برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به بن شدن مدیر بخش سخت افزار

ایا بن شدن ایشون درست بود؟

• بله ایشون به درستی بن شد

Votes: 5 35.7%
  • خیر ایشون اصلا نباید بن میشد

Votes: 9 64.3%

• Total voters
    14
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
این تاپیک رو برا این زدم که همه اعتراض خودمون رو نسبت به بن شدن ایشون اعلام کنیم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
جريان چي بوده:D
منظورتون كي هست؟
amd>intel

ايشان كه بن نشدند؟
ما كه خبر نداريم چي شده ولي اگر خصوصي حل بشه بهتره چون ادمين اصلي سايت اينطوري گفتند كه تاپيكي دراين مورد زده نشه ... . ديگه هم نبايد حرفي زده بشه اگر مدير جز ميگفت يه چيزي مدير اصلي (ادمين ) گفتند حق دارند :D

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
پس بهتره بیان افکار رو روشن بکنن و دلیلی بیارن من که تا قانع نشم دیگه پست نمیزنم بقیه دوستان هم حتما جناب امید خان رو خوب میشناسید ایشون واقعا مدیر خوبی بودن و اکثر دوستانی که الان به قول معروف سخت افزاری شدن بدون شک با کمک راهنمایی های ایشون بوده خواهش میکنم به پشتیبانی از ایشونم که شده حداقل تا توضیح از طرف یکی از مدیران ارشد یا غیر ارشد سایت پست سخت افزاری نزنید شاید واقعا هم دلیل قانع کننده ای داشته باشند که ما بی خبریم . میتونستند تاپیک ایشون رو ببندید ولی چرا بن شون کردن بهتر نبود با گفتگو مسئله رو حل کنن تا این که این همه زحمت ایشون رو ببرن زیر سوال حداقل میتونستن یه مدیر بازنشسته ایشون رو معرفی کنن یادم نمیاد هیچ وقت مدیری تو PT بن شده باشه .

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
من که خیلی ناراحت شدم
چون ایشون تومور مغری دارند و در یکی از تاپیکها یکی از دوستان ایم موضوع رو مطرح کرد و ایشون به دلیل مشکلات مالی و عدم بیمه بودن تقاضای کمک از دوستان کرد که متاسفانه به همین دلیل بن شد
دیگه فکر نکنم اگر سلامتیشون رو هم به دست آورند اینجا برگردند چون خیلی کم مهری نسبت به ایشون شد
وقتی با مدیر این رفتار بشه دیگه چه برسه به کاربر عادی
ایشون در زمان بیماری هم به این انجمن سر میزند و دوستان رو راهنمایی میکردند و 2 سال تمام در این انجمن در خدمت دوستان بودند

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
ببینین اینجام مثل مملکت خودمونه مهم نیست کی چقدر برای این مملکت زحمت کشیده فقط کافیه که یه اشتباه ازشون سر بزنه تمام اون زحمات خالصانه رو یکباره زیر سوال میبرن و حتی مجازات هم میشه به نظرم ادامه ندین

اگم میخواین کمکی کنین id شماره تلفن شماره حساب همه چیشو دارین و بهتره که مشکلشون خارج فورم حل بشه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تصمیم در مورد مدیران ، با مدیران ارشد فروم هست و احتیاجی به نظر سنجی عمومی نیست ... پاسخ «ایا بن شدن ایشون درست بود؟» یا نه هم شما ۱۰۰٪ بدونید درست بود ! چون اگر درست نبود این اتفاق نمیافتاد. این موضوع نه فقط در این مورد ... در تمام تصمیمات صدق میکنه.

تاپیک مشابه ایجاد نشه.

ممنون./

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
راستی. در این مورد تاپیک‌های دیگه‌ای هم هست. میتونید مطالعه بفرمائید. ولی اگر پیدا نکردید ، به طور خلاصه عرض کنم ... به دلیل مجازی بودن محیط اینجا ، تشخیص واقعیت یا غیر واقعی بودن این مسائل امکان پذیر نیست و نه مدیران ارشد و نه کاربران ، صلاحیت تشخیص این موضوع رو ندارند ! در نتیجه اجازه همچین فعالیتی نیز در فروم داده نخواهد شد. در این مورد ، اگر کسی تشخیصه دیگه‌ای داده و میخواد کمکی انجام بده ، فکر میکنم راه‌‌های تماسی خارج از این فروم وجود داشته باشه که میتونه از اون راه ها اقدام کنه.

