برگزیده های پرشین تولز

اتصال به اينترنت (دايلاپ) .چگونه؟

ils

Registered User
لایک‌ها
0
بازم سلام
خط ديتا فعاله. كليه تنظيمات در قسمت كانكشن انجام شده ولي موقع كانكت وپس از شماره گيري پيغام ميده كه در شماره مورد نظر مودم نيست يا اينكه ارتباط قطع شده. مجربين پاسخ دهند ايراد از نحوه تنظيمات است يا امر ديگر.
مدل گوشي : htc p3300

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بازم سلام
خط ديتا فعاله. كليه تنظيمات در قسمت كانكشن انجام شده ولي موقع كانكت وپس از شماره گيري پيغام ميده كه در شماره مورد نظر مودم نيست يا اينكه ارتباط قطع شده. مجربين پاسخ دهند ايراد از نحوه تنظيمات است يا امر ديگر.
مدل گوشي : htc p3300

به 56k ها نمیتونی وصل شی . شماره های 971 به دردت نمیخوره.بگرد از قدیمی ها پیدا کن

kavehatm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به دو دليل زير زياد علاقه اي ندارم كه از سرويس GPRS ايرانسل استفاده كنم :
1 - ايرانسل بيشتر جاها آنتن نمي ده خصوصا در سفر ( من هم بيشتر در سفرم ! )
2 - سرويس اينترنتشون ( GPRS ) يك خط در ميان وصل هست .

كارم هم طوري هست كه بايد در روز 4-5 بار به اينترنت وصل بشم البته هر دفعه چيزي در حدود 10 دقيقه .
از شما بچه هاي PT شنيدم كه ظاهرا مجابرات سرويسي به نام Data مي ده كه مي شه باهاش به ISP ها وصل شد ( البته ظاهرا هزينه اش كم نيست كه مشكلي نيست ) اينو كه شنيدم خيلي خوشحال شدم , مي خواستم شما دوستان گل لطف كنيد بفرماييد كه :
ظاهرا براي فعال كردنش بايد بريم اين دفاتر ارتباطي و درخواست بديم , اما اينطوري كه شنيدم ( راست و دروغش رو نمي دونم ) بعد از فعال سازي يك شماره هم به مشترك مي دن , مگه نبيد شماره ISP رو بگيريم ؟ پس اين ديگه چيه ؟
اگه كسي از دوستان تجربه اين كار رو داره يك دنيا ممنون مي شم كه كمك كنه .

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من به دو دليل زير زياد علاقه اي ندارم كه از سرويس GPRS ايرانسل استفاده كنم :
1 - ايرانسل بيشتر جاها آنتن نمي ده خصوصا در سفر ( من هم بيشتر در سفرم ! )
2 - سرويس اينترنتشون ( GPRS ) يك خط در ميان وصل هست .

كارم هم طوري هست كه بايد در روز 4-5 بار به اينترنت وصل بشم البته هر دفعه چيزي در حدود 10 دقيقه .
از شما بچه هاي PT شنيدم كه ظاهرا مجابرات سرويسي به نام Data مي ده كه مي شه باهاش به ISP ها وصل شد ( البته ظاهرا هزينه اش كم نيست كه مشكلي نيست ) اينو كه شنيدم خيلي خوشحال شدم , مي خواستم شما دوستان گل لطف كنيد بفرماييد كه :
ظاهرا براي فعال كردنش بايد بريم اين دفاتر ارتباطي و درخواست بديم , اما اينطوري كه شنيدم ( راست و دروغش رو نمي دونم ) بعد از فعال سازي يك شماره هم به مشترك مي دن , مگه نبيد شماره ISP رو بگيريم ؟ پس اين ديگه چيه ؟
اگه كسي از دوستان تجربه اين كار رو داره يك دنيا ممنون مي شم كه كمك كنه .

راستش هيچي راجع به سرويسش نمي دونم جز اينكه ظاهرا WAP هست، يعني اولا اينها سرويس رو فقط باز مي كنين و بايد با يك ISP هم كه خدمات WAP مي ده هماهنگ كنين تا U P مخصوص اين قضيه رو از اونها بگيرين و ...
دوما سرويسش اينترنت معمولي نيست ! يعني فقط به جاهايي كه خدمات WAP مي دن مي تونين وصل شين ! ( سرويس هاي محدود و ... )

در كل فكر كنم بعد از چند ماه بد قولي بايد منتظر تابستون موند و اينكه آيا خدمات همراه اول هم GPRS مي ده يا نه !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
راستش هيچي راجع به سرويسش نمي دونم جز اينكه ظاهرا WAP هست، يعني اولا اينها سرويس رو فقط باز مي كنين و بايد با يك ISP هم كه خدمات WAP مي ده هماهنگ كنين تا U P مخصوص اين قضيه رو از اونها بگيرين و ...
دوما سرويسش اينترنت معمولي نيست ! يعني فقط به جاهايي كه خدمات WAP مي دن مي تونين وصل شين ! ( سرويس هاي محدود و ... )

در كل فكر كنم بعد از چند ماه بد قولي بايد منتظر تابستون موند و اينكه آيا خدمات همراه اول هم GPRS مي ده يا نه !

اضافه میشود. سرعت فوق العاده پایین و تقریبا غیر قابل استفاده......

kavehatm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا پوكونديد Data بدبخت مخابرات رو كه !!!!!!!!!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
عرض كنم كه من هزينه هاي زمان راه اندازيش رو يادمه ( 4-5 سال پيش بود )‌الان چند شده رو نمي دونم‌! چون فكر نكنم هيچ كس ازش استفاده كرده باشه !!!!!
ماهي 5000 تومن هزينه راه اندازي بود يعني قبض موبايلي 10000 تومن ثابت براي باز بودن سرويس ميومد
دقيقه اي حدود بالاي 100 تومن مخابرات به عنوان هزينه تماس مي گرفت
به اين هزينه ها ‌، مبالغ مربوط به ISP هم كه بايد به سرويسش وصل شين اضافه ميشه !

سايت mci.ir هم هزينه هاش رو اعلام نكرده ! اصلا نمي دونم با اين وضع سرويس هنوز باقي هست يا نه !!!!!!!

حالا سر انگشتي خودتون حساب كنين حتي فكر كردن بهش ارزش داره يا نه !

گناه ما جوونا چيه :p خدمات به اين وضع خودش پوكيده هست ديگه :lol::wacko:

بالا