برگزیده های پرشین تولز

سلام چه سایتی بزنم که درامدش خوب باشه؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
دوستان من شرایط زیر رو دارم

1. هاست و دومین و ... تا دلتون بخواد مشکلی ندارم.

2. حال به روز کردن سایت رو ندارم به هیچ عنوان چون حقیقتا خیلی خیلی کار دارم. فروشگاهم نمیتونم بزنم.

3. به نظر شما چه نوع سایتی بزنم که خوب بهم برگردونه؟ تا یه تومنم میتونم هزینه کنم.

خیلی ممنون از جواب

AliRezaRezaAli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
بازی
موبایل
دانلود
خرید و فروش هایت و دومین
دانلود
فروم همه چی متل مجید آنلاین
من میتونم کمکت کنم
هاست و دومین خواستی در خدمتم
با آیدیم تماس بگیر

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
برو یه نرم افزاری بخر که بتونه خبر ها رو از سایتهای دیگه جمع کنه و توی سایت خودت نمایش بده بدون ذکر منبع

هاستش هم هاست وارز بگیر مشکلی نداشته باشه از نظر کپی رایت خبر

حالا به غیر از خبر میتونی عنواین دیگه هم انتخاب کنی مثل همین دانلود سنتر که سایتت اتوماتیک به روز بشه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام آقا خیلی ممنون
هاست و دومین که بخوام خودم دارم :lol:
فروم هم راه انداختنش دو ساعت کاره تازه اگه بخوای قشنگ روش وقت بزاری ولی بازدید کننده از کجا بیارم؟ در ضمن میخوام یه سایت به زبان فارسی نباشه. چندوقته افتادم تو نخ آپلود سنتر عکس به نظر شما چند گیگ فضا داشته باشم برای این کار؟ اسکریپتش هست.

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
برای شروع کار آپلود سنتر عکس فضا مهم نیست سرعت مهمه اول کار سرعت رو در نظر بگیر بعد فضا

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
برای شروع کار آپلود سنتر عکس فضا مهم نیست سرعت مهمه اول کار سرعت رو در نظر بگیر بعد فضا

سلام اسکریپت که خب از همین اسکریپت های آماده هست. چیز خاصی نیست و سرعت هم متعادل! یعنی من نویسنده اسکریپت نیستم.

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
کافیه با یک اکانت رپید شیر و 3-4 گیگ هاست توی فروم های وارز فعالیت کنه هر ماه میتونه 2-3 تا به بالا اکانت رپیدشیر با پوینتها ایجاد کنه
کاری که خیلی ها الان انجام میدن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
کافیه با یک اکانت رپید شیر و 3-4 گیگ هاست توی فروم های وارز فعالیت کنه هر ماه میتونه 2-3 تا به بالا اکانت رپیدشیر با پوینتها ایجاد کنه

دقیقا این موضوع به فکر خودمم رسیده بود ولی خب دردسر داره من میخوام سایتی مثل آپلود سنتر عکس و ... باشه که به هیچ عنوان بیش از روزی نیم ساعت وقت منو نگیره. مشکل من الان زمانه !
توی صفحه اول این آپلود سنتر یا هر چیز دیگه هم میتونم گوگل ادسنس بزارم. و درامد همون برام کافیه

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7

اونوقت این 2 3 تا اکانت یا حداکثر 5 تا اکانت اونم با این همه زحمت درآمده؟!

.BBC

Registered User
لایک‌ها
0
میشه بیشتر توضیح بدی
من الان هم اکانت پرمیوم دارم هم یک گیگ هاست خب الان چه کنم ؟؟؟ :rolleyes:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
میشه بیشتر توضیح بدی
من الان هم اکانت پرمیوم دارم هم یک گیگ هاست خب الان چه کنم ؟؟؟ :rolleyes:

سلام
ببین دوست عزیز
یه سایت وارز میزنی و نرم افزار ها رو روی رپیدشیر آپلود میکنی. و مردم که دانلود میکنن خب رپید شیر به تو پوینت میده. در ضمن میتونه سایت وارزت به صورت فروم یا هر چیز دیگه ای باشه!
موفق باشی در ضمن توی همین سایت وارز هم میتونی از یکی از سیستم های مشابه ادسنس هم که سایت های وارز رو قبول میکنه تبلیغ بگیری و قرار بدی حالا دردسر های خاص خودش رو داره که من وقت نمیکنم. ولی خب این راه شما به عنوان وبمستر ایرانی برو تو کارش اگه هر کمکی هم در زمینه وبسایتت داشتی خودم در خدمتت هستم.

