برگزیده های پرشین تولز

کجا پهنای باند نامحدود میدن؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ببخشید نفهمیدم سوالم رو کجا مطرح کنم
دنبال یک سایت ایرانی و یک سایت خارجی میگردم که بتونم 50 مگ فضا با پهنای باند نامحدود ازشون بگیرم البته سایت خارجی باید بتونم دومین رو از Godaddy به انجا منتقل کنم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

خوب این بخش مربوط به سرویس های خود پرشین تولز است که خوب ما پهنای باند نامحدود روی سرویس های هاستینگمون نداریم.
اصولا ما معتقدیم که پهنای باند نامحدود عملا ادعای غیر منطقی است.
به هر حال Package های پرشین تولز با دقت کاملی گردآوری شده اند و پهنای باند اختصاصی در هر پکیج کاملا مناسب آن بسته است.

021

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
ببخشید نفهمیدم سوالم رو کجا مطرح کنم
دنبال یک سایت ایرانی و یک سایت خارجی میگردم که بتونم 50 مگ فضا با پهنای باند نامحدود ازشون بگیرم البته سایت خارجی باید بتونم دومین رو از Godaddy به انجا منتقل کنم.

تو سطح ایرانی هیچ کس این کار را نمی کنه

در سطح بین الملل هم برای 50 مگ هیچ وقت نامحدود نمی دن

مثلا رو 300 گیگ - 3000 گیگ پهنای باند می دن

که این عدد حالا حالا ها تمام نمی شه

برای 50 مگ سرویس های خود پرشین تولز خوبه :cool:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام

خوب این بخش مربوط به سرویس های خود پرشین تولز است که خوب ما پهنای باند نامحدود روی سرویس های هاستینگمون نداریم.
اصولا ما معتقدیم که پهنای باند نامحدود عملا ادعای غیر منطقی است.
به هر حال Package های پرشین تولز با دقت کاملی گردآوری شده اند و پهنای باند اختصاصی در هر پکیج کاملا مناسب آن بسته است.
پیرو صحبتهای محمد رضا:
پهنای باند نامحدود از لحاظ تکنیکی حرف بیخودیه ! به عقل هرکسی هم گفت که بهتون پهنای باند نامحدود میدم شک کنید !

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درسته که پهنای باند نامحدود (ترافیک ماهانه نامحدود ) از نظر علمی حرف درستی نیست اما بعضی از شرکت های خارجی تونستن شرایطی رو ایجاد کنن که احتمال تمام شدن ترافیک ماهانه به حداقل و حتی به صفر برسه و این تقریبا یعنی ترافیک نامحدود.
کمپانی IXWebhosting.com که به نظر من بهترین شرکت هاستینگ در دنیاست (از هر نظر حتی قیمت) در پلان آخر خودش پهنای باند رو Unlimited اعلام کرده. اگه از Support این سایت در مورد این جمله توضیح علمی بخواهید همین جملاتی رو که من در بالا گفتم رو به انگلیسی بهتون میگه. :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
درسته که پهنای باند نامحدود (ترافیک ماهانه نامحدود ) از نظر علمی حرف درستی نیست اما بعضی از شرکت های خارجی تونستن شرایطی رو ایجاد کنن که احتمال تمام شدن ترافیک ماهانه به حداقل و حتی به صفر برسه و این تقریبا یعنی ترافیک نامحدود.
کمپانی IXWebhosting.com که به نظر من بهترین شرکت هاستینگ در دنیاست (از هر نظر حتی قیمت) در پلان آخر خودش پهنای باند رو Unlimited اعلام کرده. اگه از Support این سایت در مورد این جمله توضیح علمی بخواهید همین جملاتی رو که من در بالا گفتم رو به انگلیسی بهتون میگه. :D
وقتی پورت 100 مگ بیشتر به سرور هاشون وصل نیست چطوری میشه آنلیمیتد آخه؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون
پس یه سایت خارجی معتبر برای هاست و دومین معرفی کنیدکه با ایران مشکلی نداشته باشه و بتونم دومینم رو از godaddy به انجا منتقل کنم چون در گوددی احساس خطر می کنم!
از مدیران سایت هم معذرت می خوام اینجا تاپیک زدم

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
این نامحدود برای به ذوق آوردن مشتری است! و چون اکثر مشتری های این پلن نامحدود حتی از 10% فضا یا پهنای پاند فیزیکی که برایشان تعیین شده استفاده نمی کنند در نتیجه ممکن است که همیشه از این نامحدود بودن! لذت ببرند :)
ولی در مواردی که مشتری تا خط قرمز فیزیکی تعیین شده پهنای باند یا فضا استفاده کند، مطمئن باشید همین شرکت ها با دلیل یا بدون دلیل اکانت ایشان را ساسپند خواهند کرد! ;)

021

Registered User
لایک‌ها
33
http://www.hosting-review.com/

10 وب هاستینگ برتر دنیا

وقتی تو سطح بین الملل رقابت می کنند خیلی زشته که بیان هاست را معلق کنند !!! :rolleyes:

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
وقتی پورت 100 مگ بیشتر به سرور هاشون وصل نیست چطوری میشه آنلیمیتد آخه؟

فیزیک اول دبیرستان یادته!! وقتی فاصله کانونی آینه 10 سانتیمتر بوده و تصویر در 11 سانتیمتری تشکیل میشد میگفتیم تصویر در بینهایت تشکیل شده!!
تو cpanel وقتی میخوای مقدار لیمیت پهنای باند رو بدی اونجا میتونی حروف رو هم وارد کنی!! منظورشون اینه که اونجا مینویسن "unlimited" و چون مقدار پهنای باند همیشه عدد هست هیچوقت به مقدار unlimited نمیرسه!!