در مورد محدود شدن دسترسی ایشون هم ، ربطی به این موضوع نداشته و مسئله‌ی جدایی بوده که لازم به توضیح نیست.

باز هم ... ممنون./

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
تصمیم در مورد مدیران ، با مدیران ارشد فروم هست و احتیاجی به نظر سنجی عمومی نیست ... پاسخ «ایا بن شدن ایشون درست بود؟» یا نه هم شما ۱۰۰٪ بدونید درست بود ! چون اگر درست نبود این اتفاق نمیافتاد. این موضوع نه فقط در این مورد ... در تمام تصمیمات صدق میکنه.

تاپیک مشابه ایجاد نشه.

ممنون./

چقدر خوبه که تو یه فرووم کاربرا در درجه صفر قرار گرفتن .
یعنی واقعا هدف ایشون کلاه برداری بوده ؟؟؟!!!!!! اگه میشه دلیل اصلیتون رو بگید چون فکر میکنم دلیل " اگه درست نبود این اتفاق نمی افتاد " خیلی قانع کننده نیست به قول دوستمون IKEA اینجا هم مثل بقیه مملکت چیزی به نام دموکراسی وجود خارجی نداره تا این حد کافیه که همه بدونن که بزرگان این مملکت (pt) هر تصمیمی میگیرن کاملا درسته .:rolleyes:

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
عجب
این جا چه جالبه
یه مدیر خیلی با تجربه رو که چند ساله داره به مردم خدمت میکنه خیلی آسون میندازن بیرون
این آقای امید جان رو چند سالی هست که میشناسم
کی دیده که ایشون دروغ بگه؟
چه نفعی میبره از این که آبروی چند ساله ی خودش رو ببره؟
بگید دیگه اگه جواب دارین

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
چه چیزایی تازگیا ادم میخونه و شاخ در میاره:blink:

امید(amd>intel) تومور مغزی داشته:eek: و تقاضای کمک کرده و بعد هم بن شده اینا همه به این سرعت...:blink:

در هر حال ایشون زحمت و وقت زیادی برای بخش سخت افزار گذاشتن

امیدوارم هر جا که هستن سالم و تندرست و سلامت باشند

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
عجب
این جا چه جالبه
یه مدیر خیلی با تجربه رو که چند ساله داره به مردم خدمت میکنه خیلی آسون میندازن بیرون
این آقای امید جان رو چند سالی هست که میشناسم
کی دیده که ایشون دروغ بگه؟
چه نفعی میبره از این که آبروی چند ساله ی خودش رو ببره؟
بگید دیگه اگه جواب دارین
ما مدیری رو ننداختیم بیرون. دسترسی ایشون محدود شده ، دلیلش هم اصلا اون تاپیک نبوده.
خطای دیگه ای از ایشون سر زده. خلاف قوانین فروم عمل کردن مجاز نیست. همانطور که با خطای کاربران برخورد می شه با خطای مدیران هم برخورد می شه و از اونجایی که مدیران مسئول ترند ، برخورد با اونها قطعا جدی تر خواهد بود.

در مورد مساله تاپیک ایشون و دیگر ماجراها هم ، همونطور که شایان گفت فروم محل مناسبی برای این طور فعالیت ها نیست. 1000 تا دلیل هم می شه برای این آورد که همتون بهتر از من می دونید.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
«ایا بن شدن ایشون درست بود؟» یا نه هم شما ۱۰۰٪ بدونید درست بود ! چون اگر درست نبود این اتفاق نمیافتاد. این موضوع نه فقط در این مورد ... در تمام تصمیمات صدق میکنه.
./

حرف شما کاملا غیر منطقی هست. به مورد ایشان کاری ندارم ولی جواب خیلی بد و تا حدی توهین آمیزی دادید.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ما مدیری رو ننداختیم بیرون. دسترسی ایشون محدود شده ، دلیلش هم اصلا اون تاپیک نبوده.
خطای دیگه ای از ایشون سر زده. خلاف قوانین فروم عمل کردن مجاز نیست. همانطور که با خطای کاربران برخورد می شه با خطای مدیران هم برخورد می شه و از اونجایی که مدیران مسئول ترند ، برخورد با اونها قطعا جدی تر خواهد بود.

