برگزیده های پرشین تولز

مهمانداران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
خدمت همه مهمانداران شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خیر مقدم عرض میکنم.
این تایپیک با هدف پیگیری مشکلات و مسائل مربوط به مهمانداران شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(چه شرکتی و چه رسمی) و همچنین رساندن پیام به مسئولین محترم ایجاد شده است.:rolleyes:

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
با سلام
این تایپیک با هدف پیگیری مشکلات و مسائل مربوط به مهمانداران شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(چه شرکتی و چه رسمی) و همچنین رساندن پیام به مسئولین محترم ایجاد شده است.:rolleyes:

خيلي فكر خوبي کردي اين تاپيک رو زدي:happy:

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من به شهامت و شجاعت شما مهموندارا تبریک می گم
که اینقدر دل و جرات دارین سوار این طیاره های ایران که زرت و زرت
سقوط می کنن میشین و جونتون رو کف دستاتون گرفتین.

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام

سلام خدمت خانم وندی

ضمن خسته نباشید به شما
جا دارد از مهربانی های مهمانداران ضمن پرواز تقدیر و تشکر به عمل بیاریم

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
سلام خدمت خانم وندی

ضمن خسته نباشید به شما
جا دارد از مهربانی های مهمانداران ضمن پرواز تقدیر و تشکر به عمل بیاریم

:blink: حالا مگه مهماندار آقا نمیشه باشه؟ مردم رو میبرین زیر سوال ها!

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
ولی رفتار بعضی از مهمانداران ایرانی هم واقعا نوبره ....:blink:
تو یک سفر من فقط یک لیوان آب خواستم , مهماندار عزیز 10 دقیقه و بعد از کلی اخم رفت و با یک لیوان نصفه برگشت , تازه کم مونده بود آب رو بپاشه روم :lol:
تو همان پرواز یکی از مسافران سر صرف نهار یک نوشابه اضافه خواست , مهماندار انگار می خواست از ارث باباش بهش نوشابه بده. مسافره شانس آورد که پرواز کامل پر نبود وگرنه از هواپیما پرتش می کردند پایین :D
خدایی باید آداب و اخلاق مهمانداری رو تو پرواز های خارجی دید , آنوقته که آدم می بینه که ما کجا و آنها کجا .....

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
تو یک سفر من فقط یک لیوان آب خواستم , مهماندار عزیز 10 دقیقه و بعد از کلی اخم رفت و با یک لیوان نصفه برگشت , تازه کم مونده بود آب رو بپاشه روم :lol:
تو همان پرواز یکی از مسافران سر صرف نهار یک نوشابه اضافه خواست , مهماندار انگار می خواست از ارث باباش بهش نوشابه بده. مسافره شانس آورد که پرواز کامل پر نبود وگرنه از هواپیما پرتش می کردند پایین :D
خدایی باید آداب و اخلاق مهمانداری رو تو پرواز های خارجی دید , آنوقته که آدم می بینه که ما کجا و آنها کجا .....

حالا که اینو گفتی منم یه چیز دیگه بگم یه بار داشتم میرفتم مکه هواپیما هم ایرانی بود کیپ تا کیپ آدم بعد یه بیچاره ایی نشسته بود کنار ما اصلا به عمرش هواپیما ندیده بود چه برسه سوار بشه خلاصه از همون اول شروع کرد به صحبت منم کلا آدمه خونسردی هستم و قشنگ به حرفاش گوش میدادم تا یهو بهش بر نخوره خلاصه مهامنداره اومد و توضیحاتشو داد و خلبان هم یه چیزایی گفت التماسه دعا و راه افتاد این بیچاره بغل دستی ما همین که هواپیما بلند شد شروع به سرخ شدن سفید شدن زرد شدن تا بالاخره بنفش شد
242.gif
لامصب این هواپیما هم نمیدونم توش گازوئیل بود اوج گرفتنش یه ربع ساعت طول کشید اینم داشت بغل دست ما در راه خدا جون میداد هرچی هم ما میگفتیم یکی بداد برسه هیچ خلاصه بعد یه ربع ساعتی که اوج گرفتن تموم شد هواپیما نوکش صاف شد اومدن به این بدبخت قرص دادن خلاصه تا خود جده مثله بچه آدم نشست
253.gif

