6 هستم! پیدا کردم میگم بهت!

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله با هارد ریسیت حل نمیشه
چون من نمیدونم این فایلی که میگید چیه میشه راجع بش توضیح بدید و یا نحوه عوض کردن ویندوز به ور÷ن های پایین تر یا بالا تر
ممنون

hozo19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به تمامی اعضای ÷اکت ÷ی سی

گوشی ما انقدر ناز نازی شده تا دست بهش میزنی قفل می که با روزی نیست که ده بار ریسیت نشه
می خواستم ببینم مشکل تمام این گوشی ها هست یا ماله من اینجوری
قابل تعمیر هست
و یه چیزه دیگه میشه رو این گوشی wm6 رو نصب کرد
ممنون

"":(P!9):""

من یک سال و سه ماهه که s200 دارم. ولی تا حالا به چنین مشکلاتی بر نخوردم...:blink:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بله با هارد ریسیت حل نمیشه
چون من نمیدونم این فایلی که میگید چیه میشه راجع بش توضیح بدید و یا نحوه عوض کردن ویندوز به ور÷ن های پایین تر یا بالا تر
ممنون

استاد جسارت نباشه خدا نکرده:blush:

ولی یه سوال داشتم شما چه جوری هارد ریست میکنید:blush::)

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چه جسارتی خوشحال هم شدن که به پست ما سر زدید و شما حق دارید شاید روش من غلط باشه

من دکمه کمرا + کامو منجر رو میگیرم بعد با قلم دوکمه ریسیت رو میزنم و نگه میدارم تا یه صحفه بوته مشکی بیاد بعد هم دکمه کال (دکمه سبز ) رو میزنم بعد هم یه سری تنضیمات داره که انجام میدم بعد هم شرو ع به نصب میکنه

hossein505 وhozo19 عزیز من اینو تازه گرفتم و اول هم اینجوری نبود حالا اینجوری شده تازه یه ایراده جدید که امروز با هاش مواجه شدم که مموری رو نمیخونه و باید بهکشی بیرون و دوباره بزنی سر جاش
و بعد از ی مدت دو باره نمیخونه و باید همین کار رو بکونم

من میگم ویروس نیست من کاسپر اسکای روش دارم و رو کامپیوترم هم نود 32 اگه انتی ویروسه بهتری میشناسید یا اگه نود 32 رو برای پاکت پیسی سراغ دارید ممنون میشم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
چه جسارتی خوشحال هم شدن که به پست ما سر زدید و شما حق دارید شاید روش من غلط باشه

من دکمه کمرا + کامو منجر رو میگیرم بعد با قلم دوکمه ریسیت رو میزنم و نگه میدارم تا یه صحفه بوته مشکی بیاد بعد هم دکمه کال (دکمه سبز ) رو میزنم بعد هم یه سری تنضیمات داره که انجام میدم بعد هم شرو ع به نصب میکنه

hossein505 وhozo19 عزیز من اینو تازه گرفتم و اول هم اینجوری نبود حالا اینجوری شده تازه یه ایراده جدید که امروز با هاش مواجه شدم که مموری رو نمیخونه و باید بهکشی بیرون و دوباره بزنی سر جاش
و بعد از ی مدت دو باره نمیخونه و باید همین کار رو بکونم

من میگم ویروس نیست من کاسپر اسکای روش دارم و رو کامپیوترم هم نود 32 اگه انتی ویروسه بهتری میشناسید یا اگه نود 32 رو برای پاکت پیسی سراغ دارید ممنون میشم

عزیز شما لطف داری به من:)

کار شما درست هست :blush:

ولی مشگل شما یه نمه عجیب هست شما سعی کن یه رام دیگه رو گوشیت نصب کنی ببینی چی میشه

حتما مشگل از زام شما باید باشه ;)

اگر که درست نشد با رام جدید حتما سخت افزاری هست:wacko:

موفق باشید:)

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باعرض پوزش من تازه به جمع پاکت پی سی دارا رها ÷یوستم و نمی دونم این رام رو با ید از کجا بگیرم و چه طور نصب کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
برادرها شرمنده... گفتم بیام تجربه خودم رو بزارم شاید دوستان استفاده کنن...
منم s200 دارم که وقتی گرفتم روش wm5 نصب بود... بنده رو کاملن به چیز داده بود بس که هنگ میکرد و به قول این دوستمون روزی 10 بار باید ریستش میکردم... و هفته ای سه بار هارد ریست... بعد از اینکه دنبال یه رام خوب براش گشتم و رامهای مختلف رو دانلود کردم و نصب کردم و بعد از اینکه یه بار نزدیک بود بورد گوشی رو بترکونم... دست آخر به یه رام wm6 خوب که یکی از بچه های گل اینجا معرفی کرده بود برخوردم... رام معرفی شده از نوع wm6 بود و مقداری سنگین... اما به نظر من به زیباییش می ارزید... البته اول کار این سنگینی خیلی آزارم میداد... خودتون میدونید wm6 خیلی از wm5 زیبا تره... اما به غیر از این... رامی که من دان کردم یه چیزهای اضافه هم روش داشت که زیباییش رو دو چندان میکرد... الان هم بعد از گذشت 3 ماه اگه بخوام دروغ نگم شاید یک بار هنگ کرده باشه...و اینکه من دیشب برای اولین بار گوشی رو هارد ریست کردم... چون دیگه بس که نرم افزار نصب کرده بودم سنگین شده بود... حالا میگردم ببینم میتونم این رام رو پیدا کنم و براتون بزارم...

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دستتوتن درد نکه حالا برم نصب کنم ببینم چطوره از همهگی تشکر می کنم
اگر میشه راجع به نصب هم یه توضیحی یا تاپیکی رو معرفی کنید ممنون میشم

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
نصب رام خیلی مهمه... حتمن قبل از نصب به دقت مطالب رو مطالعه کنید... چون اگه در نصب اشتباه کنید... ممکنه بتونید از گوشیتون به جای گوشتکوب استفاده کنید....
این دو تا لینک رو مطالعه کن... اما اگه اس 200 داری... همین رامی که من برات گزاشتم رام خیلی زیبا و عالیه...
http://forum.persiantools.com/t72567.html
http://forum.persiantools.com/t74645.html

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میرم امتحان کنم ببینیم چطوره
خیلی ممنون

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش میکنم... وظیفه بود... امیدوارم مشکلتون به راحتی حل بشه... منم از همه بچه های خوب زحمت کش اینجا تشکر میکنم...

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش میکنم... وظیفه بود... امیدوارم مشکلتون به راحتی حل بشه... منم از همه بچه های خوب زحمت کش اینجا تشکر میکنم...

این رامی که دادید رو با هزار مکافات گرفتم ولی حالا پسورد می خواد سریع لطفا ممنون می شم

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
این رامی که دادید رو با هزار مکافات گرفتم ولی حالا پسورد می خواد سریع لطفا ممنون می شم

رفیق... روی لینک دانلود پسوردش رو نوشته بود... اگه یه کم دقت میکردی... کارت سری تر راه میوفتاد...;)

Password: PDAVIET

shirazhaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شرمنده چند روز نبودم نصب کردم عالی هستش خیلی ممنون
می گم میشه مشخصته این ویندوزه رو بدید
باز هم ازتون تشکر می کنم

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
خوب خوشحالم که درست شد... منظور از مشخصات رو نفهمیدم... به هر حال امیدوارم تجربه خوبی کسب کرده باشین...

بالا