برگزیده های پرشین تولز

تبدیل فایل word از طریق کامند لاین !

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام اساتید !! :D
آقا !! :D این برنامه ها که تبدیل هستن مثلا فایل ورد رو میگیرن از اونطرف pdf میدن بیرون !! که ریختن همه جا !
یدونه از اینا میخوام که بشه از طریق command line باهاش ارتباط برقرار کرد و برام یه فایا ورد رو تبدیل کنه به مثلا تکست - اچ تی ام ال یا هرچی !!
پولی باشه کرکی باشه یا غیره مهم نیست !! فقط عینه آدم با کامند لاین کار کنه !!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در ضمن ! این http://www.verypdf.com/artprint/index.html نسخه pro ش چیز خیلی تمیزی به نظر میرسه ! فقط مشکلم الان باهاش کرکه :دی هرکی بتونه یه کرکی چیزی ازش بیابه و برام پی ام کنه کلی مرسی میشم :D

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
در ضمن ! این http://www.verypdf.com/artprint/index.html نسخه pro ش چیز خیلی تمیزی به نظر میرسه ! فقط مشکلم الان باهاش کرکه :دی هرکی بتونه یه کرکی چیزی ازش بیابه و برام پی ام کنه کلی مرسی میشم :D

سلام
برو توی سایت هایی که مرجع کرک هستند. اگه تونستی گیر بیاری خوبه در ضمن حدث میزنم میخوای از این نرم افزار چه استفاده ای بکنی! شایدم اشتباه میکنم. :lol:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام
برو توی سایت هایی که مرجع کرک هستند. اگه تونستی گیر بیاری خوبه در ضمن حدث میزنم میخوای از این نرم افزار چه استفاده ای بکنی! شایدم اشتباه میکنم. :lol:
واقعا خسته نباشی امیر جان ! خوب معلومه که کل اینترنت رو زیر و رو کردم پیدا نکردم !!
استفاده ش هم والا میخوام یه اسکریپت php بنویسم که با تابع system() وصل بشه به cmd و فایل رو بتونه آنلاین تبدیل کنه ! حالا برای رسیدن به این نتیجه اگه کسی الگوریتم بهتری داره خوشحال میشم !!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!
با کامند لاین doc => html
و html => pdf !

کسی ایده ای نداره؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یه پیشنهاد دارم. اگر همچین برنامه ای پیدا نمیشه، اگر بتونی یه کامپوننت ActiveX یا .NET پیدا کنی که DOC بگیره و PDF و TXT ذخیره کنه، میشه با یه برنامه نویسی ساده یه command line براش نوشت.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من کامپوننت مامپوننت بیلمیرم !! هرچند یکی از این نرم افزارهایی که یافتم توی توضیحاتش نوشته بود که ما از این ocx استفاده میکنیم و خیلی خوبه و هسته اصلیمون اینه و اینا !
چون ببین انتظارهایی که من از این برنامه هه دارم اینا بود:
doc => html
html => pdf

سر این html به pdf تبدیل کردن یکم دردسر هست. مثلا اگه اون فایل html توش عکس باشه باید اون عکس توی pdf هم باشه !! و یا اینکه توی اون فایل doc که قراره html بشه اگه عکس باشه چی میشه و اینا !!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من کامپوننت مامپوننت بیلمیرم !! هرچند یکی از این نرم افزارهایی که یافتم توی توضیحاتش نوشته بود که ما از این ocx استفاده میکنیم و خیلی خوبه و هسته اصلیمون اینه و اینا !
چون ببین انتظارهایی که من از این برنامه هه دارم اینا بود:

سر این html به pdf تبدیل کردن یکم دردسر هست. مثلا اگه اون فایل html توش عکس باشه باید اون عکس توی pdf هم باشه !! و یا اینکه توی اون فایل doc که قراره html بشه اگه عکس باشه چی میشه و اینا !!
خوب اینطوری که سخت میشه :d
یعنی یدونه هم پیدا نکردی command line داشته باشه!؟ عجیبه! بذار منم بگردم ببینم چی پیدا میکنم...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من لینک دانلودشو هنوز پیدا نکردم !! چه برسه به کرک !!
ولی مطمئنی با این میشه ورد رو به html تبدیل کرد؟؟ حالا کامند لاین بماند !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نه مطمئن نیستم ولی html رو به pdf تبدیل میکنه (قسمت دومی که میخواستی) و doc رو به pdf. برای تبدیل doc به html اصلا برنامه لازم نیست! با یه اسکریپت vbs میشه word رو صدا زد تا انجام بده ولی مطمئن نیستم بتونی word رو توی یه سرور لینوکس بنصبی!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سرور ویندوز 2003 هست
4743.gif

نه ! از این کثیف کاریها نمیخوام بکنم !! با ماکرو اینا هم میشه ! و اگه بخوام ورد رو صدا بزنم میتونم کار تبدیل html به pdf رو هم با همون انجام بدم !!
بیشتر دنبال یه چیز کم دردسر و تمیز هستم ! هرچند به نظرم همون کامند لاین هم خیلی تمیز نیست !!

اصلا این php یه کتابخونه ای اکستنشنی چیزی برای خوندن doc نداره؟؟ واسه تبدیل به pdf داره ها !!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سرور ویندوز 2003 هست
4743.gif

نه ! از این کثیف کاریها نمیخوام بکنم !! با ماکرو اینا هم میشه ! و اگه بخوام ورد رو صدا بزنم میتونم کار تبدیل html به pdf رو هم با همون انجام بدم !!
بیشتر دنبال یه چیز کم دردسر و تمیز هستم ! هرچند به نظرم همون کامند لاین هم خیلی تمیز نیست !!

اصلا این php یه کتابخونه ای اکستنشنی چیزی برای خوندن doc نداره؟؟ واسه تبدیل به pdf داره ها !!
از آخرشم باید همون کثافت کاریا رو بکنی (منظور ساختن یه اسکریپت VBScript یا یه برنامه توی بک گرانده که از ورد استفاده کنه)
4743.gif

/
در مورد php هم نی دونم :} وقتی برای pdf داره یحتمل برای word هم شاید داشته باشه!

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تشکر از CZed بزرگ !! بابت سریال نامبر !

ولی یه مشکل ! این docprint میاد یه پرینتر مجازی میسازه و از اون طریق فایلهارو تبدیل میکنه. بخاطر همین آپاچی (php) که آونرش system هست نمیتونه باهاش کار کنه :((

اسمایل گریه شدید !!

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تشکر از CZed بزرگ !! بابت سریال نامبر !

ولی یه مشکل ! این docprint میاد یه پرینتر مجازی میسازه و از اون طریق فایلهارو تبدیل میکنه. بخاطر همین آپاچی (php) که آونرش system هست نمیتونه باهاش کار کنه :((

اسمایل گریه شدید !!

system هم باید بتونه کار بکنه، چه errorی میده؟ روی پرینتر Right Click کنید، تو Security اونجا Everyone هست، ولی شما System رو هم اضافه کنید و دسترسی کامل بدید شاید اینطوری پرینت گرفت.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اقا برای منم پخ کنش
4743.gif

/
شاهد مگه نگفتی سیستم 2003؟ خب چرا کار خودت رو سخت میکنی php مینویسی؟ asp.net بنویس که با همه اینا سازگاره.

بالا