برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در مورد اقدام برای اخذ پذیرش

clapton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من برای ادامه تحصیل در خارج از کشور دارم اقدام میکنم و مدرک کارشناسی و ریز نمراتم رو در طول دانشگاه برای پذیرش نیاز دارم اما بدلیل نداشتن پایان خدمت دانشگاه هیچ مدرکی مبنی بر فارغ تحصیلی من نمیده و میگن باید کارت پایان خدمت داشته باشی.من چطوری باید مدارکم رو از دانشگاه بگیرم ؟چون باید مدارکم رو تا بهمن ماه برای گرفتن پذیرشم به دانشگاه مورد نظرم بفرستم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
با سپاس فراوان

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان من برای ادامه تحصیل در خارج از کشور دارم اقدام میکنم و مدرک کارشناسی و ریز نمراتم رو در طول دانشگاه برای پذیرش نیاز دارم اما بدلیل نداشتن پایان خدمت دانشگاه هیچ مدرکی مبنی بر فارغ تحصیلی من نمیده و میگن باید کارت پایان خدمت داشته باشی.من چطوری باید مدارکم رو از دانشگاه بگیرم ؟چون باید مدارکم رو تا بهمن ماه برای گرفتن پذیرشم به دانشگاه مورد نظرم بفرستم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
با سپاس فراوان
شما دو حالت داری یا اینکه هنوز دانشجو هستی و بههت مدرک نمی دهند، که سر کارت گذاشتن!
یا اینکه فارغ التحصیل شدی و با دانشگاه تسویه کردی (البته این رو باز هم بپرسید) در اون صورت باید یه مدرکی به دانشگاه نشان بدید که رفتید خودتون رو معرفی کردید!
فقط برای گرفتن خود مدرک کارشناسی (نه گواهینامه) نیاز به کارت پایان خدمت دارید که برای پذیرش هم گواهینامه می خواهند

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هم مثل شمام شما کاری کردید؟

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
لطفا منو راهنمایی کنید.
با سپاس فراوان
شما اول بايد ريز نمرات را فقط بگيريد.
سپس بعد از پذيرش درس خود را تمام كرده و يك نامه از دانشگاه مي گيري كه تمام كردي.
بعدش آن نامه را به همراه پذيرش مي بري وزارت علوم.
يك نامه معرفي ميدند به شما براي **** وظيفه.
ميري اونجا 15 ميليون ميذاري.
و پاس را برات مي فرستند
بعد از آمدن پاس شما ميري سفارت به همراه مدارك
تمام

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اول بايد ريز نمرات را فقط بگيريد.
سپس بعد از پذيرش درس خود را تمام كرده و يك نامه از دانشگاه مي گيري كه تمام كردي.
بعدش آن نامه را به همراه پذيرش مي بري وزارت علوم.
يك نامه معرفي ميدند به شما براي **** وظيفه.
ميري اونجا 15 ميليون ميذاري.
و پاس را برات مي فرستند
بعد از آمدن پاس شما ميري سفارت به همراه مدارك
تمام

آقا ما براي پذيرش دانشگاه upmميخوام مداركم را بفرستم ولي اونا از من هم اصل مدرك كارشناسيو ميخوان هم پاسپورت كه من هيشتاشو نمي تونم بدم به دليل سربازي
چيكار كنم؟

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما دو حالت داری یا اینکه هنوز دانشجو هستی و بههت مدرک نمی دهند، که سر کارت گذاشتن!
یا اینکه فارغ التحصیل شدی و با دانشگاه تسویه کردی (البته این رو باز هم بپرسید) در اون صورت باید یه مدرکی به دانشگاه نشان بدید که رفتید خودتون رو معرفی کردید!
فقط برای گرفتن خود مدرک کارشناسی (نه گواهینامه) نیاز به کارت پایان خدمت دارید که برای پذیرش هم گواهینامه می خواهند

سلام جناب
آقا ما 3واحده پروژم مونده بهم نه مدرك كارشناسي نه اصلش نه موقتش نه هيچ چيز ديگه نمي دن
نه ميتونم پاسپورت بگيرم به خاطر سربازي
مي گن تو اگه تموم هم بكني مدركتو بهت نمي ديم؟
چيكار كنم
؟

