برگزیده های پرشین تولز

گرفتن چک از گوگل در ایران

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام خدمت دوستان .
من به تازگی یک اکانت گوگل باز کردم . میخواستم ببینم کسی میتونه تو ارسال چک از آمریکا به ایران به من کمک کنه ؟ ( لطفا اگر میتونید ، دریغ نکنید . خیلی لازم دارم ) ( لطفا کارمزدی هم که میگیرید رو بفرمایید )
یک سوال دیگه هم دارم . چکی که گوگل به نام من میده من میتونم تو ایران پاسش کنم ؟ ( تقریبا دلاری چند هست ؟ )
برای گرفتن چک اگر راه حلی میدونید لطفا بفرمایید .
منتظرم .
یا علی

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
خوب شما که از آمریکا باز کردید الان مشکلت چیه ؟
آدرس آمریکا رو دادی دیگه ؟ خوب چک میره به اون آدرسی که دادی اون طرف هم برات میفرسته خوب !!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام خدمت دوستان .
من به تازگی یک اکانت گوگل باز کردم . میخواستم ببینم کسی میتونه تو ارسال چک از آمریکا به ایران به من کمک کنه ؟ ( لطفا اگر میتونید ، دریغ نکنید . خیلی لازم دارم ) ( لطفا کارمزدی هم که میگیرید رو بفرمایید )
یک سوال دیگه هم دارم . چکی که گوگل به نام من میده من میتونم تو ایران پاسش کنم ؟ ( تقریبا دلاری چند هست ؟ )
برای گرفتن چک اگر راه حلی میدونید لطفا بفرمایید .
منتظرم .
یا علی

سلام
چرا از امریکا؟ خب از یک کشور راحت تر باز میکردی عزیز دل امارات و ... که بی خودی یه مقدار از درامدت به عنوان مالیات نره. در ضمن اگه چک به آدرس کسی بره که میشناسیش لازم نیست همون چک رو بفرسته راحت ترش اینه که چک رو نقد کنه و کارمزدش رو برداره و برای شما پولش رو حواله کنه! منتها امریکا رو کلا بی خیال دوست عزیز توی یه کشور دیگه دنبال فامیل بگرد. :lol: فامیلای امریکایی رو کلا تو این مسائل ول کنی بهتره. :rolleyes:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام
چرا از امریکا؟ خب از یک کشور راحت تر باز میکردی عزیز دل امارات و ... که بی خودی یه مقدار از درامدت به عنوان مالیات نره. در ضمن اگه چک به آدرس کسی بره که میشناسیش لازم نیست همون چک رو بفرسته راحت ترش اینه که چک رو نقد کنه و کارمزدش رو برداره و برای شما پولش رو حواله کنه! منتها امریکا رو کلا بی خیال دوست عزیز توی یه کشور دیگه دنبال فامیل بگرد. :lol: فامیلای امریکایی رو کلا تو این مسائل ول کنی بهتره. :rolleyes:
باکو چطوره ؟؟
فکر نکنم مشکلی داشته باشه , درسته ؟!!

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
خوب شما که از آمریکا باز کردید الان مشکلت چیه ؟
آدرس آمریکا رو دادی دیگه ؟ خوب چک میره به اون آدرسی که دادی اون طرف هم برات میفرسته خوب !!!
خوب من مشکلم اینه که فامیله درست حسابی ندارم که بتونه این کارو انجام بده . ( آدرس درستی ندادم )

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام
من اون موقع رو یکی از فامیلا حساب کردم . که بعدش مشکلی پیش اومد . الان هم که نمیشه کشور رو عوض کرد . ( دیگه کشور رو نمیشه عوض کرد . درسته ؟ )

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
من اون موقع رو یکی از فامیلا حساب کردم . که بعدش مشکلی پیش اومد . الان هم که نمیشه کشور رو عوض کرد . ( دیگه کشور رو نمیشه عوض کرد . درسته ؟ )
منتظر دوستان هستم .
اینم اگر میشه جواب بدین :
یا علی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
منتظر کمک دوستان هستم ...

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
آیا میشه گوگل به پی پال چک بفرسته و انگار پولش در حساب پی پالمان نقد بشه ؟

به این شکل باشه ، من می تونم کمکتان کنم .
do ngu nu do noi y thoi trang cho be thoi trang cong so vay lien cong so chup anh cho be re dep
چک هم می تونم در نیوزلند دریافت کنم ولی هزینه ترنسفر پول آن به ایران ممکنه برای مبالغ پایین به صرفه نباشه !

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آیا میشه گوگل به پی پال چک بفرسته و انگار پولش در حساب پی پالمان نقد بشه ؟

به این شکل باشه ، من می تونم کمکتان کنم .

چک هم می تونم در نیوزلند دریافت کنم ولی هزینه ترنسفر پول آن به ایران ممکنه برای مبالغ پایین به صرفه نباشه !

سلام
بعید میدونم! ولی اگه میشد چی میشد!
در ضمن اگه کسی یه آدرس ترجیها توی کشورهای همسایه داره دست مارو هم بگیره! :(
در ضمن اگه حساب بانکی درست حسابی داشته باشید میتونید در خواست کنید که به حساب بانکی واریز کنند.
البته توی همون چند کشور درست حسابی باید حساب بانکی داشته باشید.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من می تونم چک های شما رو اینجا بگیرم و نقد کنم و در ایران ریال به شما تحویل بدم یا به حسابهای Paypal / Moneybookers / Webmoney / e-Gold / ... شما واریز کنم - هزینه هم باید ببینید چه کسری از اون بابت مالیات و اینا کم میشه - با احتساب هزینه هاش که خود شما باید تقبل بفرمایید، من دلاری نزدیک 880 تومان میتونم ازتون بردارم...

خواستید PM بدید تا مذاکره کنیم... :دی

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
من می تونم چک های شما رو اینجا بگیرم و نقد کنم و در ایران ریال به شما تحویل بدم یا به حسابهای Paypal / Moneybookers / Webmoney / e-Gold / ... شما واریز کنم - هزینه هم باید ببینید چه کسری از اون بابت مالیات و اینا کم میشه - با احتساب هزینه هاش که خود شما باید تقبل بفرمایید، من دلاری نزدیک 880 تومان میتونم ازتون بردارم...

خواستید PM بدید تا مذاکره کنیم... :دی
ادرس شما رو هم مي ديم ديگه؟

منظور اينه كه چك ها به ادرس شما بياد؟

بالا