برگزیده های پرشین تولز

اسکرپيت سايتtagged.com

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
نياز به چند اسکرپيت دارم اهتيياج به اسکرپيت سايت tagged.com دارم يه اسکرپيت مربوت به هاست وا دامنه يک اسکرپيت هم مربوت به اينکه هرکي رجيستر کنه تو سايت و وسيلشو براي فروش بزره با قيمت پيشنهاديش لطفن قيمت بدين دمو هم دارين بزرين

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اسکریپت اولی رو ندارم باید بنویسم برات دومی رو دارم قیمت 500 اگه خواستی پیغام خصوصی بزار تا برات اطلاعاتش رو بفرستم
سومی رو یکی از دوستان بهم سفارش داد( اسکریپت www.baziran.com ) یعنی اطلاعات پرداخت - زمان تحویل و . . رو خواست تا براش بفرستم
روی PHP مینویسم و تایمش هنوز مشخص نیست قیمت رو بهش دادم اگه خواستید بگو تا نصف نصف باهاش هماهنگ کنی یا ایمیلش رو بدم باهاش هماهنگ کنی یکی از شرکت دارهای معتبر توی پرسین تولزه

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
سلام

اسکریپت اولی رو ندارم باید بنویسم برات دومی رو دارم قیمت 500 اگه خواستی پیغام خصوصی بزار تا برات اطلاعاتش رو بفرستم
سومی رو یکی از دوستان بهم سفارش داد( اسکریپت www.baziran.com ) یعنی اطلاعات پرداخت - زمان تحویل و . . رو خواست تا براش بفرستم
روی PHP مینویسم و تایمش هنوز مشخص نیست قیمت رو بهش دادم اگه خواستید بگو تا نصف نصف باهاش هماهنگ کنی یا ایمیلش رو بدم باهاش هماهنگ کنی یکی از شرکت دارهای معتبر توی پرسین تولزه

ghaymat 3vomi chand?
baraye dovomi demo darie?ghaymate domit khaili ziade
details bedeh

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
قیمت دومی مشترکا 700 یعنی هر نفر 350 تا
در مورد اطلاعات دمو با من تماس بگیرید شماره همراه من در امضام هست
مسلما وقتی دمو رو ببیند میفهمید 500 خیلی هم ارزون هست

موید باشید

بالا