برگزیده های پرشین تولز

N95 vs N82

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
سلام به همگی

لطفا اگه میشه من را کمکم کنید دچار سر در گمی شدم
یه گوشی میخواهم که با بقیه فرق کنه قبلا منتظر I Phone بودم وقتی هم که اومد اونقدر مشکل داشت که از خریدش صرف نظر کردم . الآن هم از E90 خوشم اومده که آلآن میبینم گوشی خیلی سنگینیه .
1)نمیدونم که چه کار کنم تحقیق کردم ازN95,N81 8GB,N82 خوشم اومده به نظرتون کدوم بهتره ؟
2)به نظر خودتون تویه این قیمت چه گوشی خوب دیگه ای هست ؟

N958 GBگوشی خوبی فقط اینکه محافظ دوربین نداره و یه خش کوچیک روی کیفیت دوربینش اثر میزاره و خیلی ها میگن چون مموری نمی خوره بعد برات مشکل میشه.

ممنون میشم اگه به دو سوالات من جواب بدی:D

(Sparda)

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
سلام به همگی

یه گوشی میخواهم که با بقیه فرق کنه قبلا منتظر I Phone بودم وقتی هم که اومد اونقدر مشکل داشت که از خریدش صرف نظر کردم . الآن هم از E90 خوشم اومده که آلآن میبینم گوشی خیلی سنگینیه .
1)نمیدونم که چه کار کنم تحقیق کردم ازN95,N81 8GB,N82 خوشم اومده به نظرتون کدوم بهتره ؟

N958 GBگوشی خوبی فقط اینکه محافظ دوربین نداره و یه خش کوچیک روی کیفیت دوربینش اثر میزاره و خیلی ها میگن چون مموری نمی خوره بعد برات مشکل میشه.

(Sparda)
به نظرم یکم صبر کن تا N82 درست و حسابی بیاد تو بازار ایران و یکم روی مزایا و معایبش بحث بشه تا بهتر بتونی تصمیم بگیری .....

تو انتخاب بین N95 و N82 مساله ظاهری رو هم باید در نظر گرفت ... ببینی اصلا از گوشی کشویی خوشت میاد یا نه و ....

تو این قیمت ها البته یکم بالاتر W960i از سونی اریکسون هم میتونه گزینه خوبی باشه .... البته باید یکم صبر کنی تا اونم درست و حسابی وارد بازار ایران بشه و قیمتش از حالت نجومی در بیاد.......

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
N82 گوشی جدید و با کلاسیه ، ان 95 معمولی هم خیلی خوبه !

انتخاب با شما !

فرقهاشون اینه که ان 82 فلاشش زنونه و 0.2 اینچ هم صفحه اش کوجیکتره !
ان 95 فلاش دوربینش معمولیه ، و 0.2 اینچ صفحه اش بزرگتره !

radicalmajid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی

(Sparda)

N82 که تا نیاد و باهاش کار نشه نمیشه نظر قطعی داد. البته در نگاه اول قیافش که ضایعست
N95 جالب نیست ولی N95 8G خوبه چون تمام معایب N95 توش رفع شده مخصوصا باطری
البته روی GPS اصلا حساب نکن چون سرعت مکان یابش واقعا پایینه
اگه دوربین برات خیلی مهمه که همین خوبه
ولی دوست خودم N81 داره واقعا عالیه . کیفیت صفحه نمایشش رو با یه عکس با N95 8G مقایسه کردیم کیفیت N81 بهتره
صدای اسپیکرش از N73 بلندتر و با کیفیت تره
با هدفونم کیفیتش عالیه 20 تا مرحله بلندی صدا داره که از 17 نمی شه بیشترش کرد چون گوشت رو می ترکونه

ولی به نظر من روی P1 هم می تو نی حساب کنی چون واقعا عالیه

بالا