برگزیده های پرشین تولز

مشکل نصب

wahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می بخشین شاید مشکلم جاش اینجا نباشه
من این بسته adobe cuite3 design prenium را خریدم ولی وقتی می خوام نصبش کنم ایراد می گیره سی دی را بگذارید در حالی که داخل دی وی دی رام هستش نمی دونم مشکل از کجاست کسی از دوستان راه حل این مشکل را می دونه ممنون میشم:(

omidep

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می بخشین شاید مشکلم جاش اینجا نباشه
من این بسته adobe cuite3 design prenium را خریدم ولی وقتی می خوام نصبش کنم ایراد می گیره سی دی را بگذارید در حالی که داخل دی وی دی رام هستش نمی دونم مشکل از کجاست کسی از دوستان راه حل این مشکل را می دونه ممنون میشم:(

سلام
بهترین راه اینه که کل سی دی رو روی هار دیسک سیو کنی و از آنجا نصب کنی وقتی هم سی دی خواست: سی دی رو در سی دی رام بگذاری!

wahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم من از هارد تونستم نصب کنم ولی حالا وقتی می خوام فوتوشاپ را اجرا کنم ارور با تیتر زیر را می ده
licensing for this product has stoped working
نمی دونم چکار باید کرد:(

omidep

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم من از هارد تونستم نصب کنم ولی حالا وقتی می خوام فوتوشاپ را اجرا کنم ارور با تیتر زیر را می ده
licensing for this product has stoped working
نمی دونم چکار باید کرد:(

سلام دوست خوبم
بهتره برنامه رو از کنترل پانل Remove کنید PC رو Reset و دوباره برنامه رو نصب کنید
اگر مشکل برطرف نشد بهتره دلبال کرک برنامه از نت باشید و یا برنامه رو از جای دیگری خریداری کنید
یک راه دیگه هم هست که توی یک ویندوز جدید در درایوی دیگه نصب کنید تا فایل های اون در رجیستری نباشه(اگر نیاز فوری به برنامه دارید)

بالا