ولی یه بار که رفتم دبی این مهاندارا اینقده خوب بودن برام آبمیوه میوردن لبخند میزدن خلاصه کلی حال کردم

در کل قشر زحمت کشی هستن با کاره طاقت فرسا که پتانسیل زیادی میخواد تا آروم بمونی توی هر شرایطی و من از همین جا دسته همشونو میبوسم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یکی از شرایط مهماندار شدن اینه که قدت به وزنت بخوره!!!!...در ضمن فکر میکنم قرارداد تمام مهماندارها با همون شرکت هواپیمایی مربوطه هست!!!...دیگه چی میخوان بابا...ما بدبخت ها رو نمیگی که قراردادهامون رو هواست؟!!!!...آدمیزاد هیچوقت از وضع موجودش راضی نیست!!!!.... این مهماندارها که یک ساعت قبل از پرواز پیک آپ دارن همون یک ساعت هم میان توی اتاق رست ما مزاحم میشن و یخچال رو غارت میکنن...نمیگن بابا طرف بنده خدا شیفت شبه حالا یک ساعت هم میخواد بخوابه!!!!....بابا تو همون بریفینگ بشینین دیگه!!!!

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مهمانداران خانم عزیز توی مسافرت شوهر زیاد پیدا می نمایند چون:
زیادی آرایش می نمایند
پ.ن:
یه بار توی یه پرواز شیراز به تهران هواپیما داشت بلند میشد مهمانداران دوید تا برسه بشینه روی صندلی

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
راستی چرا این مهماندار ها رو براساس خوشگلی انتخاب می کنن ؟

چپر چلاق ها رو نمی زارن ؟

:blink: شما تا حالا سوار پرواز هاي ايراني شديد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink:

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مهمانداران محترم حقوق شون چقدره و درجه اونها چطوریه؟

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه شما دوستان گرامی
از دوستان گرامی خواهشمندم رعایت ادب رو کرده و چیزهایی رو که مطمئن هستم تو رویاهاشون مرور میکنن و اصلا" جنبه خارجی ندارد رو اینجا مطرح نکنند.
به عبارت ساده تر خواهشمندم از نشر اکاذیب در این تایپیک جدا" خودداری فرمائید.
این تایپیک با هدف مطرح شدن مشکلات جامعه مهمانداری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران " هما " ایجاد شده است و هدف از اون برطرف شدن مشکلات و رساندن پیام به گوش مسئولین محترم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران میباشد .
چون بنا به شرایط کاری مهمانداران محترم شاید این امکان فراهم نباشد که به صورت دسته جمعی کنار هم بنشینند و از مشکلات و موانع موجود بر سر راه با هم به بحث و گفتگو بپردازند و راهکارهای حل مشکل رو با همفکری هم پیدا کنند ما در اینجا این تایپیک رو راه انداختیم تا از این طریق هر کدوم از عزیزان که مشکلی دارند از هر جا که هستند به این جا آمده و مشکلات خودشون رو بیان کنند.
مخصوصا" در زمان استندبای هووم که این امکان وجود ندارد که در جلسه بحث و گفتگو شرکت کنند میتوانند از طریق اینترنت در این بحث و گفتگو شرکت و به عنوان یک عضو فعال ایفای نقش کنند.

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهمانداران خانم عزیز توی مسافرت شوهر زیاد پیدا می نمایند چون:
زیادی آرایش می نمایند
پ.ن:
یه بار توی یه پرواز شیراز به تهران هواپیما داشت بلند میشد مهمانداران دوید تا برسه بشینه روی صندلی

با سلام خدمت شما دوست گرامی
این یک کار معمول و جزو قوانین پرواز میباشد که هنگام تیک آف همه باید روی صندلی مربوطه نشسته و کمربند ایمنی رو ببندند و اگر اون مهمانداری که شما میگین کاری به غیر از این رو انجام میداد جریمه میشد چون قوانین پرواز رو زیر پا میذاشت.

