برگزیده های پرشین تولز

درامد از بازدید کننده ایرانی

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
خسته نباشین
یه سوال از اساتید داشتم اگه امکان داشت راهنمایی کنن .
من یه دو سه تایی سایت فارسی دارم که موضوعش شلغمیه .
بیشتر برای جمع کردن ویزیتور زدیم که بعد تبلیغات فارسی بگیریم و ... . بگذریم .
الان روزانه حداقل بیست هزار تا آی پی میان تو سایت . (توی یکی از سایتها) البته بیشتر از این هم توانایی داره . ولی سرور جواب نمی ده ...
این ویزیتورهام به روشهای مختلف و گاهی زوری! از جاهای دیگه ریخته میشن تو این سایت !

حالا گفتم ببینم با این اوضاع از این سایتها میشه پولی در آورد ؟ مثلا به درد پارک می خوره ؟ به درد ادسنس و ... چطور ؟
ماهی چقدر میشه باهاش درآورد ؟

منظورم فقط سیستمهای خارجیه . الان ایرانی استفاده می کنیم که فایده نداره .
اگه در مورد پارک موقتش توضیح بدین ممنون میشم .

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
Bidvertiser بزار با موضوع کسب درآمد .
من سایت دارم با روز 300 تا ویزیت یونیک ( IP ) روزانه بین 2 تا4 دلار داره درمیاره .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
Bidvertiser بزار با موضوع کسب درآمد .
من سایت دارم با روز 300 تا ویزیت یونیک ( IP ) روزانه بین 2 تا4 دلار داره درمیاره .

ممنون
ولی اینکه می گفتن اسکمه و به بعضی ها میده و به بعضی ها نمی ده و ... .
تازه آی پی های من ماله ایرانه .
واسه آی پی ایران که خیلی کم پول میده ...

شما ویزیتورتون ایرانیه ؟ محتوا فارسی ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
حالا واقعا اسکمه؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
میشه بگی چقدر پرداخت داشته؟
میخوام بدونم تا چقدر میشه اعتماد کرد بهش

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بله ویزیتور ها 100 درصد ایرانی و کلا سایت به درد نخوریه ..فقط به خاطر این Bidvertiser نگهش داشتم ! :D

من هنوز دریافت نداشتم ازش اما درحال حاضر درامدش بد نبوده .

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
بله ویزیتور ها 100 درصد ایرانی و کلا سایت به درد نخوریه ..فقط به خاطر این Bidvertiser نگهش داشتم ! :D

حداقل پرداختی Bidvertiser چقدره؟

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5

ممنون عزیز
حالا ببینیم با شما تسویه می کنه یا نه .
آخه در مورد این بیدور زیاد شنیدم که پول یه نفر رو می ده و ماله یه نفر رو نمیده .
وحیدخان (بیگدلی) این سیستم رو اسکم معرفی کرده بودن .

