برگزیده های پرشین تولز

اين تصوير رو ببينيد و نظرتون رو در موردش بگيد! (حتما ببينيد)

hamedchtsz

Registered User
لایک‌ها
1
0000000

Last edited:

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکت لود نمیشه چرا؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Baby.jpg

ترجمه متن زير تصوير: " اين تصوير متعلق به يك دختر بچه چهار و نيم ماهه است كه توسط محلول نمك سقط (سوزانده) شده است.

روزانه چهار هزار كودك در امريكا سقط ميشوند. (هر بيست ثانيه يك كودك). سقط جنين در طول نه ماه بارداري (در امريكا) قانوني است.

ما تصور مي كنيم كه سقط جنين، از بين بردن يك بافت جرمي است. به اين دختر كوچك نگاه كنيد. او بيش از يك بافت جرمي است. او يك انسان زنده و كاملا شكل گرفته است. آيا اين انتخاب درستي است؟ "

نظر خودم: به نظر من اسلام هيچ حرفي رو بي حساب نزده. رابطه آزاد بين دختر و پسر، سرانجامي جز اين نداره. چيزي كه دولت امريكا، براي پيشبرد اهداف پليدش، روزانه دربين جامعه امريكا و ديگر جوامع جهان، به طرق مختلف تبليغ و تحميل مي كنه.
هممون هم اينو مي دونيم، همه درست رو از غلط تشخيص مي ديم، اما گاهي احساسات بر عقلمون غلبه مي كنه و...
براستي اگه انسان هنگام مواجهه با غرايض، از عقلش استفاده نكنه ديگه چه تفاوتي با حيوان داره؟ گوهر رحمت خداوند، دانائي يه كه به انسان داده، عقلمون رو مفت نفروشيم.
فکر میکنم بهتر باشه که این فروم رو با نام امریکا نجس نکنیم :)

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
Baby.jpg

ترجمه متن زير تصوير: " اين تصوير متعلق به يك دختر بچه چهار و نيم ماهه است كه توسط محلول نمك سقط (سوزانده) شده است.

روزانه چهار هزار كودك در امريكا سقط ميشوند. (هر بيست ثانيه يك كودك). سقط جنين در طول نه ماه بارداري (در امريكا) قانوني است.

ما تصور مي كنيم كه سقط جنين، از بين بردن يك بافت جرمي است. به اين دختر كوچك نگاه كنيد. او بيش از يك بافت جرمي است. او يك انسان زنده و كاملا شكل گرفته است. آيا اين انتخاب درستي است؟ "

نظر خودم: به نظر من اسلام هيچ حرفي رو بي حساب نزده. رابطه آزاد بين دختر و پسر، سرانجامي جز اين نداره. چيزي كه دولت امريكا، براي پيشبرد اهداف پليدش، روزانه دربين جامعه امريكا و ديگر جوامع جهان، به طرق مختلف تبليغ و تحميل مي كنه.
هممون هم اينو مي دونيم، همه درست رو از غلط تشخيص مي ديم، اما گاهي احساسات بر عقلمون غلبه مي كنه و...
براستي اگه انسان هنگام مواجهه با غرايض، از عقلش استفاده نكنه ديگه چه تفاوتي با حيوان داره؟ گوهر رحمت خداوند، دانائي يه كه به انسان داده، عقلمون رو مفت نفروشيم.

بابت این نوشته و هشداری که دادی ممنون . متاسفانه طرز زندگی غربی داره در ایران هم متداول میشه و ما شاهد فجایع زیادی هستیم . بنظر من کسی که به سمت اسلام ( اسلام نه چیزی که به اسم اسلام رواج داده میشه ) بره میتونه سعادتمند بشه .

611

Registered User
لایک‌ها
0
خوب ، حالا اگر به دنیا می اومد و یه عمر با بی پولی و مشکلات زندگی می کرد ، خوب بود.

بچه هایی که سقط میشن ، بچه هایی اند ، که اگر به دنیا بیان آینده ای ندارن .

این بچه ها ، بچه هایی نا خواسته اند .

611

Registered User
لایک‌ها
0

زن و شوهر قانونی و شرعی هم ممکن هست ، به علت مشکلات مالی و ... نخواهند بچه ای داشته باشن.

پس لطفا تمامی قضیه ها رو با اخلاقیات جمع و تفریق نکنید.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
خوب ، حالا اگر به دنیا می اومد و یه عمر با بی پولی و مشکلات زندگی می کرد ، خوب بود.

