برگزیده های پرشین تولز

حساب بانکی آمریکا و کردیت کارت محازی برای وریفای کردن پی پال

signore

Registered User
لایک‌ها
636
در صورتیکه برای وریفای کردن پی پال (حتی PayPal آمریکا و کانادا) ، به حساب بانکی یا کردیت کارت نیاز دارید ، با من تماس بگیرید .

قیمت هر حساب بانکی آمریکا فقط 10000 تومان یا 10.5 e-gold .

مشخصات حساب شامل : Bank Name , Routing Number , Account Number می باشد .

ویزا کارت مجازی برای وریفای کردن Pay Pal غیر آمریکایی : 8000 تومان یا 8.5 e-gold .

ارسال در کمترین زمان ممکن .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
میتونم این شماره حساب رو بدم به گوگل که برام واریز کنه؟
در ضمن با این حساب میتونیم پول ترانسفر کنیم به اروپا و کشورهای همسایه خودمون؟
دوستان دیگه هم بیان نظر بدن ببینیم این چی هست؟ در کل خودتونم بیشتر توضیح بدین که چرا انقدر ارزون؟ مالیات عوارض هزینه های حساب و ... به چه صورت هست؟

signore

Registered User
لایک‌ها
636
سلام
میتونم این شماره حساب رو بدم به گوگل که برام واریز کنه؟
در ضمن با این حساب میتونیم پول ترانسفر کنیم به اروپا و کشورهای همسایه خودمون؟
دوستان دیگه هم بیان نظر بدن ببینیم این چی هست؟ در کل خودتونم بیشتر توضیح بدین که چرا انقدر ارزون؟ مالیات عوارض هزینه های حساب و ... به چه صورت هست؟

سلام دوست من ،
این حساب ها فقط مخصوص وریفای کردن اکانت پی پال هستند . مکانیزم کار هم به این صورته که از تاریخی که مشخصات حساب رو در PayPal وارد کردید ، طی مدت 3 روز کاری ، دو واریز(Deposit) به آن حساب صورت می گیرد و برای این که به پی پال اطمینان دهید که حساب متعلق به شماست ، میران مبالغ واریزی را در فرم مخصوص سایت پی پال وارد می کنید و بعد از آن اکانت پی پال آمریکا یا کانادای شما وریفای می شود . وقتی که مشخصات حساب را دریافت کردید ، بنده به فاصله 3 روز کاری مشخصات آن دو Deposit را برای شما e-mail می کنم .

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
تا جایی که من شنیدم یک اکانت آمریکایی باید ssn هم بهش add بشه و معمولا اکانتهایی که بدین صورت باز میشن پی پال میخواد یه کردیت هم به حساب اضافه کنید و با شماره تلفنی که داخل اکانت دادید موجودیت شما رو به عنوان یه امریکایی چک میکنه و اگه از طریق تلفن نتونستید یه نامه که حاوی یه شماره 6 رقمی به آدرستون پست میکنه که این شماره رو باید داخل اکانت در قسمتی که تعریف شده اضافه کنید پی پال روی اکانتهای آمریکایی و کانادایی حساس تر عمل میکنه.

signore

Registered User
لایک‌ها
636
تا جایی که من شنیدم یک اکانت آمریکایی باید ssn هم بهش add بشه و معمولا اکانتهایی که بدین صورت باز میشن پی پال میخواد یه کردیت هم به حساب اضافه کنید و با شماره تلفنی که داخل اکانت دادید موجودیت شما رو به عنوان یه امریکایی چک میکنه و اگه از طریق تلفن نتونستید یه نامه که حاوی یه شماره 6 رقمی به آدرستون پست میکنه که این شماره رو باید داخل اکانت در قسمتی که تعریف شده اضافه کنید پی پال روی اکانتهای آمریکایی و کانادایی حساس تر عمل میکنه.

این فرمایش شما برای رفع لیمیت از اکانت هست . وگرنه برای وریفای کردن پی پال آمریکا و کانادا همون شماره حساب بسنده میکنه . برای وریفای کردن پی پال غیر آمریکا و کانادا هم یک VCC کافیه .
موفق باشید.

signore

Registered User
لایک‌ها
636
با سلام یعنی با این کردیت کارت ها نمیشه خرید از سایت های خارجی انجام داد :(

با این مدل کردیت کارت نه ، نمیشه . کاربرد این کارتها صرفا برای وریفای کردن حساب پی پال و ... هستش

rezaamotori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه حساب آمریکا میخوام . لطفا شرایطو برام بفرستید .

rezaamotori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز پولو پرداخت کردم مشخصات فیش رو هم براتون پیغام خصوصی فرستادم . منتظرم

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام
شرایط رو برای من هم ارسال کنید

راستی تخفیف نداره ؟

amir hassani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شرایط رو برای من هم ارسال کنید:)

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
SSN تو هیچ یک از مراحل نیاز نیست! اما برای باز کردن حساب بانکی نیاز به SSN هست! اون بخشهای مربوط به تلفن یا ادرس به زمانی مربوط میشه که شما بخواین تلفن پیمنت یا موبایل پیمنت داشته باشین.
در ضمن اگر بخواین ادرس هم وریفای بشه یه چنین مراحلی هست. ادرس وریفای را بعضی سایتهای معتبر برای ارسال کالا نیاز دارن !

itclover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ببخشید میدونم یه کم این تاپیک قدیمیه اما اگه امکان داره یه حساب بانکی هم من میخوام چون PayPal در آمریکا دارم و میخوام وریفای کنم...
اگه میشه شرایطشو واسم بفرستید . ممنون

H O J J A T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

من یه اکانت پی پال دارم که کشورش India هست .

چند تومن باید بدم که یه حساب بانکی باز کنید تا اینو وریفای کنم؟

لطفا شماره تماستون + شرایط پ.خ کنید

NAVIDDEVIL

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
آقا شماره حساب و شماره تماستو واسه منم ارسال كن
با تشكر

MYanni

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
شرایط و شماره تلفنتان لطفا

یاعلی

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

شما میتوانید برای افتتاح حساب بانکی واقعی به نام خود در امریکا و همچنین ویزا کارت مجازی به سایت www.dehlya.com مراجعه کنید.

jafar1374

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید پست قدیمی رو بالا میارم - مجبور بودم

وقتی ما میام پی پال می گیریم دیگه کردیت کارتش برای چیه ؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام
ببخشید پست قدیمی رو بالا میارم - مجبور بودم

وقتی ما میام پی پال می گیریم دیگه کردیت کارتش برای چیه ؟

برای این که اگه کارت اعتباری نداشته باشید نمیتونید ماهانه بیشتر از 500$ از حساب (آمریکا)خارج کنید. راهنمای پیپال رو مطالعه کنید.

موفق باشید

بالا