برگزیده های پرشین تولز

مشکلی در باز کردن فایلها

CVS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من مدتیه دچار مشکلی در باز کردن فایلهای خودم هستم .البته این مشکل نه برای همه فایلها بلکه برای آنهایی است که قصد شخصی کردن آنها را داشتم . بدین صورت که خصوصیات آنها در propertis تغییر دادم و گزینه encript ... رو انتخاب کردم من فرمت هاردم ntfs است و بعد از اینکه خصوصیات فایها را در propertis تغییر دادم رنگ پوشه ها و فایلها به رنگ ابی در آمده . البته این فایلها رو در یه هارد دیگه الو تونستم کپی کنم اما الان که رفته تویه یه هارد دیگه تو اون هارد نه با میشه نه تو هارد دیگهای کپی میشه عملا فایلها بلا استفاده شدن . چطوری میتونم اینا رو از این حالت درشون بیارم ؟؟؟؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
معمولاً وقتی فايل ها encrypt ميشن سبز ميشن نه آبی، آبی مال وقتيه که compress بشن. به هر حال فايل های encrypt فقط در همون user که اينکارو کرده قابل استفاده هستند و در صورت تعويض windows يا حتی user بلا استفاده خواهند بود. ابتدا روی user خودتون که encrypt کردين اونا رو decrypt کنين و بعد کپی کنين.

CVS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معمولاً وقتی فايل ها encrypt ميشن سبز ميشن نه آبی، آبی مال وقتيه که compress بشن. به هر حال فايل های encrypt فقط در همون user که اينکارو کرده قابل استفاده هستند و در صورت تعويض windows يا حتی user بلا استفاده خواهند بود. ابتدا روی user خودتون که encrypt کردين اونا رو decrypt کنين و بعد کپی کنين.

هممممممممممممممممممممممممممم خب سبز یا ابی فرقی نمیکنه مهم اینه که چکار کنم
یعنی اگه ویندوز عوض شده باشه هیچ راهی نداره ؟؟؟ هیچ نرم افزاری نیست که بتونه درستش کنه ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کاملتری بکنین

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اگه فايل ها رو encrypt کرده باشين با خود windows، به جز همون user که اينکارو کرده هيچکس ديگه نميتونه اونا رو بخونه ! راه ديگه اي هم نداره، لبته يکی از دوستان تو يکی از تاپيکهای مشابه يه برنامه روسی معرفی کرده بود که معتقد ميتونه decrypt کنه ولی من امتحان نکردم. يه search بزن همينجا پيداش ميکنی. ظاهراً نرم افزارشم پولکی بود.

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ راهی وجود نداره که بشه اون فایل ها رو رمز گشایی کرد. این نرم افزارها هم یا کلید رو brute force میکنن، یا اینکه (در صورت امکان) توی رجیستری ویندوز قبلی دنبال کلیدی میگردن که فایل ها باهاش رمز شدن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هممممممممممممممممممممممممممم خب سبز یا ابی فرقی نمیکنه مهم اینه که چکار کنم
یعنی اگه ویندوز عوض شده باشه هیچ راهی نداره ؟؟؟ هیچ نرم افزاری نیست که بتونه درستش کنه ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کاملتری بکنین
شاید با این بتونید ریکاورش کنید: http://www.elcomsoft.com/aefsdr.html

Adf

Registered User
لایک‌ها
15
خودت رو خسته نکن . در صورتیکه ویندوزت رو فرمت کرده باشی در ویندوز جدید هیچ راهی نداری چون یا باید از قبل agent میکردید توسط داس یا اینکه این برنامه ها key میخواهند که در وین جدید موجود نیست دیگه .

کلا encrypt کردن در ویندوز و با خود ویندوز اشتباهه چون اگه به هر دلیلی ویندوز بالا نیاد و بکاپ نداشته باشید فایلهاتون از دست میره . با نرم افزارهای نصبی این کار رو کنید چون پسوردی هست

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خودت رو خسته نکن . در صورتیکه ویندوزت رو فرمت کرده باشی در ویندوز جدید هیچ راهی نداری چون یا باید از قبل agent میکردید توسط داس یا اینکه این برنامه ها key میخواهند که در وین جدید موجود نیست دیگه .

کلا encrypt کردن در ویندوز و با خود ویندوز اشتباهه چون اگه به هر دلیلی ویندوز بالا نیاد و بکاپ نداشته باشید فایلهاتون از دست میره . با نرم افزارهای نصبی این کار رو کنید چون پسوردی هست
البته اون برنامه ای که من گفتم معجزه میکنه :d . منم ویندوز جدید ریخته بودم سه صوت تمام keyهای قدیمی رو پیدا کرد! (البته با کرکش). ساخت روس هاست دست کم نگیریدش :دی

persiankitty013

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا لينك فايل روسي رو بزار:(:(
من سرج كردم نبود
زندكيم بر باد ميره

persiankitty013

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من فایلهایی داشتم که اینکریپت شده بود (نمیدونم چه طوری؟ من نکرده بودم)
حالا ویندوز جدید ریختم و به هیچ عنوان فایلها باز نمیشه
لطفا" کمک کنید
اگه کسی بتونه فایلهامو درست کنه
یک سکه هخامنشی طلا جایزه میگیره

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من فایلهایی داشتم که اینکریپت شده بود (نمیدونم چه طوری؟ من نکرده بودم)
حالا ویندوز جدید ریختم و به هیچ عنوان فایلها باز نمیشه
لطفا" کمک کنید
اگه کسی بتونه فایلهامو درست کنه
یک سکه هخامنشی طلا جایزه میگیره

:lol: عجب ...
فکر میکنم که اون برنامه روسی total Cammander باشه. من دارمش ولی به همچین مشکلی برنخوردم تا به حال تا تستش کنم :rolleyes: ولی مطمئنم که مشکل شما رو حل میکنه :happy:
میتونی از اینجا دانلود کنی: http://www.ghisler.com
کرکش رو هم برات آپلود کردم http://ifile.it/x16mwih کرکش یه فایل با فرمت رجیستری هست که باید تو شاخه اصلی برنامه که نصب میکن کپی کنی. امیدوارم که مشکلت رو حل کنه :p

بالا