برگزیده های پرشین تولز

سوتی سازمان سنجش در ثبت نام ارشد

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
امسال هم مثل سال پیش ثبت نام اینترنتی کنکور ارشد بدون اشکال نبود، متاسفانه باز هم کمکاری صورت گرفته و طراحان سایت سازمان سنجش متاسفانه تصاویر ارسالی دانشجویان رو بودن پسورد، در یک پوشه باز و خارج از دیتابیس قرار داده اند.

به دلیل جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از افشای بیشتر مطالب خودداری میکنم. (پارسال اطلاعات خیلی ها لو رفت)

از اونجا که پذیرش همچین ادعایی برای دوستان اهل فن کار چندان راحتی نیست برای سرگرمی هم که شده، اگه کسی خواست می تونه شماره پرونده اش (عدد 6 رقمی که موقع ثبت نام با اون وارد سیستم شدید) رو بگه تا عکسش رو همینجا قرار بدم ;)

--------------

گذشته از این حرف ها، سازمان سنجش واقعا باید به فکر باشه و نذاره از اطلاعات مردم سوء استفاده بشه، هر چند عکس 3 در 4 چهره اطلاعات مهم محسوب نمیشه ولی حتی در همین حد هم نباید خارج از محدوده و بدون اجازه دسترسی در دسترس کسی قرار داده بشه... که متاسفانه داده شده :(

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
خدمت تمامی دوستان عزیزی که PM زدند:

* اول از همه لطفا در این زمینه دیگه PM نزنید.
* این تاپیک صرفا در جهت بیان اشکال سایت سنجش مطرح شده و من نه میخوام و نه در توانم هست که مشخصات دوستان شما رو از این سایت استخراج کنم.
* خوشحالم که حرفم برای دوستان اهل فن اینقدر اعتبار داشته که هیچ کدوم از کهنه کار های PT جزء کسانی نبودند که با PM بخوان عکسشون رو براشون ارسال کنم.
* دوستانی که PM زدن و خواستن عکسشون رو براشون بفرستم به خاطر اینکه احیانا سوء استفاده ای در کار نباشه لطفا همین جا شماره پرونده شون رو قرار بدن تا عکس زمان ثبت نامشون رو بزارم.

و در آخر باز هم میگم: "کوچیک همه بچه های PT هستم".

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
شما استادی! لطفا آدرس سایتی رو که میگی بزار که منم یه نگاهی بکنم.
در ضمن این نشون میده که یا رانتی در بین بوده برای ساخت این سایت یا نظارتی بر عملکر نبوده! که احتمال اولی بیشتره. البته سازمان سنجش یه سازمانه و نمیشه به وجود رانت توش زیاد اعتراض کرد فقط باید سعی کنیم انقدر گیر بدیم که درستش کنن! خیلی از دوستان میان ثبت نام میکنن خب درست نیست اطلاعات شخصی لو بره حالا عکس که خیلی هم درد سر آفرینه اگر دست یک دیوانه بیفته این اطلاعات هر چند کم.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
امیر جان شما لطف داری.

جسارتا، نمیتونم آدرس سایت رو اعلام عمومی کنم. به سایت سنجش اطلاع دادم و ظاهرا در دست بررسیه... امیدوارم این مشکل حل بشه... رفع مشکل چندان سخت نیست، کافیه فولدر مورد نظر با پسورد Protect بشه... همین!

(امیر جان من مجددا از جسارتی که کردم عذر خواهی میکنم)

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
عجب همه برنامه نویسا اومدن تو این تایپیک :blink:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
امیر جان شما لطف داری.

جسارتا، نمیتونم آدرس سایت رو اعلام عمومی کنم. به سایت سنجش اطلاع دادم و ظاهرا در دست بررسیه... امیدوارم این مشکل حل بشه... رفع مشکل چندان سخت نیست، کافیه فولدر مورد نظر با پسورد Protect بشه... همین!

(امیر جان من مجددا از جسارتی که کردم عذر خواهی میکنم)

سلام
خواهش میکنم این حرفا چیه! مشکل اینه که از همون ابتدا باید عکس رو توی دیتابیس میزاشتن. ولی حالا دیگه شده...

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
خواهش میکنم این حرفا چیه! مشکل اینه که از همون ابتدا باید عکس رو توی دیتابیس میزاشتن. ولی حالا دیگه شده...
دقیقا! احتمالا مشکل سرعت براشون پیش میومده، خواستن برای این کار هزینه نکنن، به جاش مستقیم آپلود کردن.

امسال که گذشت، ببینیم سال دیگه چی میشه...

بالا