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
ببین دوست عزیز
یه سایت وارز میزنی و نرم افزار ها رو روی رپیدشیر آپلود میکنی. و مردم که دانلود میکنن خب رپید شیر به تو پوینت میده. در ضمن میتونه سایت وارزت به صورت فروم یا هر چیز دیگه ای باشه!
موفق باشی در ضمن توی همین سایت وارز هم میتونی از یکی از سیستم های مشابه ادسنس هم که سایت های وارز رو قبول میکنه تبلیغ بگیری و قرار بدی حالا دردسر های خاص خودش رو داره که من وقت نمیکنم. ولی خب این راه شما به عنوان وبمستر ایرانی برو تو کارش اگه هر کمکی هم در زمینه وبسایتت داشتی خودم در خدمتت هستم.

البته یه اکانت اینترنت حداقل 512 هم لازم داری..... زیر 512 سخته.... اگه بخوای فابل های درست حسابی آپ کنی.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
البته یه اکانت اینترنت حداقل 512 هم لازم داری..... زیر 512 سخته.... اگه بخوای فابل های درست حسابی آپ کنی.

درسته حالا بگیم پر سرعت بهتره.
با یک خط پر سرعت باید آنلاین باشی که بتونی خوب آپلود کنی. یا میتونی شریک داشته باشی مثلا خود من! که کارها تقسیم بشه.

.BBC

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ببین دوست عزیز
خیلی نوکرم بسیار محتاجم به راهنمایی شما و کلا دوستان وارد
من که تازه کارم یه فوروم ویبی اومدیم بزنیم نشد جمش کردیم
الانم تو این تاپیکای بخش وبمسترا میچرخم چیز یاد میگیرم فعلا تا ببینم بد چی پیش میاد
راستی اون آپلود عکس هم بد نیست

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
به این درآمدها میگن درآمدهای مقطعی و اینده ای نداره اما پروژه های درست و حسابی هر وقت خواستی برات حساب بانکیت رو شارژ می کنند

اگه تونستی برای کل پروژه 1 میلیون خرج کنی خبرم کن کیس پروژه مال شما فقط اسکریپتش رو من تامین کنم
اون وقت ظرف 6 ماه شروع کن کم کم هزینه برداشت کردن

البته اگه این کار رو میخوای انجام بدی چون معمولا به کسایی که برای رفع بیکاری میخوان بیان پیشنهادی ندارم
ولی اگه واقعا میخوای برای چند سال آینده سرمایه گذاری کنی مسلما یک میلیون تومان و وقتی که براش صرف میکنی بسیار مفت و ارزونه

چه فایده که کسی نیست اعتقاد داشته باشه وگرنه کیس و کار نکرده اونقدر زیاده که اگه الان بزنی توش یک سال کار کنی سر سال نشده بعنوان کار اول برات پول میده

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خیلی نوکرم بسیار محتاجم به راهنمایی شما و کلا دوستان وارد
من که تازه کارم یه فوروم ویبی اومدیم بزنیم نشد جمش کردیم
الانم تو این تاپیکای بخش وبمسترا میچرخم چیز یاد میگیرم فعلا تا ببینم بد چی پیش میاد
راستی اون آپلود عکس هم بد نیست

تمامی این ها خوبن به شرطی که همت وجود داشته باشه. در ضمن فروم چیز خوبیه ولی تا بیاد کاربر جذب کنه و راه بیوفته خب یه مقدار طول میکشه. بهتره ما از انتظاراتمون کم کنیم و به پشت کارمون اضافه کنیم اون وقت چند نفری با هم کاری هم میتونیم کارایی کنیم که نمونش کم وجود داشته باشه.

.BBC

Registered User
لایک‌ها
0
تمامی این ها خوبن به شرطی که همت وجود داشته باشه. در ضمن فروم چیز خوبیه ولی تا بیاد کاربر جذب کنه و راه بیوفته خب یه مقدار طول میکشه. بهتره ما از انتظاراتمون کم کنیم و به پشت کارمون اضافه کنیم اون وقت چند نفری با هم کاری هم میتونیم کارایی کنیم که نمونش کم وجود داشته باشه

براتون مقدوره که بگید در کودوم زمینه ها فعالیت کردید و یا فعالیت میکنید

بالا