برگزیده های پرشین تولز

دامنه من داره از دستم میره

marjanahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان من هرجا گشتم اخرش به اینجا ختم میشد .سوالی داشتم من 2 سال پیش دامنه ای ثبت کردم پیش یه شرکت

دامنه توی انلاین نیک متاسفانه USerID من یادم رفته و نمی تونم فورگت کنم .دو سال زحمت من یعنی هیچی

میشه راهنمایی کنین من چطوری Userid خودم رو گیر بیارم در ضمن شرکتی که اینو ثبت کرده جمع کرده رفته

لطفا کمکم کنین بد جوری توی دردسر افتادم :(

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به احتمال زیاد باید بیخیال دامین بشی...
ولی با کمی تلاش و ایمیل زدن به انلاین نیک و مطرح کردن موضوع با اون ها شاید بتونی زندش کنی...

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
همون طوری که آقا مهیار فرمودن باید با خود آنلاین نیک تماس بگیری. من پیشنهاد میکنم همین فردا بهشون زنگ بزنی و تلفنی پیگیر قضیه بشی. ایمیل زدن یه خورده طول میشکه و ممکنه به نتیجه دلخواه نرسی.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
شاید شانس بیاری...بعد از پاک شدن دامین دوباره خودت ثبتش کنی.
البته یه 30-40 روزی بعد از پاک شدن دامین...نمیشه ثبتش کرد..یه مدت معینی باید صبر کنی تا دامین آزاد بشه.

اگه دامینی که داری...زیاد ویزیت نداره و بقول معروف چشم بقیه رو نگرفته...زیاد جای نگرانی نداره

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
شاید شانس بیاری...بعد از پاک شدن دامین دوباره خودت ثبتش کنی.
البته یه 30-40 روزی بعد از پاک شدن دامین...نمیشه ثبتش کرد..یه مدت معینی باید صبر کنی تا دامین آزاد بشه.

اگه دامینی که داری...زیاد ویزیت نداره و بقول معروف چشم بقیه رو نگرفته...زیاد جای نگرانی نداره
امکان نداره!!
همه دامینها حداقل یه سال توسط ربوتهای شرکتهای تبلیغاتی ثبت میشن!!
بعد هم بین ربوتها دست به دست میشن!!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
وای من تازه دومین ثبت کردم! یعنی ازین مشگلها هم ممکنه پیش بیاد؟! چه وحشتناک!!! سال بعد نتونم دومین رو ثبت کنم به خاطر نبودن شرکت کلا میپره؟؟ نمیشه مستقیم با جایی که کار دومین رو انجام میده ارتباط پیدا کرد؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
وای من تازه دومین ثبت کردم! یعنی ازین مشگلها هم ممکنه پیش بیاد؟! چه وحشتناک!!! سال بعد نتونم دومین رو ثبت کنم به خاطر نبودن شرکت کلا میپره؟؟ نمیشه مستقیم با جایی که کار دومین رو انجام میده ارتباط پیدا کرد؟
بعله!!
همینه میگن واسه 500 تومن ارزونتر نرین از هرجا بخرین!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
یدونه دامین ثبت کردی کشتی مارو احسان ها !

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
فکر نکنم روبوتها دومینهای ir رو بدزدند.
بیشتر com net org رو می قاپند.
بهترین راه تماس با ثبت کننده ی دومین هست.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب ، اگه توی whois دامین ایمیل شما هست ، از ایمیلتون یک ایمیل به آنلاین نیک بزیند. از توی قسمت Contact ساپورتشون ایمیل رو می تونید پیدا کنید. معمولا ظرف کمتر از چند ساعت جواب می دن. ریسلر و اطلاعات تماس اون رو می دن. با ریسلر تماس بگیرید اگه نداد و کمکی نکرد می تونید به خود آنلاین نیک اعلام کنید ، و یک ریسلر جدید مثلا Persiantools رو معرفی کنید اونها دامین رو می فرستند ما تمدید می کنیم.
برای اینکار در صورت لزوم با hosting[at]persiantools.com تماس بگیرید.

H.Ram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه onlinenic یک همچین مشکلی دارد و جدیدا نیز من تماس داشتم . زیاد خوب جوابگو نبودند.

اگر می شد که شرکتی در ایران مسئولیت ثبت دومینهای com . net . org را نیز قبول می کرد. ما در ایران به یک همچین مشکلاتی بر نمی خوردیم.:)

بالا