برگزیده های پرشین تولز

در مورد لایسنس

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای یکی پول ریختم تا برام لایسنس بگیره.الان برام لایسنس گرفته به اسم خودم هست و لی ایمیل به اسم کسی هست که پول رو برای اونا پرداخت کرده.
حالا میخوام تو سایت https://www.vbulletin.org ثبت نام کنم میگه که شما لایسنس نداری(چون ایمیل خودم رو قبول نمیکنه).
یه ایمیل به خودشون زدم گفتن که تو لایسنسهای یه ساله نمیشه ایمیل رو عوض کرد.میخوام بدونم چی کار کنم که توسایتشون بتونم ثبت نام کنم؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
کاری نمی تونی کنی .... اینکه لایسنس بنام ایمیل شخص دیگه ای هست یعنی شما به هیچ وجه مالک لایسنس نیستی! با وجود اینکه بنام شما باشه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هر لایسنس (یا بهتر بگم هر اکانت توی Members Area) میتونه تا 3 تا ایمیل رو توی فروم هاشون (6تا هستن) وریفای بکنه. به کسی که لایسنس توی پنلش هست بگید ایمیلتون رو وریفای کنه.

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاری نمی تونی کنی .... اینکه لایسنس بنام ایمیل شخص دیگه ای هست یعنی شما به هیچ وجه مالک لایسنس نیستی! با وجود اینکه بنام شما باشه.
آخه من شنیدم که همه اینطوری میگیرند مثلا خود شما رو برام مثال زدند که اگه لایسنس بگیری به ایمیل خودت هست به اسم طرف درسته؟

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر لایسنس (یا بهتر بگم هر اکانت توی Members Area) میتونه تا 3 تا ایمیل رو توی فروم هاشون (6تا هستن) وریفای بکنه. به کسی که لایسنس توی پنلش هست بگید ایمیلتون رو وریفای کنه.
شاهد member area دسته خودمه الان.کجاش میتونم ایمیل رو وریفای کنم؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
راستی خوب خود ایمیل اصلی اکانت رو که عوض میکنن؟ ایمیل لایسنس رو نه ها !

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاهد مگه هر لایسنس یک سایت رو بیشتر میتونه پشتیبانی کنه؟
من الان سایتم رو وارد کردم.اما باز یه فرم دیگه هست که توش اینونوشته.یعنی اگه اینم کامل کنم میشه دوتا لینک که وارد کردم
کد:
You must submit your
URL before downloading.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد مگه هر لایسنس یک سایت رو بیشتر میتونه پشتیبانی کنه؟
من الان سایتم رو وارد کردم.اما باز یه فرم دیگه هست که توش اینونوشته.یعنی اگه اینم کامل کنم میشه دوتا لینک که وارد کردم
کد:
You must submit your
URL before downloading.
تو صفحه ادیت لایسنس؟ نه بابا ! یه آدرس میخواد یدونه تیتر یدونه م descreption.

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس شاهد اینون نگاه کن شاید بتونه راهنمایی کنه

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    24.2 KB · نمایش ها: 15

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دومیه رو میگی دیگه؟
برو توی ادیت لایسنسش و آدرس فرومت رو وارد کن. تا این کار رو نکنی انگار اون فروم لایسنس نداره. و قبل از این کار ویبالتین رو هم نمیتونی دانلود کنی.

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دومیه رو میگی دیگه؟
برو توی ادیت لایسنسش و آدرس فرومت رو وارد کن. تا این کار رو نکنی انگار اون فروم لایسنس نداره. و قبل از این کار ویبالتین رو هم نمیتونی دانلود کنی.
ولی من
قبلا یه بارهم مشخصات رو وارد کردم و دانلود و نصب هم کردما!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
آخه من شنیدم که همه اینطوری میگیرند مثلا خود شما رو برام مثال زدند که اگه لایسنس بگیری به ایمیل خودت هست به اسم طرف درسته؟

کاملا نادرسته...!

من خیلی وقته لایسنس رو بنام "آدرس ایمیل" مالک خرید میکنم. تا مالکیت اش در اختیار خودش باشه. مشخصات فردی هم که اهمیتی نداره.
توی سایت هم این موضوع مهم بطور شفاف ذکر شده.

بالا