برگزیده های پرشین تولز

از این دو تا کدومش صداش بیشتره؟

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من گوشیم پی1 هستش برای گوش دادن به موزیک الان دارم از هندزفری HPM-70که برا سری W هستش استفاده میکنم.حالا میخوام براش یه هندزفری DS-970 بلوتوثی بگیرم.میخوام صداش بلندتر از اینی باشه که الان دارم:blush:.که اگه گرفتم کم بودن ولومش تو ذوقم نزنه.کسایی که هر دو تا رو امتحان کردن لطفا راهنمایی کنند.این DS-970 صداش بیشتره یا اینی که الان دارم.؟؟؟؟؟؟؟؟:happy:

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
ایول بابا چقدر جواب دادین:eek:
امروز عصر به قصد خرید یه دونشو امتحان کردم باید بگم در مقایسه با hpm-70 که هندزفری فابریکیه سری دبلیو هست,صداش واقعا بلندتره:Dولی متاسفانه کیفیتش واقعا پایین تره:blink:صداش هم نویز داشت وهم اصلا به صافی وزلالیت هندزفری خودم نبود.با تغییر اکولایزرهای گوشی صدا کمتر تغییر میکرد مثلا در حالت مگاباس صدا اصلا اون مگاباس هندزفری سری دبلیو رو نداشت.ضمنا در عوض کردن تراکها کمی کند عمل میکرد و خلاصه حسابی خورد تو ذوقم ومنم نخریدمش.
تعجب میکنم بچه ها چطور اینقدر از کیفیت پخشش تعریف میکنند.شاید اینی که من تست کردم خراب بوده یا تقلبی بوده:blink::(شایدم این بلوتوثی ها همین طور هستند و نمیشه زیاد ازشون انتظار داشت.ولی خب از حق نگذریم هم باکلاس بود و هم قدرت صداش حداقل دو سه ولوم بیشتر از این سیم دارهای سری دبلیو بود .میگن ds980 نویزگیر داره وخیلی بهتره؟:blush:کسی سایت مطمئن سراغ داره که بشه این 980 رو ازش انلاین خرید؟ولی اینگار اینم خیلی فرقی با 970 نداره.چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
کسی بهت جواب نداد ولی نوشته های خودت مفید بود
21.gif

من یه خرده میگردم شاید چیزی پیدا کردم
یه پیشنهاد هم دارم برو به تاپیک تغییر آیدی کا 750 رو بکن P1 حالشو ببر

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
یه پیشنهاد هم دارم برو به تاپیک تغییر آیدی کا 750 رو بکن P1 حالشو ببر

البته اگه باز گوشي عوض نكنن:D.
چون يه بار بيشتر نميشه تغيير داد.

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
البته اگه باز گوشي عوض نكنن:D.
چون يه بار بيشتر نميشه تغيير داد.
اره.چون از اون موقع تا حالا بیش از 15 گوشی عوض کردم:rolleyes:.حالا فکر کن اگه 15 بار میخواستم ایدی عوض کنم:D چی میشد:blink::wacko:
خب حالا این تاپیک که ایدی عوض میکنن کجا هست :blush:
پ.ن:البته تغییر ایدی خیلی هم برام مهم نیست چون من از اون دسته یوزرها نیستم که سرشون رو تو هرسوراخ میکنن و از خودشون افاضات صادر میکنند تا هم پستاشون زیاد شه و هم ایدیشون جلو چشم بیفته.سو تفاهم نشه ها منظورم شما نیستی خدای ناکرده.میگیری که....

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
اره.چون از اون موقع تا حالا بیش از 15 گوشی عوض کردم:rolleyes:.حالا فکر کن اگه 15 بار میخواستم ایدی عوض کنم:D چی میشد:blink::wacko:
خب حالا این تاپیک که ایدی عوض میکنن کجا هست :blush:
پ.ن:البته تغییر ایدی خیلی هم برام مهم نیست چون من از اون دسته یوزرها نیستم که سرشون رو تو هرسوراخ میکنن و از خودشون افاضات صادر میکنند تا هم پستاشون زیاد شه و هم ایدیشون جلو چشم بیفته.سو تفاهم نشه ها منظورم شما نیستی خدای ناکرده.میگیری که....
اينم براي تغير نام كاربري:

http://forum.persiantools.com/t82106-page15.html

نه بابا خواهش ميكنم.

آره.

تا حالا چه گوشي هايي داشتي؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من که چیزی پیدا ننمودم
فقط یه جا دیدم گفته بودن که تو بازار علاالدین دیدن

بالا