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی چرا این مهماندار ها رو براساس خوشگلی انتخاب می کنن ؟

چپر چلاق ها رو نمی زارن ؟

با سلام
این قضاوت شما کاملا" ناعادلانه ست. در انتخاب مهماندار هوایی به هیچ عنوان آیتم خوش قیافه بودن به عنوان آیتم اصلی مطرح نیست و شاید در درجه آخر کمی بهش توجه بشه.
در انتخاب مهماندار هوایی آیتم اصلی برخورداری سلامت کامل جسمی و روانی مطرح میباشد. به این صورت که قد مهماندار نباید در خانمها کمتر از 165 سانتی متر و در آقایان 170 سانتی متر باشد و این میزان قد باید تناسب کامل با وزن داشته باشد.قد زیاد بلند هم به هیچ عنوان امتیاز مثبت نیست و اینها همه بر میگردند به استانداردهای بین المللی که از طرف آیوسا به کلیه شرکتهای هواپیمایی در سطح دنیا ابلاغ شده است و تخلف از آن موجب بوجود آمدن مشکلات فراوان میشود.
پس این قضاوت شما نا عادلانست چون در انتخاب یک مهماندار هوایی فقط استانداردهای بین المللی که از طریق ارگانهای ذیربط به شرکتهای هواپیمایی ابلاغ شده است مد نظر قرار میگیرد نه سلیقه شخصی

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از شرایط مهماندار شدن اینه که قدت به وزنت بخوره!!!!...در ضمن فکر میکنم قرارداد تمام مهماندارها با همون شرکت هواپیمایی مربوطه هست!!!...دیگه چی میخوان بابا...ما بدبخت ها رو نمیگی که قراردادهامون رو هواست؟!!!!...آدمیزاد هیچوقت از وضع موجودش راضی نیست!!!!.... این مهماندارها که یک ساعت قبل از پرواز پیک آپ دارن همون یک ساعت هم میان توی اتاق رست ما مزاحم میشن و یخچال رو غارت میکنن...نمیگن بابا طرف بنده خدا شیفت شبه حالا یک ساعت هم میخواد بخوابه!!!!....بابا تو همون بریفینگ بشینین دیگه!!!!

من به عنوان یک مهماندار از این حرکتها از بچه های خودمون تا به حال ندیدم:wacko:
ولی اگه یه عده این کار رو کرده باشن ناعادلانست که شما به پای همه مهماندارا حساب کنی:blink:
با تشکر

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا که اینو گفتی منم یه چیز دیگه بگم یه بار داشتم میرفتم مکه هواپیما هم ایرانی بود کیپ تا کیپ آدم بعد یه بیچاره ایی نشسته بود کنار ما اصلا به عمرش هواپیما ندیده بود چه برسه سوار بشه خلاصه از همون اول شروع کرد به صحبت منم کلا آدمه خونسردی هستم و قشنگ به حرفاش گوش میدادم تا یهو بهش بر نخوره خلاصه مهامنداره اومد و توضیحاتشو داد و خلبان هم یه چیزایی گفت التماسه دعا و راه افتاد این بیچاره بغل دستی ما همین که هواپیما بلند شد شروع به سرخ شدن سفید شدن زرد شدن تا بالاخره بنفش شد
242.gif
لامصب این هواپیما هم نمیدونم توش گازوئیل بود اوج گرفتنش یه ربع ساعت طول کشید اینم داشت بغل دست ما در راه خدا جون میداد هرچی هم ما میگفتیم یکی بداد برسه هیچ خلاصه بعد یه ربع ساعتی که اوج گرفتن تموم شد هواپیما نوکش صاف شد اومدن به این بدبخت قرص دادن خلاصه تا خود جده مثله بچه آدم نشست
253.gif

ولی یه بار که رفتم دبی این مهاندارا اینقده خوب بودن برام آبمیوه میوردن لبخند میزدن خلاصه کلی حال کردم

در کل قشر زحمت کشی هستن با کاره طاقت فرسا که پتانسیل زیادی میخواد تا آروم بمونی توی هر شرایطی و من از همین جا دسته همشونو میبوسم

از لطف شما سپاسگذارم

vandacity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با سلام
دوست گرامی این طرز قضاوت درست نیست.
اول اینکه من بعید میدونم کسی با شما همچین رفتاری رو داشته باشه:blink:لااقل تو ایرلاین ما
دوم اینکه هر چیزی یه حدی داره شما اومدین با این پرواز تشریف ببرید به مقصدتون . هتل 5 ستاره که تشریف نیاوردین:D
امکانات داخل پرواز کم هست و اگر همه مسافرا بخوان مثل اون مسافر یه نوشابه اضافی بخوان باید وسط مسیر جایی فرود بیایم تا لیست سفارشات مسافرا رو تهیه کنیم:D
با تشکر

بالا