اوکی؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فیزیک اول دبیرستان یادته!! وقتی فاصله کانونی آینه 10 سانتیمتر بوده و تصویر در 11 سانتیمتری تشکیل میشد میگفتیم تصویر در بینهایت تشکیل شده!!
تو cpanel وقتی میخوای مقدار لیمیت پهنای باند رو بدی اونجا میتونی حروف رو هم وارد کنی!! منظورشون اینه که اونجا مینویسن "unlimited" و چون مقدار پهنای باند همیشه عدد هست هیچوقت به مقدار unlimited نمیرسه!!

اوکی؟
ببین به مثال توجه کن !! به سرور هم پورت 1 گیگ وصل باشه محدودیت پهنای باند میشه 1 گیگ در ثانیه !! اوکی؟
درسته که هیچکس نمیتونه 1 گیگ رو در یک ثانیه مصرف کنه ! ولی خوب به هر حال محدودیتش اینه ! بنابراین unlimited نیست !!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
پیرو صحبتهای محمد رضا:
پهنای باند نامحدود از لحاظ تکنیکی حرف بیخودیه ! به عقل هرکسی هم گفت که بهتون پهنای باند نامحدود میدم شک کنید !
400 گیگ بسته!؟
4hn6ct2.gif

میتونم براتون افزایش بدم!
155fs198954.gif

مایل بودی به سایت مراجعه کن
4628.gif

شاهد جان شما 400 گیگ مثلا پهنای باند داری انلیمیتدشو میدی به یه یوزر یعنی تا 400 که شما داری رو میتونه مصرف کنه
57_2.gif

/
صحبتاتو تایید کردما
302.gif

اون قضیرو هم صبح بفرست بیاد
128fs3645151.gif

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
ببین به مثال توجه کن !! به سرور هم پورت 1 گیگ وصل باشه محدودیت پهنای باند میشه 1 گیگ در ثانیه !! اوکی؟
درسته که هیچکس نمیتونه 1 گیگ رو در یک ثانیه مصرف کنه ! ولی خوب به هر حال محدودیتش اینه ! بنابراین unlimited نیست !!

یه بار دیگه بخون چی نوشتم!! :rolleyes:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
400 گیگ بسته!؟
4hn6ct2.gif

میتونم براتون افزایش بدم!
155fs198954.gif

مایل بودی به سایت مراجعه کن
4628.gif

شاهد جان شما 400 گیگ مثلا پهنای باند داری انلیمیتدشو میدی به یه یوزر یعنی تا 400 که شما داری رو میتونه مصرف کنه
57_2.gif

/
صحبتاتو تایید کردما
302.gif

اون قضیرو هم صبح بفرست بیاد
128fs3645151.gif
آها ! همین ! میرسیم به همون صحبت گرانبهای استاد جواهریان !! پهنای باند نامحدوده !! اما تا سقف 1 گیگ :D

/

اون قضیه که فردا جمعس ! جمعه هم کسی سر کار نمیره :D
در نتیجه شنبه یه ساعتی قرار بزار که خودت هم باشی دفتر. :دی

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
آقا كسي سايتي مي شناسه كه دامين رايگان www.yourname.com بده؟!
نگردید که پیدا نمی شه !!

( البته جاهایی مثل همین بلوهاست به همراه هاست مجانی ثبت می کنند ! ولی خوب مطمئن باشید هیچ جایی دومین تنها را مجانی ثبت نمی کنه )

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
این بخش مربوط به خدمات پرشین تولز است. اگه می خواهید سرویس هاتون رو تبلیغ کنید از بازارچه استفاده کنید.

در مورد bluehost و یا دیگر سرویس دهنده های خارجی که پهنای باند زیاد می دن هم با توجه به تجربه هایی که بسیاری از مشتریان برگشت خورده اونها داشتند عرض می کنم که در صورتی که یه مقدار سایتتون پر بییننده بشه اکانتتون رو بدون هیچ توضیحی suspend می کنند. بسیاری از مشتریانی که الان از ما سرویس های vps و یا dedicated دارند ، از bluehost برگشته اند.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
این بخش مربوط به خدمات پرشین تولز است. اگه می خواهید سرویس هاتون رو تبلیغ کنید از بازارچه استفاده کنید.

در مورد bluehost و یا دیگر سرویس دهنده های خارجی که پهنای باند زیاد می دن هم با توجه به تجربه هایی که بسیاری از مشتریان برگشت خورده اونها داشتند عرض می کنم که در صورتی که یه مقدار سایتتون پر بییننده بشه اکانتتون رو بدون هیچ توضیحی suspend می کنند. بسیاری از مشتریانی که الان از ما سرویس های vps و یا dedicated دارند ، از bluehost برگشته اند.
همون جواهریان آمریکائی دیگه!! :D

بالا