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام جناب
آقا ما 3واحده پروژم مونده بهم نه مدرك كارشناسي نه اصلش نه موقتش نه هيچ چيز ديگه نمي دن
نه ميتونم پاسپورت بگيرم به خاطر سربازي
مي گن تو اگه تموم هم بكني مدركتو بهت نمي ديم؟
چيكار كنم
؟
بله مدرك را بهتون نميدند
ولي يك تامه بهتون ميدند
من خودم اين مراحل را طي نكردم ولي يكي از دوستام يك نامه از دانشگاه گرفته كه فارق التحصيل شده
بعد به همراه اين گواهي و پذيرش رفته وزارت علوم و بقيه كارها
در واقع اين كار را بايد توي آن 6 ماه كه فرصت داري خودت به **** وظيفه معرفي كني انجام بدي

اول سعي كنيد پذيرش را بگيريد بعد خود را فارق التحصيل كنيد يا اگر مطمئن هستيد كه پذيرش را مي گيريد كه خود را فارق التحصيل كنيد

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
آقا ما براي پذيرش دانشگاه upmميخوام مداركم را بفرستم ولي اونا از من هم اصل مدرك كارشناسيو ميخوان هم پاسپورت كه من هيشتاشو نمي تونم بدم به دليل سربازي
چيكار كنم؟
نتننها شما بلكه بقيه هم تنها راهي كه مي ماند اينست كه :
ريز نمراتي را كه پاس كرديد ترجمه كرده و به همراه ترجمه شناسنامه و يك resume از خودتون كه داخلش هم توضيحي باشه كه من فلان روز درسم تمام مي شود را براي بررسي ارسال كنيد
آنها حتما مي دانند كه شما سرباز هستيد و پاس نداريد

حالا آيا ترجمه شناسنامه را قبول كنند يا نه من اطلاع ندارم ( بعضي از دانشگاهها قبول مي كنند بعضي ها هم نه) كه بايد با دانشگاه مكاتبه كنيد و از وضعيت خودتون بگيد

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله مدرك را بهتون نميدند
ولي يك تامه بهتون ميدند
من خودم اين مراحل را طي نكردم ولي يكي از دوستام يك نامه از دانشگاه گرفته كه فارق التحصيل شده
بعد به همراه اين گواهي و پذيرش رفته وزارت علوم و بقيه كارها
در واقع اين كار را بايد توي آن 6 ماه كه فرصت داري خودت به **** وظيفه معرفي كني انجام بدي

اول سعي كنيد پذيرش را بگيريد بعد خود را فارق التحصيل كنيد يا اگر مطمئن هستيد كه پذيرش را مي گيريد كه خود را فارق التحصيل كنيد

اقا محمد از اينكه جوابم داديد ممنونم ولي من خودمو كشتم كه دانشگاه بهم يه مدركي بده نداد
فقط يه مدرك اشتغال به تحصيل بم ميده كه اون هم نوشته غير قابل ترجمه
يعني ترجمه رسمي نمي تونم بكنم
آيا اون كافيه؟
باز هم ممنونم

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتننها شما بلكه بقيه هم تنها راهي كه مي ماند اينست كه :
ريز نمراتي را كه پاس كرديد ترجمه كرده و به همراه ترجمه شناسنامه و يك resume از خودتون كه داخلش هم توضيحي باشه كه من فلان روز درسم تمام مي شود را براي بررسي ارسال كنيد
آنها حتما مي دانند كه شما سرباز هستيد و پاس نداريد

حالا آيا ترجمه شناسنامه را قبول كنند يا نه من اطلاع ندارم ( بعضي از دانشگاهها قبول مي كنند بعضي ها هم نه) كه بايد با دانشگاه مكاتبه كنيد و از وضعيت خودتون بگيد

اهان بچه هايي بودن كه با شناسنامه پذيرش گرفتن ولي به خيلي ها هم ندادن نمي دونم شايد شانسيه

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اقا محمد از اينكه جوابم داديد ممنونم ولي من خودمو كشتم كه دانشگاه بهم يه مدركي بده نداد
فقط يه مدرك اشتغال به تحصيل بم ميده كه اون هم نوشته غير قابل ترجمه
يعني ترجمه رسمي نمي تونم بكنم
آيا اون كافيه؟
باز هم ممنونم
بهترين كار اينه كه به وزارت علوم مراجعه كني و از اونجا بپرسي كه بايد چي كار كني!
موفق باشي

isatis2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين كار اينه كه به وزارت علوم مراجعه كني و از اونجا بپرسي كه بايد چي كار كني!
موفق باشي

رفتم همينو گفتن ولي گفتن ما ضمانت نمي كنيم كه اونا بهت پذيرش بدن
ممنون

بالا