برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین مرکز دانلود جهان The Best Download Center

MXcenter.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گرم ترین سلام ها بر شما؛ و چه نیک است که رویاها به واقعیت می پیوندند. آری؛ رویای بزرگترین مرکز دانلود فیلم-نرم افزار- موسیقی-فلش-کتاب-عکس و هر آنچه که باید باشد؛ به واقعیت پیوست. گروه تجاری اسمیت به نمایندگی از MXcenter.org مفتخر است این خبر فرخنده را به اطلاع عموم کاربران اینترنت برساند. ما امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم به سرگردانی بسیاری از هم نوعانمان در اقیانوس پرتلاطم اینترنت خاتمه دهیم. ما را تنها نگذارید. گروه تجاری اسمیت (Smith Economical Group) وابسته به (MX Organization) در نظر دارد طرح ایجاد بزرگترین مرکز دانلود جهان (The Best Download Center) را به اجرا درآورد.
گوش دادن به ترانه دلخواه بی نیاز از دانلود
همگام با امکان دانلود همزمان آن
دسترسی راحت و آسان به خواننده مورد نظر
:lol::lol::lol: :lol::lol::lol:
فيلم و ترانه دلخواه خود را آنلاین ببینید
اگر پسندیدید همزمان دانلود کنید
:D:D:Dاینجا را کلیک کنید:D:D:D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر کنم سایتت زود فی**************ل**تر شه

نمیبینی چطور افتادن به جون سایتها ................

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
من نفهمیدم 2$ برای هر فایل؟! :blink:

Oposition

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابایی دو دلار رو واریز میکنی و برای یک ماه هر چقدر که بخوای میتونی خود کشی کنی تو سایتشون!

کاش خودشونم جواب میدادن ... به هر حال رپیدشیر فیلتر شده و اینترنتم داره هرز میره :D
راستی من از طریق پی پال میتونم پرداخت کنم فقط :happy:

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
اکانت تستی چیزی نمیدین!؟

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

miscreant_ghost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،اول از همه ممنون از سايت خوبتون، من يک نرم افزارميخوام که واقعا ممنون ميشم اگر بتونين پيدا کنين(البته فکر نکنم کار چندان راحتی باشه)،اسم اين نرم افزار Rosetta Stone ورژن 3 است که در حدود 30 زبان دنيا رو هم شامل ميشه،نسخه کامل(منظور ورژن 3 با 30 زبان است) اين مجموعه آموزشی خيلی خيلی کمياب است و احتمالاً قفل سختی هم داره،اگر بتونين اين مجموعه رو تهيه کنين مطمئن باشين من يکی مشتريه پرو پا قرصه سايت شما خواهم شد و در تمام انجمن هایی هم که عضوم شايستگيه شما رو اعلام خواهم کرد.
يک پيشنهاد:سايت های بسياری برای دانلود در اينترنت وجود داره که کاربر ها ميتونن تمام نرمافزارها،موزيک ها و فيلم هارو تو اونا پيدا کنن،ولی چيزی که بعضی از اون هارو از بقيه متمايز ميکنه تعداد چيز هاي کمياب و قيمتی و جديديه که تو اونا پيدا ميشه،شما اگر ميخواين که واقعاً سرويسی متفاوت از سايرين رو ارایه کنين(به خصوص اينکه سرويس شما قراره پولی باشه) بهتره سايت و فضاتون رو با موارد کمياب و ناب پر کنين،وگرنه هزارن سايت هست که افراد ميتونن از اونا انواع آنتی ويروس ها و نرم افزار هاي روتين و آهنگ و موزيک ويدیو ها رو دانلود کنن...

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
------------------------------------------------

اگر مايل بوديد براي خودتان در اين سايت آگهي رايگان درج كنيد بعد از 1 هفته آگهي خود را در گوگل ببينيد!

www.bazarche.org

بازارچه دات او.آر.جي

------------------------------------------------

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام،اول از همه ممنون از سايت خوبتون، من يک نرم افزارميخوام که واقعا ممنون ميشم اگر بتونين پيدا کنين(البته فکر نکنم کار چندان راحتی باشه)،اسم اين نرم افزار Rosetta Stone ورژن 3 است که در حدود 30 زبان دنيا رو هم شامل ميشه،نسخه کامل(منظور ورژن 3 با 30 زبان است) اين مجموعه آموزشی خيلی خيلی کمياب است و احتمالاً قفل سختی هم داره،اگر بتونين اين مجموعه رو تهيه کنين مطمئن باشين من يکی مشتريه پرو پا قرصه سايت شما خواهم شد و در تمام انجمن هایی هم که عضوم شايستگيه شما رو اعلام خواهم کرد.
يک پيشنهاد:سايت های بسياری برای دانلود در اينترنت وجود داره که کاربر ها ميتونن تمام نرمافزارها،موزيک ها و فيلم هارو تو اونا پيدا کنن،ولی چيزی که بعضی از اون هارو از بقيه متمايز ميکنه تعداد چيز هاي کمياب و قيمتی و جديديه که تو اونا پيدا ميشه،شما اگر ميخواين که واقعاً سرويسی متفاوت از سايرين رو ارایه کنين(به خصوص اينکه سرويس شما قراره پولی باشه) بهتره سايت و فضاتون رو با موارد کمياب و ناب پر کنين،وگرنه هزارن سايت هست که افراد ميتونن از اونا انواع آنتی ويروس ها و نرم افزار هاي روتين و آهنگ و موزيک ويدیو ها رو دانلود کنن...

سلام دوست عزیز
این نرم افزاری را که شما می خواهین و همانطور که گفتین نرم افزار کمیابی است را من دارم اما نمی دانم ورژن چند هست
من دو قسمت ایمیج این نرم افزار را دارم
اگر خواستی به فروم های ما یه سر بزن
امیدوارم که خوشتان بیاید از انجمن کلوب جوانان ایرانی به ادرس www.clubjavanan.ir

master.

Registered User
لایک‌ها
15
کدوم شرکت و ارگانی هست که طراحی سایتش با این همه دببه و کببه اینقدر خز و آماتوریه ؟ !!

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

afghantoday

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
بابا خیلی تو جو بودی ها:eek:! یه جوری زدی بزرگترین مرکز دانلود جهان من فکر کردم download.com رو خریدی:Dن! این همه سایت فارسی هست برای دانلود و مجانی;)! بعد دیگه سایت زدن برای دانلود که ارگان و سازمان و نهاد نمی خواد. cnet که نیست!

MXcenter.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوش دادن به ترانه دلخواه بی نیاز از دانلود
همگام با امکان دانلود همزمان آن
دسترسی راحت و آسان به خواننده مورد نظر
:lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اگر از راپیدشر و یا سرور های کم سرعت خسته شدید پیش ما بیاید تا همه چی رو برای شما راحت کنیم :)

بالا