بچه هایی که سقط میشن ، بچه هایی اند ، که اگر به دنیا بیان آینده ای ندارن .

این بچه ها ، بچه هایی نا خواسته اند .

دقیقا، ;)

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
زن و شوهر قانونی و شرعی هم ممکن هست ، به علت مشکلات مالی و ... نخواهند بچه ای داشته باشن.

پس لطفا تمامی قضیه ها رو با اخلاقیات جمع و تفریق نکنید.

اون برا وقتی که بخاطر مشکلات بچه ندارند یا نمیخواهند و فرق میکنه با این
این یک انسانه ، فارغ از این جسمی که میبینید دارای روح بوده.... پس وجود معنوی داشته
بنظر شما با قتل فرقی میکنه؟

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
این یک انسانه ، فارغ از این جسمی که میبینید دارای روح بوده.... پس وجود معنوی داشته

البته اگر در این کشورهم اطلاعرسانی و فرهنگ سازی استفاده از ابزار پیشگیرنده (مانند کان..د.و.م و ... ) مانند کشورهای دیگر صورت می گرفت کار به اینجا نمی گشید ! که بیچاره رن در دقیقه ی 90 فقط توانسته کاری انجام دهد !
وگرنه که نه نطفه ای بسته می شد و اگر هم بسته می شد قبلا از اینکه به قول شما دارای روح شود سقط شده بود که ما مجبور نشویم اینجا دل بسوزانیم که طفلک روح داشته و ... .

611

Registered User
لایک‌ها
0

من منظورم این بود که ، ماهیت سقط جنین بعد از ازدواج و قبل از ازدواج تغییری نمی کنه.

جنین بعد از لقاح یک شخصیت انسانی است.

حالا اینکه شما تا 4 ماهگی چون جنین دست و پا نداره ، میری 100 دینار دیه اش رو میدی و احساس گناه نمی کنی ،

اون دیگه بر میگرده به باور های دینی هر شخص .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
من منظورم این بود که ، ماهیت سقط جنین بعد از ازدواج و قبل از ازدواج تغییری نمی کنه.

جنین بعد از لقاح یک شخصیت انسانی است.

حالا اینکه شما تا 4 ماهگی چون جنین دست و پا نداره ، میری 100 دینار دیه اش رو میدی و احساس گناه نمی کنی ،

اون دیگه بر میگرده به باور های دینی هر شخص .

البته در بعضی باورهای دینی قیمت چنین به جنسیت آن هم بستگی دارد :cool:

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
البته اگر در این کشورهم اطلاعرسانی و فرهنگ سازی استفاده از ابزار پیشگیرنده (مانند کان..د.و.م و ... ) مانند کشورهای دیگر صورت می گرفت کار به اینجا نمی گشید ! که بیچاره رن در دقیقه ی 90 فقط توانسته کاری انجام دهد !
وگرنه که نه نطفه ای بسته می شد و اگر هم بسته می شد قبلا از اینکه به قول شما دارای روح ! شود سقط شده بود که ما مجبور نشویم اینجا دل بسوزانیم که طفلک روح داشته و معنوی بوده و ... .
حرف شما درست...باید پیشگیری بشه تا کار به اینجاها کشیده نشه...البته داستانی که برادرمون ذکر فرمودن ما آمریکاست!..
البته میدونید که وضع این مملکت هم بهتر از اونجا نیست
داستان ژیلا و بختیار یادتونه؟!...
اینا هه از بی آگاهیه...و بی اطلاع رسانی و چشم پوشی و کتمان هست

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
نظر خودم: به نظر من اسلام هيچ حرفي رو بي حساب نزده. رابطه آزاد بين دختر و پسر، سرانجامي جز اين نداره.

چيزي كه دولت امريكا، براي پيشبرد اهداف پليدش، روزانه دربين جامعه امريكا و ديگر جوامع جهان، به طرق مختلف تبليغ و تحميل مي كنه.

1. من در موافقت با سقط جنین صحبت نمیکنم.

2. سلام شما خوبی ؟

دوست عزیز اگر برای تبلیغ یک موضوع خوب و اخلاقی از روشهای بد استفاده بشه نتیجه معکوس میده , حالا میگم چرا .

دروغ اول :
سقط جنین در آمریکا قانونی نیست ! اگردر جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باشید میفهمید که یکی از سوالات مهم که از کاندیدا ها میشود نظرشان درباره سقط جنین است.
قوانین سفت و سختی در این مورد وجود دارد که البته ایالات مختلف میتوانند کمی این قوانین را ساده تر یا سخت تر کنند.
در آمریکا هم مانند ایران سقط های درمانی مجاز هست.
برای اطلاع بیشتر میتونین قانون اساسی و قانونی که توسط دادگاه عالی ایالات متحده برای سقط جنین گذاشته مطالعه کنین.

دروغ دوم :
رابطه آزاد بين دختر و پسر، سرانجامي جز اين نداره؟ رابطه آزاد بین زن و شوهر چطور ؟ آیا شما هیچ آماری دارین از این که بیشتر سقط جنین ها مربوط به بچه های حرام زاده میشه یا بچه های قانونی ؟ یا از رو هوا حرف میزنین ؟
خب بزارین کمی حق رو به شما بدم حدود %60 سقط ها مربوط به مادران تنهاست اما اون %40 پس چی ؟
میدونین این آمار با اختلاف زیاد توی ایران برعکسه ؟

دروغ سوم :
دولت آمریکا برای اهداف پلیدش توی آمریکا و جاهای دیگه دنیا سقط جنین و رابطه آزاد رو تبليغ و تحميل مي كنه ؟
شما خوبین ؟ با دایی حان ناپلئون ای رابطه که ندارین ؟
شما از اوضاع اروپا و آسیای شرقی خبر ندارین که به آمریکا گیر دادین , آمریکایی ها در مقابل اروپایی ها و مثلا چینی ها خشکه مذهبی تلقی میشن . نمیگم برین کتاب بخونین چون شاید حوصله نداشته باشین اما توی وب که میتونین یه چرخی بزنین ؟

هممون هم اينو مي دونيم، همه درست رو از غلط تشخيص مي ديم،

ظاهرا که بازم اشتباه کردین !!!

عقلمون رو مفت نفروشيم.

با این گفته کاملا موافقم

دفعه دیگه که خواستین یه مطلبی بیان کنین که موضوع مهمی داشت کمی مطالعه کنین , من عکس رو که دیدم از هرچی سقط جنین متنفر شدم اما صحبتای شما و ربط دادن این موضوع به استکبار جهانی و از اون طرف اسلام فایده این کار رو که میتونست مفید باشه از بین برد.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
واقعا درک نمی کنم در حالی که در دنیای جدید پیشگیری از بارداری به راحتی آب خوردن است و فقط نیاز به کمی آموزش دارد، چرا سعی داریم با سوء استفاده از تصویر یک بچه معصوم، عقاید مسخره عهد عتیق خودمون رو به خورد دیگران بدیم؟
296.gif

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1. من در موافقت با سقط جنین صحبت نمیکنم.

2. سلام شما خوبی ؟

دوست عزیز اگر برای تبلیغ یک موضوع خوب و اخلاقی از روشهای بد استفاده بشه نتیجه معکوس میده , حالا میگم چرا .

دروغ اول :
سقط جنین در آمریکا قانونی نیست ! اگردر جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باشید میفهمید که یکی از سوالات مهم که از کاندیدا ها میشود نظرشان درباره سقط جنین است.
قوانین سفت و سختی در این مورد وجود دارد که البته ایالات مختلف میتوانند کمی این قوانین را ساده تر یا سخت تر کنند.
در آمریکا هم مانند ایران سقط های درمانی مجاز هست.
برای اطلاع بیشتر میتونین قانون اساسی و قانونی که توسط دادگاه عالی ایالات متحده برای سقط جنین گذاشته مطالعه کنین.

دروغ دوم :
رابطه آزاد بين دختر و پسر، سرانجامي جز اين نداره؟ رابطه آزاد بین زن و شوهر چطور ؟ آیا شما هیچ آماری دارین از این که بیشتر سقط جنین ها مربوط به بچه های حرام زاده میشه یا بچه های قانونی ؟ یا از رو هوا حرف میزنین ؟
خب بزارین کمی حق رو به شما بدم حدود %60 سقط ها مربوط به مادران تنهاست اما اون %40 پس چی ؟
میدونین این آمار با اختلاف زیاد توی ایران برعکسه ؟

دروغ سوم :
دولت آمریکا برای اهداف پلیدش توی آمریکا و جاهای دیگه دنیا سقط جنین و رابطه آزاد رو تبليغ و تحميل مي كنه ؟
شما خوبین ؟ با دایی حان ناپلئون ای رابطه که ندارین ؟
شما از اوضاع اروپا و آسیای شرقی خبر ندارین که به آمریکا گیر دادین , آمریکایی ها در مقابل اروپایی ها و مثلا چینی ها خشکه مذهبی تلقی میشن . نمیگم برین کتاب بخونین چون شاید حوصله نداشته باشین اما توی وب که میتونین یه چرخی بزنین ؟

ظاهرا که بازم اشتباه کردین !!!

با این گفته کاملا موافقم

دفعه دیگه که خواستین یه مطلبی بیان کنین که موضوع مهمی داشت کمی مطالعه کنین , من عکس رو که دیدم از هرچی سقط جنین متنفر شدم اما صحبتای شما و ربط دادن این موضوع به استکبار جهانی و از اون طرف اسلام فایده این کار رو که میتونست مفید باشه از بین برد.

95% تائید میشه. با تشکر.

ای استارتر تاپیک:
آماری که در مورد میزان سقط جنین در آمریکا گفتید کاملا دروغ است. مطمئنا نمیتوانید منبع خوبی را برای این آمار معرفی کنید. من میزان درست آمار سقط جنین در آمریکا را قبلا از یک منبع معتبر شنیده بودم که بسیار کمتر از این عدد بود.
این آماری که شما دادید حتی با عقل هم جور درنمیاد. آیا میدونید روزانه 4000 نفر یعنی چی؟؟؟ آیا قدرت تجزیه و تحلیل این عدد رو دارید؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
با اینکه عکس دیده نمیشه ولی سقط 1000 برابر بهتر از یک بچه ی بیچاره است که بیاد تو این دنیا بعد زجر بکشه تا بخواد بمیره! هم خودش زجر میکشه هم مادر بدبختش... پدره که 90 درصد عین خیالش نیس...

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
تصويب قانون عليه سقط جنين در يکی از ایالات آمريکا

افزایش قضات محافظه کار در دیوان عالی آمریکا طرفداران سقط جنین را نگران کرده است
مجلس سنای ایالت داکوتای جنوبی آمریکا با تصويب قانونی بیشتر موارد سقط جنین را غیر قانونی اعلام کرد.
تصویب این قانون با هدف فشار بر دیوان عالی آمریکا برای تجدید نظر در حکم خود درباره سقط جنين صورت گرفته است.
بر اساس این قانون که باید به امضای فرماندار ایالت داکوتای جنوبی برسد، پزشکانی که سقط جنین انجام دهند زندانی خواهند شد.
این قانون، سقط جنین را در صورت در خطربودن جان مادر مجاز دانسته ولی قربانیان تجاوز جنسی را مستثنی نکرده است.
کارشناسان می گویند انتصاب دو قاضی جدید در دیوان عالی آمریکا توازن قدرت را در بالاترین مرجع قضایی این کشور به نفع مخالفان سقط جنین تغییر داده است.
جان رابرتس رئیس دیوان عالی و ساموئل آلیتو، يکی ديگر از قضات ديوان، از محافظه کاران شناخته می شوند.
مخالفان سقط جنین در داکوتای جنوبی می گویند تصویب قانون تازه حکم دیوان عالی درباره سقط جنین را به چالش کشیده است.
دیوان عالی آمریکا در سال 1973 تصمیم گیری درباره منع سقط جنین را خارج از قدرت حکومت دانسته بود.

"نگرانی و تعجب"
قانون جدید داکوتای جنوبی یکی از سخت ترین قوانین ضد سقط جنین آمریکا در چند سال گذشته است.
بر اساس قانون جدیدی در ایالت داکوتای جنوبی، پزشکانی که سقط جنین می کنند به پنج سال حبس محکوم می شوند
بر اساس آن، پزشکانی که اقدام به سقط جنین کنند به پنج سال حبس محکوم می شوند.
جولی بارتلینگ عضو دموکرات سنای ایالتی هدف از این قانون را حمایت از حق حیات کودکان متولد نشده می داند.
در این حال، کیت لوبی که از فعالان آزادی سقط جنین است می گوید تصمیم سنای داکوتای جنوبی او را بهت زده کرده است.
به گفته خانم لوبی، تصویب این قانون زندگی زنان را در داکوتای جنوبی مختل خواهد کرد.
او همچنین از آنچه بی تفاوتی قانونگذاران نسبت به زنان، خانواده ها و قربانیان تجاوز جنسی خوانده ابراز نگرانی کرده است.
سایمون واتس تحلیلگر مسائل آمریکا در بی بی سی با اشاره به چالش های قانونی می گوید به احتمال زیاد این قانون به اجرا گذاشته نخواهد شد.
در این حال، روزنامه واشنگتن پست به نقل از راجر هانت، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا نوشته که اقدام های مربوط به تغییر سیاست ملی آمریکا درباره سقط جنین به زودی شتاب خواهد گرفت.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
قانون محدوديت سقط جنين در آمريکا اجرا می شود

موافقان و مخالفان سقط جنين در کنار هم در برابر دادگاه عالی اجتماع کرده اند

جرج بوش، رييس جمهوری آمريکا، وعده داده است که لايحه مصوب سنای آن کشور در مورد محدوديت سقط جنين را امضا خواهد کرد.

با امضای لايحه "ممنوعيت سقط جنين پس از تولد نسبی" برای نخستين بار طی سی سال گذشته در آمريکا قانونی در زمينه محدوديت سقط جنين، در مراحل پيشرفته بارداری، در سطح فدرال به اجرا در می آيد در حاليکه آزادی سقط جنين همچنان يکی از مسايل بحث انگير در جامعه آمريکاست و موافقان و مخالفان آن برای تصويب قوانينی به نفع خود مبارزه می کنند.

لايحه جديد محدوديت سقط جنين با اکثريت 64 در برابر 34 رای در مجلس سنای و قبل از آن، با اکثريت 281 در برابر 142 رای در مجلس نمايندگان ايالات متحده به تصويب رسيده است.

حزب جمهوری خواه آمريکا، که حزب جرج بوش است، در هر دو مجلس اکثريت دارد.

امضای اين لايحه به منزله نقض حکم قبلی دادگاه عالی آمريکا در مورد آزادی سقط جنين است.

دادگاه عالی آمريکا، که مفسر قانون اساسی آن کشور نيز هست، در رای سال 1973 خود حکم کرد که سلب آزادی تصميم گيری در مورد سقط جنين مغاير حقوق مدنی مندرج در قانون اساسی ايالات متحده است.

قانون جديد به سقط جنين در ماه های پنجم يا ششم بارداری ارتباط دارد که معمولا در مواردی اجرا می شود که جنين دارای نواقص جسمانی است و يا ادامه بارداری سلامت مادر را به خطر می اندازد.

در قانون جديد، از بين بردن جنين در صورتی که بخش عمده ای از آن از بدن مادر خارج شده باشد ممنوع می شود، نوعی سقط جنين که در موارد نادر صورت می گيرد.

در اکثر موارد، از ميان بردن جنين پس از بيرون کشيدن از رحم و قبل از خروج از بدن مادر اجرا می شود.

با اينهمه، انتظار می رود مخالفان محدوديت سقط جنين در آمريکا قانون جديد را گامی در جهت مداخله قانونی در آزادی سقط جنين تلقی کنند و از دادگاه عالی بخواهند در مورد آن اظهار نظر کند.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
البته باید به این نکته توجه کنیم که معنی و مفهوم سقط جنین در ایران و آمریکا یکی نیست.
به دلیل وجود ،قوانین و آموزش و وسایل قابل دسترس آمـ.یز.ش و سـ...کـ...س در آمریکا و جوامع آزاد مشکل کودک ناخواسته وجود ندارد در آمریکا با کودکان ناقص مواجه می شویم که آن هم قوانین مربوط به خود را دارد.
ولی در ایران ما با رابطه بدور از بهداشت و آموزش صحیح و غیر قابل دسترس بودن وسایل جلوگیری مواجه میشویم که موجب کودکان ناخواسته میشود.
این کودکان ناخواسته تقریبا کامل تا به حال در کیسه های زباله، کنار جوی آب به طور علنی دیده شده اند ؛برای موارد بیشتر میتوانید در سیستم فاضلاب مدارس دخترانه به دنبال این جنین ها بگردید.
وضعیت سقط جنین در ایران بسیار بحرانی تر از آمریکاست.

نظر شما جز یک نظر ارزش دیگری ندارد.
در جامعه آزاد تقریبا هیچ وقت رابطه جـ..نـ.سـ..ـی بین دختر و پسر منجر به تشکیل جنین نمیشود سقط جنین بین زوجها اتفاق می افتد که صاحب کودکانی ناقص شده اند
گفتگوی آزاد پی تی بخش آزادی نیست وگرنه جواب کاملتری به شما میدادم

مقایسه انسان با حیوانات به دور از خرد و موجب خشم و غضب خداوند میشود.(البته نمیدونم این مسئله در ادیان و دین شما وجود خارجی دارد یا نه)

بالا