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231

خوب میده که!
اقا یه نفر حساب پای پالشو بده وارد کنم. میخوام یه تستی بزنم!:D

mahdi1944

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنده دو بار دريافت داشتم، البته سايت بسيار کم ترافيکي هست فعلا و دو بار حدود 30 دلار پرداخت داشته، در مورد محتوا، سايت مورد نظر (ميتونيد در امضا ببينيد) انگليسي هست، اما در bidvertiser در ليستش فارسي رو هم داره که البته چون هنوز تبليغ دهنده فارسي به اونها تبليغ نداده لينک رفرال رو ميگذاره تا تبليغ مناسب با محتواي سايت بگيره و ...
حداقل پرداختي به پيپال 10 دلار هست، بعد از اولين باري که به 10 دلار رسيد، تا سر همون ماه مبلغ وازيري اون ماه محاسبه ميشه و از ماه بعد، اول هر ماه پرداخت داره، با ويزيتور ايراني مشکلي نداره و تا 50 سنت هم به کليک از ايران ديدم که بده، با توجه به رشدي که در زمينه مبلغ هر تبليغ و تعداد تبليغ دهندگان داره بعيد ميدونم مشکلي براش پيش بياد و اعتبار خودش رو خراب کنه (انشاالله که همين طور باشه)
در زمينه بستن اکانت و ... هم ، به سادگي و بدون اعلام و تذکر اکانتي رو نميبنده و اگر بخواد ببنده قبلش اعلام ميکنه که فلان مشکل داريد و بايد اون رو رفع کنيد و زمان ميده تا رفع کنيد
از نظر پذيرش سايتها مشکل چنداني نداره و راحت تاييد ميکنه
اگر در زمينه ديگه‌ي سوالي هست در خدمتم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
بیدورتایزر پرداختم داشته ولی من روی سایتی که مال خودم نبود البته. تست میکردیم با صاحب سایت. این چند روز قبل از این که به سرماه برسه بیدور رو گزاشت که تست بکنه. سرماه که موقع پرداخت بود حدود 12 دلار داخل بیدورتیزر بود. که با کمال تعجب پرداخت نشد! :blink: و ایمیل زدن گفتن سایت شما به درد سیستم ما نمیخوره :blink::blink::blink:
در حالی که هم طراحی سایت خوب بود هم بازیدش حدود هشتصد تا هزار و خورده ای بازدید یونیک در روز. در ضمن سایت کوچکی هم نبود بازدید کننده توش میچرخید و ... اصلا برای این ساخته نشده بود! الانم سایت توش تبلیغ نداره که بگین ما برای تبلیغ سایت ساختیم.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
بیدورتایزر پرداختم داشته ولی من روی سایتی که مال خودم نبود البته. تست میکردیم با صاحب سایت. این چند روز قبل از این که به سرماه برسه بیدور رو گزاشت که تست بکنه. سرماه که موقع پرداخت بود حدود 12 دلار داخل بیدورتیزر بود. که با کمال تعجب پرداخت نشد! :blink: و ایمیل زدن گفتن سایت شما به درد سیستم ما نمیخوره :blink::blink::blink:
در حالی که هم طراحی سایت خوب بود هم بازیدش حدود هشتصد تا هزار و خورده ای بازدید یونیک در روز. در ضمن سایت کوچکی هم نبود بازدید کننده توش میچرخید و ... اصلا برای این ساخته نشده بود! الانم سایت توش تبلیغ نداره که بگین ما برای تبلیغ سایت ساختیم.

:blink:
عحب !!
خوب ایمیل نزدید ببینید به چه دلیلی چنین حرفی زده ؟ :wacko:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
:blink:
عحب !!
خوب ایمیل نزدید ببینید به چه دلیلی چنین حرفی زده ؟ :wacko:

چرا عزیز. گفتم که ایمیل زدیم فرمودند سایت شما به درد سیستم ما نمیخوره :blink:
ما هم دیگه چیزی نگفتیم خوب قصد مام تست کردن بودن اون ها هم تست خودشونو پس دادند. :)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
چرا عزیز. گفتم که ایمیل زدیم فرمودند سایت شما به درد سیستم ما نمیخوره :blink:
ما هم دیگه چیزی نگفتیم خوب قصد مام تست کردن بودن اون ها هم تست خودشونو پس دادند. :)

ممنون
ولی خوب می خواستم ببینم واسه چی همچین حرفی زدن . یعنی به چه علت سایت شما به درد سیستم اونا نمی خوره ؟ چه سایتایی به درد سیستمشون می خوره ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ممنون
ولی خوب می خواستم ببینم واسه چی همچین حرفی زدن . یعنی به چه علت سایت شما به درد سیستم اونا نمی خوره ؟ چه سایتایی به درد سیستمشون می خوره ؟

سلام
والا نمیدونم از چی ایراد گرفتن. حالا زیاد دیگه بررسی نکردیم فقط خواستیم یه تست کنیم ببینیم کار کرد این سیستم چطوریه. در ضمن باید بگم درامدش از هر کلیک هم بد نبود. مثلا ما کلیک داشتیم 48 سنت تا 2 سنت. ولی خب مثل این که دوستان از سیستم پول گرفتن
راستی میتونی این سایتی که میگی رو معرفی کنی؟

بالا