برگزیده های پرشین تولز

پختن يک شتر درسته

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
9-3.jpg

تايمزآنلاين؛ يک آشپز فرانسوي ادعا کرد که بزرگ ترين باربکيو جهان را ساخته است. اين جناب آشپز مدعي است که يک شتر درسته را با اين دستگاه کباب پز طي پانزده ساعت پخته است. کريستين فالکو 63 ساله در کنار دريا در شهر رباط مراکش يک جور باربکيو ساخت و يک شتر زبان بسته را که حدود پانصد و پنجاه کيلو وزن داشت با اين کباب پزش پخت و البته پختن اين مقدار گوشت بيشتر از يک نصف روز وقت جناب آشپزباشي را گرفت.فالکو مي گويد در مراکش شنيده بود سلطان هاي سابق اين کشور يک شتر درسته را کباب مي کرده اند تا در جشن ها آن را به سربازان و مردم بدهند و اين باعث شد او به فکر ساختن يک اجاق بزرگ براي پختن يک شتر درسته بيفتد.فالکو که نامش به خاطر آشپزي هاي عجيب و غريبي که انجام داده شش بار در کتاب رکوردهاي گينس آمده مي گويد پختن اين شتر پانزده تن هيزم و پانزده ليتر روغن لازم داشته است اما در نهايت پانصد نفر با اين گوشت سير شده اند.

منبع

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
جلل خالق
33tmg0h_th.gif

خدا شفاش بده
4637.gif

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
حالا يکيم پيدا کنه که درسته بخوره اينو ! با پوست البته !
lol

aniraco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی نامرده

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
پول اضافی عربها . .. . .

ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسانند کار

که تلج کیانی کند آرزو تفا بر این چرخ گردون تفا

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پول اضافی عربها . .. . .

ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسانند کار

که تلج کیانی کند آرزو تفا بر این چرخ گردون تفا

1 بيت شعر گفتيد، 50 تا غلط املايي داشت...;)
نميگفتي سنگين تر بود:)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
laugh2.gif

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا تو خود ایران داره روزی کلی شتر کشته میشه و خورده میشه!!

هیچکسی نمیگه نامردن!

حالا این بدبخت اومده یه کاری کرده نامرده؟!

گمون نکنم شتر رو زنده زنده کباب کرده باشه! مگه شتر زنده کباب کردن به همین راحتیاست؟!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
9-3.jpg

تايمزآنلاين؛ يک آشپز فرانسوي ادعا کرد که بزرگ ترين باربکيو جهان را ساخته است. اين جناب آشپز مدعي است که يک شتر درسته را با اين دستگاه کباب پز طي پانزده ساعت پخته است. کريستين فالکو 63 ساله در کنار دريا در شهر رباط مراکش يک جور باربکيو ساخت و يک شتر زبان بسته را که حدود پانصد و پنجاه کيلو وزن داشت با اين کباب پزش پخت و البته پختن اين مقدار گوشت بيشتر از يک نصف روز وقت جناب آشپزباشي را گرفت.فالکو مي گويد در مراکش شنيده بود سلطان هاي سابق اين کشور يک شتر درسته را کباب مي کرده اند تا در جشن ها آن را به سربازان و مردم بدهند و اين باعث شد او به فکر ساختن يک اجاق بزرگ براي پختن يک شتر درسته بيفتد.فالکو که نامش به خاطر آشپزي هاي عجيب و غريبي که انجام داده شش بار در کتاب رکوردهاي گينس آمده مي گويد پختن اين شتر پانزده تن هيزم و پانزده ليتر روغن لازم داشته است اما در نهايت پانصد نفر با اين گوشت سير شده اند.

منبع

بازم تو اومدی؟
می دونی این کارت چه قدر مخالف عرف ؟
این چیه که تاپیک زدی براش؟
(شربت من و تو تو یه جوی نمی ره)

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
گمون نکنم شتر رو زنده زنده کباب کرده باشه! مگه شتر زنده کباب کردن به همین راحتیاست؟!
گوسفند رو بخوای سر ببری باید یک یا دو نفر اضافی بدن و پاهاش رو نگه دارن تا کمتر تقلا کنه و جون بده!
حالا مگه یه نفره میشه شتر رو زنده زنده اونم چی کباب! کرد :blink:

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازم تو اومدی؟
می دونی این کارت چه قدر مخالف عرف ؟
این چیه که تاپیک زدی براش؟
(شربت من و تو تو یه جوی نمی ره)

شرمنده ها! البته من با ای تاپیک کاری ندارم ولی میشه بگید این بخش گفتگوی آزاد برای چی زده شده؟
والا همه چی از جون مرغ تا شیر آدمیزاد (!!) توش پیدا میشه ولی تا آدم یه تاپیک میزنه یا قفل میشه یا منتقل میشه به آرشیو!
میشه بگید این انجمن اصولا برای چی زده شده؟!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
شرمنده ها! البته من با ای تاپیک کاری ندارم ولی میشه بگید این بخش گفتگوی آزاد برای چی زده شده؟
والا همه چی از جون مرغ تا شیر آدمیزاد (!!) توش پیدا میشه ولی تا آدم یه تاپیک میزنه یا قفل میشه یا منتقل میشه به آرشیو!
میشه بگید این انجمن اصولا برای چی زده شده؟!

من با این علیرضا شوخی میکنم ... بیا صفحه کنترل منو ببین ... تا حالا 4 بار اخطار به خاطر تاپیک زدن دارم .
به نظر منم باید همه جور تاپبکی باشه ... اما تا تاپیک رو میزنی غیب میشه .
نمونش همین تاپیک من که یه تاپیک انتقادی بود از پسرایی که دور برداشتن ابرو و این جور کارا هستن ...
تاپیک پرسش و پاسخ آرایشی آقایان . پاک شد

بالا