برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای ثبت دومین !!!

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
با سلام...

خوب من توی ثبت دویمن دچار تردید شدم و از اساتید و دوستان میخوام کمک کنند.

من 3-4 دومین رو برای یه پروژه در نظر دارم که بایستی یکیشون رو ثبت کنم برای کارم.

حالا موندم کدوم یکی رو ثبت کنم دومینها هم به این شکل هستند. نظر دوستان چیه؟ من کدوم رو بثبتم؟!؟

1- دومین 5 حرفی هستش و مخفف یعنی به این شکل

XYZ4u.Com

2 - یه دومین 12 حرفی هستش که اولش Free داره + دو کلمه دیگه که یکی از کلمات کلیدی برای سایت هستش و یکی دیگه یه کلمه تقریبا پرکاربرد و معروف(که زیاد مرتبط با سایت نیست)

FreeXxxxYyyy.Com

3- یه دومین 9 حرفی که بخش اولش تقریبا مخفف یا نصف یکی از کلمات کلیدی سایت هستش و بخش دوم هم یک کلمه کلیدی سایته

XxxxYyyyy.Com

Tnx :)

.

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام...

من 3-4 دومین رو برای یه پروژه در نظر دارم که بایستی یکیشون رو ثبت کنم برای کارم.

حالا موندم کدوم یکی رو ثبت کنم دومینها هم به این شکل هستند. نظر دوستان چیه؟ من کدوم رو بثبتم؟!؟

XYZ4u.Com

2 - یه دومین 12 حرفی هستش که اولش Free داره + دو کلمه دیگه که یکی از کلمات کلیدی برای سایت هستش و یکی دیگه یه کلمه تقریبا پرکاربرد و معروف(که زیاد مرتبط با سایت نیست)

FreeXxxxYyyy.Com

3- یه دومین 9 حرفی که بخش اولش تقریبا مخفف یا نصف یکی از کلمات کلیدی سایت هستش و بخش دوم هم یک کلمه کلیدی سایته

XxxxYyyyy.Com

.
سلام دوست عزیز
کلا اگه بتونی کلمات کلیدی سایت رو در نام دامین هم به کار ببری در جستجوهای مرتبط کلید واژه های گوگل رتبه بهتری خواهی داشت
کلمه free هم خیلی می تونه موثر باشه
از کلمات اختصاری استفاده نکنی به نظر من بهتره
اصلا به طولانی شدن دامین توجه نکن به نظر من این قضیه داره کم کم اهمیتش رو از دست میده
موفق باشی .

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
صحبت پرشین دیتا تایید میشه.
به جز اینکه دامینای کوتاه دارن اهمیتشون رو از دست میدن! .. هنوز هم هرچقدر کوتاهار بهتر!
.
در مورد تفاوت دامین دوم و سوم اینو بگم که دامین دوم ترافیک بیشتری خواهد داشت و دامین سوم ترافیک هدفمند و ویزیتور ارزشمند تر!
حالا ببینید کدوم یکی براتون مهم تره

با سلام...

XYZ4u.Com

FreeXxxxYyyy.Com

XxxxYyyyy.Com

.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
ممنون از هر دو عزیز :)

.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
چند حرف اول یک کلمه نمیتونه توی جستجو تاثیر داشته باشه مگر اینکه توسط - از هم جدا بشه
مثل :
Free-Tech.com
که در بالا Tech ابتدای Technology هست مثل . . .

ولی توی این مثال :

freetech.com الان برای موتور جستجوگر معنی نداره و بعنوان یک کلمه واحد محاسبه میشه
البته اگه SEo و عالیجناب گوگل برات ارزش دارند عرض کردم وگرنه که هیچی . .

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می بخشی سیاوش جان
اما بررسی کلمات توی گوگل با 2روش جستجو در دیکشنری و جستجو در کش هست که در روش جستجو در کش ، کلمات از ابتدا به انتها با هم سنجیده میشن و اونجاست که معنی کلمه هیچ جایی نداره.
همون مثال خودتون رو می تونید توی گوگل سرچ کنید تا ببینید تا هر کجای دامین که در سرچ اومده باشه بولد میشه.

چند حرف اول یک کلمه نمیتونه توی جستجو تاثیر داشته باشه مگر اینکه توسط - از هم جدا بشه
مثل :
Free-Tech.com

ولی توی این مثال :

freetech.com الان برای موتور جستجوگر معنی نداره و بعنوان یک کلمه واحد محاسبه میشه

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
مثل :
Free-Tech.com

ولی توی این مثال :

ممنون سیاوش خان :)

اما فکر کنم گوگل FreeTech.Com را براحتی میتونه کلماتش رو تشخیص بده یعنی هم Free رو و هم tech رو.
البته اگه مشاهیرمون یاری کنه ،جناب رودکی هم تو کتاب Seo خودشون به این نکته اشاره کرده بودن ;)

.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
والله اطلاعات ناقص من اینطوری میگه البته اگه شما یه منبع قابل استناد نشون بدی خیلی خوب میشه
یعنی شما منطورتون اینه که گوگل میتونه iransell.com رو از هم تمیز کنه ؟!
این مطلب رو از یک منبع موثق شنیده بودم ! یعنی بد برداشت کردم من !!
همون مثال خودتون رو می تونید توی گوگل سرچ کنید تا ببینید تا هر کجای دامین که در سرچ اومده باشه بولد میشه.

خوب من منظورتون رو متوجه نشدم ! چی رو جستجو کنم !؟ امکان داره لینکش رو بزارید؟

البته اگه مشاهیرمون یاری کنه ،جناب رودکی هم تو کتاب Seo خودشون به این نکته اشاره کرده بودن

لینکش رو لطف میکنید ؟

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
والله اطلاعات ناقص من اینطوری میگه البته اگه شما یه منبع قابل استناد نشون بدی خیلی خوب میشه
یعنی شما منطورتون اینه که گوگل میتونه iransell.com رو از هم تمیز کنه ؟!
این مطلب رو از یک منبع موثق شنیده بودم ! یعنی بد برداشت کردم من !!

خوب من منظورتون رو متوجه نشدم ! چی رو جستجو کنم !؟ امکان داره لینکش رو بزارید؟

لینکش رو لطف میکنید ؟

خدمت شما :)

دان لود "یک یا دو هزار و یک"

=-=-=-=-=-=

دوستان دیگه هم نظرشون رو در مورد دومینها بگن!

مرسی.
.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من هم فکر می کنم دومین های اختصاری بیشتر برای شرکت ها ی مهم و شرکتی که هدفش جلب بازدید کننده برای مثلا تبلیغ نیست
فرض کنیم samt.ir ya sama

بالا