در مورد مساله تاپیک ایشون و دیگر ماجراها هم ، همونطور که شایان گفت فروم محل مناسبی برای این طور فعالیت ها نیست. 1000 تا دلیل هم می شه برای این آورد که همتون بهتر از من می دونید.
فکر میکنم یه اکنت جدید براش ساختید و از حروف کوچیک استفاده کردید: amd>intel ولی id قبلیش حروف بزرگ بود AMD>INTEL و بخاطر همین شاید اصلا نتونه لاگین کنه! (البته مطمئن نیستم که اصلا بن شده یا فقط دسترسیش کم شده. شایدم من در مورد id اشتباه میکنم؟).

به هرحال بخاطر
1.سابقه امید هم که شده نباید فرض بر دروغ گویی بگذاریم (نمیگم کسی فرض دروغ گرفته).
2. بخاطر همین دلیل 1 باید حداکثر کمکی که بهش میشه انجام داد
3. البته منم موافقم که زدن تاپیک و گفتن : شنیدم ناراحت شدم، ناراحت نباش اونم از طرف یکی یکی اعضای فروم کار درستی نیست. بهتر بود حداقل بخاطر سوابق و زحمت هایی که کشیده یه راه حل معقول پیدا میکردیم نه اینکه دست به یک جورایی بایکوت کردنش بزنیم اونم در این شرایط.
من هیچ پیشنهادی ندارم ولی خود مدیرها فکر کنن ببینم آیا میشه راهی پیدا کرد که در این وضعیت به امید کمک کرد؟

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من هم فروم قوانین خودش رو داره چون سایت شخصیه ممکنه بن شدن ایشون هم بی دلیل نبوده،
اما به هر حال این آقا امید مدتها توی فروم مدیر بوده و پاسخ های وی به مشکلات اعضای فروم و حل مشکلات اونها عاملی بوده که روی بالا رفتن تعداد بازدید کننده ها و اعضا فروم و ... بی تاثیر نبوده، به نظر میرسه حالا که همچین مشکلی برای ایشون بوجود اومده ( بیماری تومور مغزی) ، مسئولین فروم با یک ملاقات حضوری ساده و خارج از فضای مجازی ، بعد از بررسی ، بصورت یک تاپیک رسمی از طرف مدیریت مسئله کمک رسانی به ایشون رو مطرح میکردن ، اونوقت مطمئنا تعداد افرادی هم که کمک میکردن بیشتر میشد و هم شائبه ای حاصل نمیشد.
به نظر میاد این کار برای مسئولین فروم زحمت چندانی نداشته باشه اما فراتر از همه چیز یه مسئله انسانیه و انجام همچین کارهایی توی این فروم اعضا رو به فروم دلگرم تر خواهد کرد.
با تشکر

mohammad2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از مدیر ها تقاضا دارم دلیل بن شدن ایشون رو بگن ؟(چون شما میگین ربطی به اون تاپیک نداشته)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از مدیر ها تقاضا دارم دلیل بن شدن ایشون رو بگن ؟(چون شما میگین ربطی به اون تاپیک نداشته)
ببخشید میپرم وسط بحث تخصصی و مهمتون !!
ولی شما وکیل وصی امید هستی مگه؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
فکر میکنم به اندازه‌ای که باید توضیح داده میشد ، شد ! حالا اگر این تاپیک بسته نشه ... سالها توش پست میخوره هر کسی نظر شخصی خودش رو در مورد این اتفاق میگه ! این تاپیک رو با اجازه میبندم. لطفا تاپیک جدید در مورد ایجاد نشه.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من نمی دونم شما چرا فکر می کنید تصمیماتی که ما در این خصوص گرفتیم بدون تفکر و بدون بررسی و کورکورانه بوده !!!!!!
ما 100 ها برابر بیشتر از شما نگران وضعیت فروم ، مدیران و حتی در بسیاری از موارد کاربران هستیم ، مطمئن باشید بهترین تصمیم گرفته شده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا