برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از طریق راه اندازی فروم و وبلاگ

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.

همیشه برام یه سوالی وجود داشته، که کاملاً ابتدایی و پیش پاافتاده ست. می خوام بدونم آیا کسانی که وبلاگ دارن، یا فروم دارن، می تونن صرفاً از داشتن چنین سایتهایی درآمدی کسب کنند؟ البته منظورم منظورم بدون داشتن هرگونه تبلیغات در سایتشونه.

اگه جواب منفیه (که به نظر میاد اینطور باشه) پس چرا اکثر فروم داران همیشه به دنبال این هستن که پیچ رنک صفحات فرومشون تو گوگل بالا بره و بازدید کننده ها و اعضای سایتشون زیاد بشه و فرومشون شلوغتر و پربارتر با بخشها و تاپیکها و پستهای بیشتری باشه؟ و همینطور هم به نحوی مشابه، چرا وبلاگ داران از داشتن کامنتهای بیشتر در ذیل مطالب وبلاگشون بیشتر خوشحال میشن؟

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله منفیه مگه اینکه توش محصولی برای فروش داسته باشی
جواب موضوع دوم هم خیلی سادس، همه دنبال این چیزان چون انگیزه سازنده سایت رو بالا میبره و به ادامه کارش امید وار میشه

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
بدون تبلیغات از هیچ کدومشون نمیشه درآمد داشت مگر اینکه کارهای دیگه ای توشون انجام بدی مثل خرید و فروش های کوچیک و این جور چیزا
اگه فرومها به دنبال پیج رنک و بازدید بالاترن به خاطر اینه که هرچی اینا بالاتر بره شرکتهای بیشتری با قیمتهای بالاتر حاضر میشن که تبلیغاتشون رو در اون فروم قرار بدن و بنابراین درآمدشون بیشتر میشه
در مورد وبلاگها هم اگه میبینی همش به دنبال کامنت بیشترن معمولا به خاطر دل خودشونه و از این کار لذت میبرن وقتی میبینن کسی به مطالب وبلاگشون اهمیت میده و اصلا جنبه تجاری نداره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به به یاشار جون
میگفتی یه گاوی گوسفندی برات سر میبریدیم :D
از انگیزه های دیگه برای بالا رفتن پیج رنک فروش دامین هست
طرف دامینو میکنه Pr6 بعد میفروشه

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی دادا من خوبم!
doofywave[1].gif
شما هم خوبی؟
36.gif

بله منفیه مگه اینکه توش محصولی برای فروش داسته باشی
جواب موضوع دوم هم خیلی سادس، همه دنبال این چیزان چون انگیزه سازنده سایت رو بالا میبره و به ادامه کارش امید وار میشه
بدون تبلیغات از هیچ کدومشون نمیشه درآمد داشت مگر اینکه کارهای دیگه ای توشون انجام بدی مثل خرید و فروش های کوچیک و این جور چیزا
اگه فرومها به دنبال پیج رنک و بازدید بالاترن به خاطر اینه که هرچی اینا بالاتر بره شرکتهای بیشتری با قیمتهای بالاتر حاضر میشن که تبلیغاتشون رو در اون فروم قرار بدن و بنابراین درآمدشون بیشتر میشه
در مورد وبلاگها هم اگه میبینی همش به دنبال کامنت بیشترن معمولا به خاطر دل خودشونه و از این کار لذت میبرن وقتی میبینن کسی به مطالب وبلاگشون اهمیت میده و اصلا جنبه تجاری نداره
به به یاشار جون
میگفتی یه گاوی گوسفندی برات سر میبریدیم :D
از انگیزه های دیگه برای بالا رفتن پیج رنک فروش دامین هست
طرف دامینو میکنه Pr6 بعد میفروشه
دوستان خیلی ممنونم از جواباتون
281.gif

آخه مشکل اینجا بود که به عنوان مثال تو همین پی تی دیده بودم بعضیا چنان دیوانه وار دنبال جذب کاربر برای فرومهای خودشون هستن که انگار به ازای عضویت هر کاربر تو سایتشن، مبلغی به حسابشون واریز میشه. همونطور هم بعضیا که همش دنبال جمع آوری نظرات برای وبلاگشون هستن. از این لحاظ همیشه برام سوال بود.
به به یاشار جون
میگفتی یه گاوی گوسفندی برات سر میبریدیم
rose.gif

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
من مخلص تمام کاربرای بخش فرهنگ و بخش علم هم هستم
دم همشون گرم!!!

barselon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink:پوف بابا ول کنید چه وبلاگی چه تبلیغاتی بیکارا!! تازه میخواد چیزم به فروشه این دوماین چی چی بودش ؟
آخه مگه وسایل تو کامپیوتر جا میشه که بفروشی؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
:blink:پوف بابا ول کنید چه وبلاگی چه تبلیغاتی بیکارا!! تازه میخواد چیزم به فروشه این دوماین چی چی بودش ؟
حالت خوب نیست ؟

Domain

Registered User
لایک‌ها
2

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
اصلا تو می دونی pc یعنی چی :D

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
نه بابا من بعدا فهمیدم چه خبره
ایشون اتفاقا از استادای ما هستن این پستشون رو هم به حساب شوخی بگذارید :happy: :D

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام.

همیشه برام یه سوالی وجود داشته، که کاملاً ابتدایی و پیش پاافتاده ست. می خوام بدونم آیا کسانی که وبلاگ دارن، یا فروم دارن، می تونن صرفاً از داشتن چنین سایتهایی درآمدی کسب کنند؟ البته منظورم منظورم بدون داشتن هرگونه تبلیغات در سایتشونه.

اگه جواب منفیه (که به نظر میاد اینطور باشه) پس چرا اکثر فروم داران همیشه به دنبال این هستن که پیچ رنک صفحات فرومشون تو گوگل بالا بره و بازدید کننده ها و اعضای سایتشون زیاد بشه و فرومشون شلوغتر و پربارتر با بخشها و تاپیکها و پستهای بیشتری باشه؟ و همینطور هم به نحوی مشابه، چرا وبلاگ داران از داشتن کامنتهای بیشتر در ذیل مطالب وبلاگشون بیشتر خوشحال میشن؟
البته راه‌هاي هم هست كه بدون تبليغات و ... در سايت / بلاگ بشه درآمد كرد بستگي به وب سايت داره و مخصوصآ اطلاعات طرف از بسياري از تكنيكهاي كار در وب ...

dr_internet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز كل اين جنگو دعواها باسه پول،بعد يكي از بهترين راهاي پول در آوردن تو اينترنت تبليغاتِ .حالا ميشه بي خيال شد.كلِ اين سايتاي دوست يابي اينا همه پول تبليغاتشونو مي گيرن.كليم پول در ميارن.:D

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
خب من از یکی از پستهاشون شناختم پی ام دادم مطمئن بشم ولی هنوز آنلاین نشدن

حالا سعید خان ایشون استاد چی هستن؟ باستان شناسی و تاریخ و اینچیزا دیگه؟
آخه میبینم علاقه زیادی به زیرخاکی دارن:D

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
استاد ریاضیات استاد برنامه نویسی به زبانهای c , java و... اتفاقا تو کار ما هم دستی دارند
احتمالا نمیخوان دست زیاد بشه :D

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
الان بدون داشتن علم و آگاهی و مخصوصا تجربه نمیشه رسید به این هدفی که شما باهاش تاپیک رو باز کردی

توی این دوره یا تخصص باید داشته باشی که مسلما باید با زمان ادغامش کنی و یه هزینه ای در بیاری
حالا این هزینه میتونه ارزش اون تخصص و تایمی که براش مصرف کردی رو داشته باشه یا مقدارش کم باشه و ارزشش رو نداشته باشه

مورد دوم اینه که شما یه طرح خوب داری و هیچ تخصص و ... نداری اما میبینید الان مهمترین مسله طرح خوب هست که طرف توی یک سال میشه www.youtube.com
این مورد رو با خیلی از دوستان انجمن بررسی کردیم و صحبت شد
چندتا طرح هم دادم که اوکی و خوب و آینده دار بود اما مسله ای که هست اینه که شما هیچ وقت نمیتونی یه سرمایه گذار رو متقاعد کنی که بابا . . . این کار میگیره . ..مگر اینکه طرف بهت اعتقاد داشته باشه
البته این کاملا منطقی هست اما میبایست برای شروع و یک طراح مورد اعتماد بودن از یه جای شروع کرد
باید یک نفر به آدم اعتماد کنه

----
صحبت توی این مسله خیلی خوبه اگه همه دوستان بتونند تظرات خودشون رو بگن و بررسی بشه
توی این http://forum.persiantools.com/t96647.html تایپک مفصل در موردش صحبت کردیم
چندتا از دوستان برام ایمیل زدن و چند نفر تلفن ولی جالب اینجاست که توی این مدت کم( ظرف 48 ساعت ) به یه نتایجی رسیدم که خدایش این همه مدت که دارم کار می کنم نرسیده بودم !
مشورت و تبادل نظرات خیلی مهمه و از اون بهتر اینه که بشه یه کاری رو این وسط پایه گذاری کرد و به نتیجه رسید
تا بشه حداقل یه جلب اعتمادی صورت بگیره

الان کل وب رو بگردید ( وب فارسی ) چندتا سایت منایب و هدفمند میتونید معرفی کنید
سایت های دولتی که عملا از یک سری قوانین خاص پیروی میکنند و در واقع کلیشه ای هستند و روی مبحث سرمایه گذاری به صرف کسب درآمد سیاستی ندارند
میمونه سایت های شخصی و وبلاگ های عمومی ( کلا و مجموعا عرض میکنم) و باقی وب سایت ها .. .
حالا شما یه سایتی معرفی کن من در مورد فلان مبحث بتونم آرشیو جمع کنم
یه تحقیقی کنم . . .سراغ داری ؟
خوب این نشان از کم بودن منابع و وب سایت های فارسی داره پس نتیجتا کیس و آی دی مناسب برای شروع یک فعالیت موفق توی وب فارسی فراوان هست که یکیش همین وبلاگ داری و فروم بود که شما مثال زدی اما اینم نیاز به یک طرحی داره که پتانسیل جهش رو داشته باشه
میدونید دیگه . . .اونقدر فورم عمومی و ... ایجاد شده که . . .

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
در جواب اولین پست باید بگم وبلاگ آقای عزمتی (کاربر فعال مویبل تایپ) بهترین نمونه هست که داری حدودا ماهی 50 تا 100 تومان ازش در می آره، اگر وبلاگت با ارزش باشه، مطالب خوبی توش باشه که بقیه به وبلاگ تو ارجا بدند ، پیج رنکت بالا بره و در نهایت بازدید کننده خوبی داشته باشی ، با یک کمی صرف وقت می تونی یه در امدی ازش داشته باشی

بالا