برگزیده های پرشین تولز

مشکل در نصب سیستم عامل

mortezaomidfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من روی سیستمم نمی تونم ویندوزی به غیر از ویندوز با سرویس پک 1 نصب کنم حتی وقتی که سرویس پک 2 را

بعداً بر روی ویندوز می ریزم سیستمم بالا نمی یاد لطفاً اگه می تونید کمکم کنید .

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

من روی سیستمم نمی تونم ویندوزی به غیر از ویندوز با سرویس پک 1 نصب کنم حتی وقتی که سرویس پک 2 را

بعداً بر روی ویندوز می ریزم سیستمم بالا نمی یاد لطفاً اگه می تونید کمکم کنید .

دوست عزیز احتمالا موردت شما برمیگرده به بایوس مادربرد ورژن بایوس با سرویس پک 2 نمی خونه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
هادی خان درست می گن .
هرچی هست مربوط به سیستم سخت افزاری است .

در سایت میکروسافت حداقل سیستم های سخت افزاری برای نصب SP2 را چک کنید .

mortezaomidfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید من هرچه قدر گشتم نتونستم از مایکروسافت حداقل سیستم لازم رو پیدا کنم میشه شما منو راهنمایی کنید یا لینکشو برام بذارید

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید من هرچه قدر گشتم نتونستم از مایکروسافت حداقل سیستم لازم رو پیدا کنم میشه شما منو راهنمایی کنید یا لینکشو برام بذارید

سلام دوست عزیز
من هم قبلا مشکلی مشابه همین را داشتم
قبلا فقط رو کامپیوتر من ویندوز ایکس پی 2005 نصب می شد و موقع نصب ویندوز های دیگر نمی تونست فایل ها را کپی کنه.
در آخر متوجه شدم که مشکل از رم هست. رم را عوض کردم و دوباره تست کردم. این دفعه همه ویندوز ها به راحتی نصب می شدند.
احتمالا مشکل شما هم سخت افزاری باشه.

کوچیک شما علی:)

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
خوب چه ربطی داره؟

سلام شاهد خان خوبی
من یه سیستمی سراغ دارم که عین این بود اما با این تفاوت که ویندوز نصب میشد و لی وسط کار یهو صفحه آبی معروف می اومد و مجبور میشدی ریست کنی
گاهی اوقات روزها اتفاقی نمی افتاد اما تو عرض نیم ساعت 10 بار ریست می کرد

تازه

یه سیستمی بود که روش افیس پک 1 نصب شده بود سیستم زود زود ریست می کرد و صفحه آبی داشتیم
حذفش کردیم درست شد

اقا امید هم موردش همون سخت افزاره

soheilspeedart

Registered User
لایک‌ها
1
خوب شاید به کار بردن لفظ مشکل سخت افزاری درست نباشه، ولی به هر حال این مرتبط با سخت افزار شماست

یعنی این ورژن ویندوز قادر به راه اندازی و مدیریت بعضی از سخت افزارها نیست، شما می تونید با خارج کردن تمام قطعات جانبی، و غیر فعال کردن کارت صدا و کارت شبکه (با فرض اینکه آنبورد هستند) این مساله رو چک کنید، در موارد زیادی در چنین حالتی ویندوز به راحتی نصب می شه و شما می تونید با فعال کردن تک تک اونا، مشکل رو پیدا کنید

بالا